От: Бар "НАЗДРАВЕ"-2!
Дидо, объркал си се, та нашия джедай не е нормален джедай, а децко-юношески!
Наздраве, и на Фани
Дидо, объркал си се, та нашия джедай не е нормален джедай, а децко-юношески!

Наздраве, и на Фани




Тук са 16 потребители онлайн. 0 потребители и 16 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар