От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Ти от багер, на принцеса, разжалва ме на уфтсъ и ся пак. Много си непостоянен!
Наздраве
Ти от багер, на принцеса, разжалва ме на уфтсъ и ся пак. Много си непостоянен!
Наздраве



.
Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар