От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Кой не мое да стреля, звънка на Крис.
Наздраве, Вили!
Наздраве и на рибарьето!
Кой не мое да стреля, звънка на Крис.
Наздраве, Вили!
Наздраве и на рибарьето!



Тук са 256 потребители онлайн. 0 потребители и 256 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар