От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Надявам се.
Надявам се.
Утре 7 и 30 фащаме за Пазарджик с автобуса на Юзу да снимаме.
Вторник се прибираме.
Наздраве
Тук са 33 потребители онлайн. 0 потребители и 33 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар