От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
След три часа тръгвам на път, ама допивам последното чашле и ви казвам Наздраве!
След три часа тръгвам на път, ама допивам последното чашле и ви казвам Наздраве!

Тук са 37 потребители онлайн. 0 потребители и 37 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар