От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Наздраве Саше.
Наздраве, баро. И мен ми се ходи на Страндажа, ама ...
Наздраве Саше.
Наздраве, баро. И мен ми се ходи на Страндажа, ама ...


Тук са 139 потребители онлайн. 0 потребители и 139 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар