От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ти къде беше цял ден да казваш колко е часът и "Добър ден"?
Наздраве!
Ти къде беше цял ден да казваш колко е часът и "Добър ден"?
Наздраве!

...наздраве
...наздраве 


... мен не ме гледайте как бачкам Тук са 180 потребители онлайн. 0 потребители и 180 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар