От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Тихич, ще взема да се дигна до Добрич... нататък работата е ясна
Честито за консервата!
Наздраве!
Тихич, ще взема да се дигна до Добрич... нататък работата е ясна
Честито за консервата!
Наздраве!
Тук са 34 потребители онлайн. 0 потребители и 34 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар