От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Добър ден! Още е сряда, а вече не мо'А да отлепя сутрин. Вече на второто кафенце.
Добър ден! Още е сряда, а вече не мо'А да отлепя сутрин. Вече на второто кафенце.

Тук са 30 потребители онлайн. 0 потребители и 30 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар