От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Излюпих се, допивам си кафето и отивам в Тхе Малл, на деЦко парти, че племенника ми е рожденик.
Излюпих се, допивам си кафето и отивам в Тхе Малл, на деЦко парти, че племенника ми е рожденик.

Тук са 32 потребители онлайн. 0 потребители и 32 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар