От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
3аради подкокоросвачката Виви, си сипах рикия. Въпреки, че е толкова рано.
На3драве.
3аради подкокоросвачката Виви, си сипах рикия. Въпреки, че е толкова рано.
На3драве.



Тук са 25 потребители онлайн. 0 потребители и 25 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар