От: Бар "НАЗДРАВЕ" 3
Първи понеделник с толкова народ!
Наздраве, народе!
Първи понеделник с толкова народ!
Наздраве, народе!
.........Същия епизод се повтори и с Металика като издъхна Клиф. Евала на тия банди, дето усещат края си и спират, преди да се потопят в комерсиалния роковъртеж.Баси свърши бирата и почнах да ругая. Не ,само личен експириънс .Е хайде лека, докато хванем кека
Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар