От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Чшшш, нали само мен? Недейте да се бутате, че ще го подплашите и няма да черпи хич.
Наздраве!
Чшшш, нали само мен? Недейте да се бутате, че ще го подплашите и няма да черпи хич.
Наздраве!

Наздраве!
Наздраве!
Тук са 44 потребители онлайн. 0 потребители и 44 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар