От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Мараба!
Наздраве ви, пиЕници (всички) и гладници (Евгени).
Мараба!
Наздраве ви, пиЕници (всички) и гладници (Евгени).

Нямах предвид, че сме пияници, а че само ние сме тук, и Вив, и гост.
Тук са 47 потребители онлайн. 0 потребители и 47 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар