От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
И аз имам от Гранд каньон. Пак ми се вижда само чистачката...
Наздраве!
И аз имам от Гранд каньон. Пак ми се вижда само чистачката...
Наздраве!
, па ся съм саде убав,и пак по толкоз пъти, ма у годината
, чи са обада кръста нещо.
, па ся съм саде убав,и пак по толкоз пъти, ма у годината
, чи са обада кръста нещо.

Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар