Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Уклей не яде ли на събора миналата година, Косьо и Венци бяха наловили цяла кофа? Къде да нося, аз да не съм морски?

    Наздраве!
    Не ядох,то от теб човек може ли да се вреди!Наздраве!

    И уклея не морска риба,така че ти ще носиш!


    Още в ранна пролет, с първите топли слънчеви лъчи, зажаднелите за риболов в открита вода софиянци атакуват близките водоеми, като основна цел са уклеите. Тук трябва да вметнем, че по време на цялата зима на язовир “Искър” в залива на “Щъркелово гнездо” уклеи се ловят повече от успешно. Рибите, които се ловят там са с колосални за този вид размери - около и над 20 см, заради което често са наричани „искърска скумрия”. По същество риболовът на “Щъркела” не се различава от този на софийските водоеми. Може би единствената разлика е в гъстотата на риболовците в залива, която спокойно може да се равнява на гъстотата на населението в някое азиатско предградие!
    Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 03-03-14, 20:37.
    HONDA DOMINATOR 650
    ОРЕЛ ASTRA
    РСПБЗН-Приморско

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      В нашия сервиз поддържаме камионите и УАЗките на енергото. Направо не искам да съм на мястото на начлник-транспорта-бай Данчо. Дотолкова са стиснати тия(по думите му един чех се равнява на четирима евреи), че не отпускат пари за елементарни ремонти. За всяко закупуване на нова част се иска одобрение от големите шефове, за всеки ремонт първо се обсъжда оферта с цена, и чак след одобрението и се започва. Всички стари части се вземат за да се представят, че не е направена някаква далавера... Зер, тя далаверата е заделена само за голямото началство. Дотолкова имат да си плащат на "когото трябва" за това, че им подариха електроснабдяването в България, че и те изнемогват. Не е вината в ЧЕЗ, Енерго-про и кои бяха още, те само за изяли баницата. Другаде са виновните, и май всички ги знаем поименно кои са. Тях трябва да атакуваме.

      Айде наздраве, че започвам да псувам, а мама ми е казвала, че не е хубаво
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
        Етикетът изглежда добре, дай да видим и съдържанието.

        Наздраве!
        Прошуто крудо, Вив.
        Наистина е жестоко.
        Наздраве!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
          Тоа па Гриша цитирА цЕлия бар, само мен ме пропусна! МноУ ти здраве, Гришко!

          Наздраве
          Цитирана си!

          Наздраве!
          0осем9осем7шест0осем7едно
          Миро

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Наздраве на сички празнуващи и на кандидатите да се сдобият с наследници от енргото също
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Найш ко ми е арно, че нямам нищо общо с тях на вилата.
              Бяха идвали веднъж да питат баща ми откъде се захранваме
              Наздраве, Дедо Попе!
              Блажиш ли?
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Спите ли бре?
                И мачоко е на работа утре.
                А, наздраве!
                Your conscience is all you can take to your grave.

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Коле не си само ти единствения дето му е свършило домашното вино.
                  Вчера източих от бурето 4 литра за сестрата, преди да я закарам в Варна с племенника,но едвам ги напълних тия празни фанти.
                  Днес дигнах гъза на бурето малко, колкото да има за бащата и утре последното прасе си отива.
                  Добре, че хакам наливна от преди месец, че вино да има за другите.
                  Наздраве!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    В нашия сервиз поддържаме камионите и УАЗките на енергото. Направо не искам да съм на мястото на начлник-транспорта-бай Данчо. Дотолкова са стиснати тия(по думите му един чех се равнява на четирима евреи), че не отпускат пари за елементарни ремонти. За всяко закупуване на нова част се иска одобрение от големите шефове, за всеки ремонт първо се обсъжда оферта с цена, и чак след одобрението и се започва. Всички стари части се вземат за да се представят, че не е направена някаква далавера... Зер, тя далаверата е заделена само за голямото началство. Дотолкова имат да си плащат на "когото трябва" за това, че им подариха електроснабдяването в България, че и те изнемогват. Не е вината в ЧЕЗ, Енерго-про и кои бяха още, те само за изяли баницата. Другаде са виновните, и май всички ги знаем поименно кои са. Тях трябва да атакуваме.

                    Айде наздраве, че започвам да псувам, а мама ми е казвала, че не е хубаво
                    Ако питаш мене ДКЕВР е виновен, искат обяснения за всичко за да го признаят за разход на енергото. Същото е и поддръжката на мрежата, нови коли, заплати и т.н.т.. Те регулират всичко и глобяват за всичко. Собствениците на ЕРП-та си прибират техния някакъв процент печалба и въобще не им пука за качеството и за това, че обикновените работници с отпуснатото от ДКЕВР не мога да поддържат качество, важно е да няма глоби. ЕРП имат малко повече свобода единствено за някои такси от рода на присъединяване, защото покрай това има много разходи и съответно те се избиват от съответните такси за присъединяване и други и могат да се оправдават пред ДКЕВР за по-високите такси.
                    Тъй като с разрешените пари за поддръжка качеството е лошо, зимата има повече аварии и после стават циркове с оправдавания от рода на "като искахме пари да оправи това и онова не дадохте, сега ще дадете за ремонта". Поддържат се ниски цени на тока защото никое правителство не може да си позволи да ги вдигне и това е*бава мамата на цялата система постепенно, но някой ден този балон ще се спука и ще стане лошо. В същото време никой не прави нищо с изтичането на средства по централите.

                    Наздраве!
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Баси!
                      Само аз ли имам 3-400 кИла вино...
                      Айде, наздраве!
                      Your conscience is all you can take to your grave.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                        Баси!
                        Само аз ли имам 3-400 кИла вино...
                        Имаш щото пиеш бира.
                        Наздраве Саше с бира!

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Първоначално публикуван от тихич Преглед на мнение
                          Бах са в бавната ръка, докато напиша и 20 поста след мен са променили смисъла.
                          Затуй ,само Наздраве!
                          Същата работа, брат!
                          Докато ги на целя копчетата, тя работата отишла-та се не видяла.

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          ...
                          Не е вината в ЧЕЗ, Енерго-про и кои бяха още, те само за изяли баницата. Другаде са виновните, и май всички ги знаем поименно кои са. Тях трябва да атакуваме.
                          ...
                          Така де... Все още не се е намерил някой, който да ми обясни как така, чрез приватизация (етимологията на думата е "частно") се продава едно държавно дружество на друго такова (в случая - чешкото държавно енерго). Тотално сбъркана мисъл, но както се казва: Те (другарите) толкова си могат..., пък като се има предвид, че съм съм със социал-демократични убеждения, смятай к'во ми е!

                          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                          Спите ли бре?
                          И мачоко е на работа утре.
                          А, наздраве!
                          Наздраве, Тигре!
                          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                            Поддържат се ниски цени на тока
                            Ти наред ли си?...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Баси!
                              Само аз ли имам 3-400 кИла вино...
                              Айде, наздраве!
                              Ми пращай бре,има куриери за таз работаНаздраве!
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Съвсем наред си е, Коле!
                                Това е истината.
                                Наздраве!

                                ПП: Само "in loco", Ачо
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X