От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Ей евач,пиша изпод масата!
Наздраве!
Ей евач,пиша изпод масата!
Наздраве!
Просто няколко стечения на обстоятелства, към които нямам днес толерантност. 

Тук са 62 потребители онлайн. 0 потребители и 62 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар