Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бар "НАЗДРАВЕ" 3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

    Как сте? Пиете ли? Напихте ли се? Къде сте? Яснооо, нема никой!
    Време беше за наздраве, та викам
    наздраве!
    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

    Коментар


    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

      Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
      Няма вече Гриша, другия път със изпотена бира на масата ще те посрещаме......
      Кво стана със помпата надухте ли басейна с Преслав, велики сте бре....
      Аз съм вече при двата дивана и двата телевизора, но ме посрещат навън на тифирич че да върви Наздравето!
      Надухме го та чак го отвяхме... Преслав счупи помпата и минахме на една малка крачна... Абе Ива го наду, а аз само осигурих терен

      Помниш ли историята в трамвая дето я разказвах снощи? Е, повтори се, ама подробности като се измъкнеш от лекарските лапи

      Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
      Как сте? Пиете ли? Напихте ли се? Къде сте? Яснооо, нема никой!
      Време беше за наздраве, та викам
      наздраве!
      Наздраве де
      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

      Коментар


      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

        Легнах, но сън не намерих това е парчетоЯ отваряй гърлягата за още бира бат Тишо Твърде сковано е в албумната версия. Наздраве!

        Коментар


        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

          На мен па ми е жега и шЪ 'зема си пусна Ледена епохаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:4fvgdaq_th.gif
Прегледи:6
Размер:1.5 КБ
ID:5507866

          Наздраве, Тишо!
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            На мен па ми е жега и шЪ 'зема си пусна Ледена епоха[ATTACH=CONFIG]614839[/ATTACH]

            Наздраве, Тишо!
            Гриша братле тия два лева не бяха напразно без значение колко пъти повторихме операцията Това с цигулката няма да го забравя никога Да си жив и здрав Убий ме но трудно на градус пиша препинателни и го ръгам на правописаНаздраве!
            Последно редактирано от тихич; 04-08-13, 23:59.

            Коментар


            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

              Ми, наздраве де! За прилагателните - тост
              Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

              Коментар


              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                Ми, наздраве де! За прилагателните - тост
                Не се даваме докле хладилника опразним ,пък и там има край .Утре пак ще заредим и двата лева наредим.Наздраве братле!

                Коментар


                • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                  Кой какво гони? Къв мерак ми щъкна в дъртия спечен мозък?....... Набраска!

                  Коментар


                  • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                    К'во рече, да опразним хладилото ли!?! Баф мааму, ми утре, ми БВП, ми...
                    Бе я наздраве
                    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                    Коментар


                    • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                      Ако имаше кой да слуша през всичките години И ако го нямаше ината Всичко лесно и просто можеше да се сведе доха ха трудно се бяга от пристрастия но колкото можем Лека
                      Последно редактирано от тихич; 05-08-13, 03:04.

                      Коментар


                      • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                        Добро утро
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                          Добро утро!
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                            Първоначално публикуван от metalsmith Преглед на мнение
                            Наздраве!С любима банда от рисувателното мъчилище
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23.gif
Прегледи:2
Размер:4.7 КБ
ID:5507868Их, Тишо, върховна песен!
                            Я раздуй за туй рисувателно мъчилище , струва ми се си споменавал и портретни скици с въглени. Това ли си учил?

                            А добро утро! Отпускаааааа Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kef.gif
Прегледи:19
Размер:7.4 КБ
ID:5507869
                            Хора, от днес тръгвам на студентска практика, която се води към Арт център Илинденци, но ще се провежда в София - демек - КАМЕНОДЕЛСТВО ... и чат пат глина.
                            Така, че да са ми живи и здрави дланите и раменете
                            ...ако нещо не ме виждате да ви пиша, да знаете, че е болки в ръцете
                            Хубав ден на всички ви!
                            Последно редактирано от Son4o; 05-08-13, 09:23.
                            Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                            Коментар


                            • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                              Добро утро. Снощи дойдох да видя как сте, но ми беше леко изморено.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Едва тази вечер успях да намеря малко време и да ви кажа едно бързо наздраве.
                              А таргата не го чакайте, той видя доста зор в едно дере, и нали е на достолепна възраст-трябват му няколко дни за възстановяване
                              Все се пробваш да ме юркаш. Някой ден ще трябва да си спретнем едно състезание с теб. По каквото кажеш. Без ядене и пиене на бира естествено.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3

                                Тарга , честито сребро
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 32 потребители онлайн. 0 потребители и 32 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X