Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
    Отиваш в "Иди напреднали" и там удряш на иконите на вебокса,след което вкараваш само цифрите и буквите след Play!
    БАси мамата.........
    Ако този клип не е монтаж-това маймунче с малък Бог...

    Ама неее, няма как, ритъмът се научава с годините, нищо, че плодът бил чувал рътъма на майчиното сърце, бла, бля...
    А боравенето с чинели и различните барабани за различните тонове си е резултат от много репетиции. Които 3 годишно дете не може да понесе.

    Ама изглежда страхотно, благодаря ти, морски.
    И разбира се-наздраве.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      БАси мамата.........
      Ако този клип не е монтаж-това маймунче с малък Бог...

      Ама неее, няма как, ритъмът се научава с годините, нищо, че плодът бил чувал рътъма на майчиното сърце, бла, бля...
      А боравенето с чинели и различните барабани за различните тонове си е резултат от много репетиции. Които 3 годишно дете не може да понесе.

      Ама изглежда страхотно, благодаря ти, морски.
      И разбира се-наздраве.
      Не знам може и да не е монтаж,искрено се надявам да не е де!Поне детето се кефи истински!Наздраве!
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Досега гледах рекламите, а сега отивам на мач.
        Наздраве!
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Иве, не се крий зад ника на гришата, разпознахме те. Григор не може да напише такива неща за именно тази музика...
          Аз съм си, бе! Аз го писах с подпрян дванайсет-сантиметров ток в гърлото, който пък беше прикрепен към обувка-обута от крак, който преди идея време е завъртял оширо маваши и й принадлежеше... Не ще пиша, ами и прахосмукачка ще купя... Само да заспи и почвам да замерям Чарли (баси тъпото име му дадоха, а Гришо@еб си звучи някак-така по-благороднически) с тия чепици и тоя от гризане ще им докара форма на сабо.
          А утре ли? "Утре не съществува" - казват японците

          "Егешегедре" пък казват унгарците
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Лягам.
            Утре ще ми е тегаво, ама Ачо е виновен. С този клип ме разби, та го гледах 10 пъти... И на лапето го показах, и на принцесата...
            И всички гледа ей така...

            Не, не може да е истина...

            Наистина лягам, наздраве Божко.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Брат'чед, явно си отнесъл още няколко маваши гери от киба дачи и два пъти ойтсуки в коремната област , щом проговори на унгарски и японски, ама аз да те питам на чист български:
              Кате жас днеска та не дойде до лас мийо дюкянес, и уай я стоя жаден, а ти донт арайвед въобще?
              Наздраве и добър вечер!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Туй добрутро, бре!
                Пак наздраве!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                  Брат'чед, явно си отнесъл още няколко маваши гери от киба дачи и два пъти ойтсуки в коремната област , щом проговори на унгарски и японски, ама аз да те питам на чист български:
                  Кате жас днеска та не дойде до лас мийо дюкянес, и уай я стоя жаден, а ти донт арайвед въобще?
                  Наздраве и добър вечер!
                  Бикоуз, мау каазън, нанай си тунджа у волга-та за лаф-моабед. Тунджата е онли фор уорк, рийш ли. Тумороу ке зацапам на към ту йоуър дюкянес, афтърнуун

                  Але-вотра санте - на чист френски, с парижки акцент
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                    Бикоуз, мау каазън, нанай си тунджа у волга-та за лаф-моабед. Тунджата е онли фор уорк, рийш ли. Тумороу ке зацапам на към ту йоуър дюкянес, афтърнуун

                    Але-вотра санте - на чист френски, с парижки акцент
                    Епа ял тугиз уит а метро! Бензинджи чиляк ис май френд! Уи уил гоу то люлин куортър тугедъ уит дъ май файър трък енд гет ту мач дринкс, майна, енд фийл гуд лайк а олигофренс..

                    Чиърс

                    П.П. Малиии, Тишо да слага Уенди да спи, преди да прочете това...
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Епа ял тугиз уит а метро! Бензинджи чиляк ис май френд! Уи уил гоу то люлин куортър тугедъ уит дъ май файър трък енд гет ту мач дринкс, майна, енд фийл гуд лайк а олигофренс..

                      Чиърс

                      П.П. Малиии, Тишо да слага Уенди да спи, преди да прочете това...
                      Я у метро-то джъмпвам онли уитд кард на аванта, а па таа йоур'с кард е не'ква менте, енд дей ду нот ми ме пущат да се возиМ. Йок дринкс ин Люлин-вилидж... туу мач нинджис деър.

                      Брат'чед, това не се издържа... оплетох си и пръстите и езика по клавиатурата с тоя спешъл ленгуйдж...

                      Наздраве
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро!
                        Кафенце и пак старата на нов глас.

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро !
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Добро утро. Кафе,

                            Четвъртък. Да мине и утре, та да отлитаме за Лясковец.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро!
                              Братовчедите-шпиони са общували кодирано нощес.
                              От уискито Кольо е мутирал. Поникнали са му криле. Къде ли?
                              Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Добрутро
                                RAV 4
                                F650GS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X