Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магнитни гривни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
    Искрено съжалявам, че споделих в този "форум" мнение за ползата ми от магнитна гривна Меркатор (не правя никаква реклама на никой, просто тези гривни така се казват).
    Вероятно това мое мнение няма да бъде "одобрено" и никой няма да го прочете, освен супермодератори, главни, старши и др. подобни участници, които са обсебили всичко тук и задушават в зародиш по най-вулгарен, присмехулен и циничен начин всеки опит на човек да изрази собствено мнение.
    Е, ако бях налял парички (затова, очевидно, е създаден този форум), алчните им ръчички щяха да редят суперлативи не само за магнитните гривни, а за всичко, което си помисля.
    Наистина съжалявам!
    Силно начало!

    Коментар


    • #47
      От: Магнитни гривни

      Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
      Искрено съжалявам, че споделих в този "форум" мнение за ползата ми от магнитна гривна Меркатор (не правя никаква реклама на никой, просто тези гривни така се казват).
      Вероятно това мое мнение няма да бъде "одобрено" и никой няма да го прочете, освен супермодератори, главни, старши и др. подобни участници, които са обсебили всичко тук и задушават в зародиш по най-вулгарен, присмехулен и циничен начин всеки опит на човек да изрази собствено мнение.
      Е, ако бях налял парички (затова, очевидно, е създаден този форум), алчните им ръчички щяха да редят суперлативи не само за магнитните гривни, а за всичко, което си помисля.
      Наистина съжалявам!
      1. ОбъркАл си форума пич!
      2. Но въпреки това имаш напредък - само едно споменаване на фирмата в четири реда пост .
      3. А иначе може и да си прав, че там където са налети парички, се сипят само суперлативи , обаче, виж т.1.
      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
      LZ1YBB

      Коментар


      • #48
        От: Магнитни гривни

        Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
        Искрено съжалявам, че споделих в този "форум" мнение за ползата ми от магнитна гривна Меркатор (не правя никаква реклама на никой, просто тези гривни така се казват).
        Вероятно това мое мнение няма да бъде "одобрено" и никой няма да го прочете, освен супермодератори, главни, старши и др. подобни участници, които са обсебили всичко тук и задушават в зародиш по най-вулгарен, присмехулен и циничен начин всеки опит на човек да изрази собствено мнение.
        Е, ако бях налял парички (затова, очевидно, е създаден този форум), алчните им ръчички щяха да редят суперлативи не само за магнитните гривни, а за всичко, което си помисля.
        Наистина съжалявам!
        Уважаеми господин Железов, в този форум има много ценни хора, прочетете каквото ви е интересно от темите и ще се убедите. Надявам се, че форума ще Ви бъде полезен за много неща в бъдеще.

        И за да приключа със спама ще Ви помоля да ми пратите 1 брой гривна, за да я ползвам 6 месеца, за да мога да се убедя в ефекта й. След това обещавам да Ви я платя в двоен размер, или да Ви я върна, ако не действа. Ако Вие наистина сте убеден в действието й знам, че ще ми пратите 1 брой. А аз ще се ангажирам да пропагандирам действието и поне в 5 форума малко по-добре отколкото Вие правите това тук. За целта в момента в който получа гривната ще се регна в поне 5 форума, за да не бъде съвсем прясна регистрацията ми.

        Вие сте на ход.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #49
          От: Магнитни гривни

          Не им се сърдете господин Железов. Такива са, завиждат. Всичко ново и революционно ги плаши. Аз преди години с най-добри намерения исках да излекувам бъбречните проблеми на приятелката си. За целта и приготвих специална енергийна ръждива гайка. Тая работа толкова я ядоса, че едва не се гътна от бъбречна криза. Милата ми баба също не повярва в лечебната сила на двата кламера в супата си, изнерви се и от проклетия умря. Стара водопроводна муфа работеща толкова време безотказно, закачена на врата на дедо едва не го уби. Не ме разбирай погрешно. Пак си умря но от мисълта, че докторите толкова години са го тровили с лекарства а сега едно най-обикновено парче желязо му стабилизира кръвното. Докара си инфаркт накрая. Леля направи инсулт докато я науча да носи ютия в чантата си. Гъбичките на краката обаче и минаха. И сега да я питаш пак ще каже, че е от крема който ползва. Неблагодарна работа е тая но ти не се отказвай. Миналата година на един комшия оправих косопада с гнили мушмули. Сега го е срам и си бръсне главата, никой да не види, че му расте коса. Такива са хората и без упорство няма да стане. Ние филантропите трябва да се потдържаме и къде доброволно, къде насила все ще ги лекуваме. Айде със здраве и упех с гривните. А, за малко да забравя! Изпотяване под мишниците лекува ли, че ми трябва тука за едно шофьорче ?
          О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

          Коментар


          • #50
            Re: Магнитни гривни

            Там за изпотяването да се напудри с малко цимент, но ефекта е временен, но гаратирано по добър от "Рексона"!
            Дано не се сметне за реклама но най-добре да пробва с Holcim!




            Коментар


            • #51
              От: Магнитни гривни

              Тук другари виждам аз че силно се неглижира нежният пол, и за да не ни погнат от евроГейският сОюз за дискриминация по полов признак, се наемам като Радо да реша нЕкои сексуални проблеми на упоменатите по-горе нежни същества. Знайно е от нАуката че гривните решават проблема с високото/ниско кръвно, но никъде не се и споменава за сексуалните проблеми на нежният пол,а те както се знае идват от кривите торсионни полета при жените. Та в стила на Радо и аз съвсем безкористно се включвам в таз благородна кауза и: Изправям криви торсионни полета!
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #52
                От: Магнитни гривни

                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                Да не оттърва промоцията, предлагам две кила картофи сорт "Агата"/френски и след изпържване се топят в устата/, ракия нямам, но половинка водка на драго сърце, с орехите дефицит, освен възпроизводителните, та срамота някак да ги предлагам, зер нали още ги поизползУваме...
                Това предлагам за две гривни, по шАрочки, че да вършат работа, едната я мятам на глезена.
                Внимавай много !!!! Да не се ПРЕмагнитизираш , че ще трябва да отказваш копривата и спанака по манджите .... Като се натъпчеш с желязо не се знае към коя гривна ще се ориентира магнитното поле , ако тръгне към глезена , да не стане така , че и орехите да ти се окажат излишни !
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • #53
                  От: Магнитни гривни

                  Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
                  Искрено съжалявам, че споделих в този "форум" мнение за ползата ми от магнитна гривна Меркатор (не правя никаква реклама на никой, просто тези гривни така се казват).
                  Вероятно това мое мнение няма да бъде "одобрено" и никой няма да го прочете, освен супермодератори, главни, старши и др. подобни участници, които са обсебили всичко тук и задушават в зародиш по най-вулгарен, присмехулен и циничен начин всеки опит на човек да изрази собствено мнение.
                  Е, ако бях налял парички (затова, очевидно, е създаден този форум), алчните им ръчички щяха да редят суперлативи не само за магнитните гривни, а за всичко, което си помисля.
                  Наистина съжалявам!
                  Хахахахахаха , ти ме умопомръчи бе човек !!! Ще ми докараш някоя хипертонична криза !
                  А за задушаващите модератори и участници си много прав , и ти си с голямо бъдеще тук . Още с първите си два поста ще ме задушиш от смях ....
                  ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                  WJ 4.7

                  Коментар


                  • #54
                    От: Магнитни гривни

                    Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                    Не им се сърдете господин Железов. Такива са, завиждат. Всичко ново и революционно ги плаши. Аз преди години с най-добри намерения исках да излекувам бъбречните проблеми на приятелката си. За целта и приготвих специална енергийна ръждива гайка. Тая работа толкова я ядоса, че едва не се гътна от бъбречна криза. Милата ми баба също не повярва в лечебната сила на двата кламера в супата си, изнерви се и от проклетия умря. Стара водопроводна муфа работеща толкова време безотказно, закачена на врата на дедо едва не го уби. Не ме разбирай погрешно. Пак си умря но от мисълта, че докторите толкова години са го тровили с лекарства а сега едно най-обикновено парче желязо му стабилизира кръвното. Докара си инфаркт накрая. Леля направи инсулт докато я науча да носи ютия в чантата си. Гъбичките на краката обаче и минаха. И сега да я питаш пак ще каже, че е от крема който ползва. Неблагодарна работа е тая но ти не се отказвай. Миналата година на един комшия оправих косопада с гнили мушмули. Сега го е срам и си бръсне главата, никой да не види, че му расте коса. Такива са хората и без упорство няма да стане. Ние филантропите трябва да се потдържаме и къде доброволно, къде насила все ще ги лекуваме. Айде със здраве и упех с гривните. А, за малко да забравя! Изпотяване под мишниците лекува ли, че ми трябва тука за едно шофьорче ?

                    Гениално!!! Защо си толкова далече?!? Господи...
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #55
                      От: Магнитни гривни

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Защо си толкова далече?!?
                      Мани, тука ще го пропием.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Магнитни гривни

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Мани, тука ще го пропием.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gc.gif
Прегледи:8
Размер:10.5 КБ
ID:5372508

                        От кога си търся таквизи юнаци. Тук или измират или не ги пускат вече да си играят с мен...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:toy.gif
Прегледи:5
Размер:13.7 КБ
ID:5372507
                        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Магнитни гривни

                          Нося магнитна гривна от няколко години.Красива,нежна с инкрустирани камъчета и т.н..Аз съм на мнение ,че ако не помогне ,поне няма да навреди.Нямам никакво основание да я нося-нямам здравословни проблеми/да е глух Дявола/,но пък това което прочетох за действието и лично на мен ми допадна.Знам,че трябва да се носи на лявата ръка,но там близо до часовника....изтощи му батерията за нула време.Помня още от дете,моите баба и дядо носиха магнитни гривни така,че не би трябвало да го приемаме за нещо ново.Аз съм доволна!Поръчах си я по каталог,има всякакви ,освен че са красиви ,знам,че са полезниПоздрави от Бургас!
                          Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                          Коментар


                          • #58
                            От: Магнитни гривни

                            Яни, а откъде си сигурна, че батерията е умряла именно заради гривната? Има много по-тривиално обяснение-просто е дошъл края на земния и път...
                            Звучи прозаично, това с енергията на гривната е доста по-красиво и приятно обяснение, но просташкото обяснение(моето де) е доста по- близо до истината.

                            Обясненията, че нова батерия свършва за месец-два не важат. по магазините се продава най-вече евтиното. А то в повечето случаи е боклук...

                            Иначе-щом за теб има естетическа стойност-носи си я, няма лошо.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Магнитни гривни

                              Как, така изтощи батерията? Да не станало късо съединение?

                              Коментар


                              • #60
                                От: Магнитни гривни

                                Спокойно, това с часовника не е илюзия. Не случайно старите часовници напълно умираха, като ги доближиш до магнит. Новите, с батерия, донякъде толерират това, главно защото повечето им колелца са пластмасови.

                                Колелцата се намагнитват и за преместването им трябва много повече енергия, която скромното стъпково моторче не може да даде. Не е свършила батерията, а часовникът.

                                Е, вероятно може да се размагнити.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X