От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
И ние уж сме се нагласили да сме на събора. Дано не ни мине котка път! Наздраве с обедната дажба биричка!
И ние уж сме се нагласили да сме на събора. Дано не ни мине котка път! Наздраве с обедната дажба биричка!

Тук са 14 потребители онлайн. 0 потребители и 14 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар