От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Десо, като чета при тебе бира бол, рикия бол ... то напрао си е рай
Наздраве
Десо, като чета при тебе бира бол, рикия бол ... то напрао си е рай
Наздраве

?
?
Тук са 20 потребители онлайн. 0 потребители и 20 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар