Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магнитни гривни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Магнитни гривни

    Питането ми е - що за чудо са т.нар. магнитни гривни, които се ползвали и за регулиране на кръвното налягане според описания и реклами и дали някой ползва такова чудо на техниката. Предпочитам мнения от хора, които лично са се сблъсквали с тематиката. Не публикувам линкова заради правилата за реклама, ама с гугъла лесно се разбира за какво става въпрос.
    Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

  • #2
    От: Магнитни гривни

    Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
    Питането ми е - що за чудо са т.нар. магнитни гривни, които се ползвали и за регулиране на кръвното налягане според описания и реклами и дали някой ползва такова чудо на техниката. Предпочитам мнения от хора, които лично са се сблъсквали с тематиката. Не публикувам линкова заради правилата за реклама, ама с гугъла лесно се разбира за какво става въпрос.
    От няколко години съм с такава. Нося я постоянно. С много магнити. Не мога да ти кажа как и дали действа. Реша ли да вдигам кръвно, не гривна ами ако ще цяла ръкавица да сложа все тая. Като цяло обаче като че ли по-рядко вдигам високо кръвно, де да знам, може и да е плацебо ефект. Не я махам обаче, а и тя е от титан с позлата и ми е приятна на вид.

    П.П. Забравих, моята не е от тук, пратиха ми я от щатите. Тукашните нещо не ми харесаха.

    П.П.2 Колегата модератор ще ме извини за линка, но ще постна за да покажа на Цезаря каква е моята, а след известно време ако счете да го изтрие.
    Това е : http://www.magnetic-products-store.c...t-for-men.html
    Последно редактирано от Тихомир; 16-01-12, 16:07.

    Коментар


    • #3
      От: Магнитни гривни

      Вероятно ,,действат" по описания ,,по-горе" механизъм...
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #4
        От: Магнитни гривни

        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
        Вероятно ,,действат" по описания ,,по-горе" механизъм...
        Аз затова подчертах "мнения от хора, които лично са се сблъсквали с тематиката".
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • #5
          От: Магнитни гривни

          И аз имам такава гривна ,ама не се наемам да гарантирам ,че работи на сто процента .Може би "помага "малко .Всичко е въпрос на внушение.

          Коментар


          • #6
            От: Магнитни гривни

            Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
            Аз затова подчертах "мнения от хора, които лично са се сблъсквали с тематиката".
            T.е. например кардиолози няма да са ти полезни, разбирам...
            Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
            „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
            LZ1EMS

            Коментар


            • #7
              От: Магнитни гривни

              [QUOTE=Тихомир;1737450]От няколко години съм с такава. Нося я постоянно. С много магнити. Не мога да ти кажа как и дали действа. Реша ли да вдигам кръвно, не гривна ами ако ще цяла ръкавица да сложа все тая. Като цяло обаче като че ли по-рядко вдигам високо кръвно, де да знам, може и да е плацебо ефект. Не я махам обаче, а и тя е от титан с позлата и ми е приятна на вид

              Колега,би ли споделил при мокрене,изпотяване,и тн гривната боядисва ли ръката,и колко горе долу излиза доставката от щатите, че и аз съм с високо кръвно и въпроса ме вълнува?????

              Коментар


              • #8
                От: Магнитни гривни

                Докторе, не си прав понякога.
                Защо отричате всичко което не можете да си обясните...
                Ето тук вече сме го разисквали този проблем. Аз имам опит с такива неща.
                Пост номер 8.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  От: Магнитни гривни

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Докторе, не си прав понякога.
                  Защо отричате всичко което не можете да си обясните...
                  Ето тук вече сме го разисквали този проблем. Аз имам опит с такива неща.
                  Пост номер 8.
                  Ама защо, аз определено разчитам понякога и на плацебо ефекта - лично съм го прилагал, с огромен успех, при целеви контингенти...
                  Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
                  „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
                  LZ1EMS

                  Коментар


                  • #10
                    От: Магнитни гривни

                    Преди да се появят магнитните имаше медни такива. Бабето носеше медна гривна от как я помня
                    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Магнитни гривни

                      Първоначално публикуван от pepihm Преглед на мнение
                      Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                      От няколко години съм с такава. Нося я постоянно. С много магнити. Не мога да ти кажа как и дали действа. Реша ли да вдигам кръвно, не гривна ами ако ще цяла ръкавица да сложа все тая. Като цяло обаче като че ли по-рядко вдигам високо кръвно, де да знам, може и да е плацебо ефект. Не я махам обаче, а и тя е от титан с позлата и ми е приятна на вид.
                      Колега,би ли споделил при мокрене,изпотяване,и тн гривната боядисва ли ръката,и колко горе долу излиза доставката от щатите, че и аз съм с високо кръвно и въпроса ме вълнува?????
                      Не, изобщо. Не знам колко излиза, нищо не съм плащал, подарък ми е. Ако си с високо кръвно върви на лекар, гривната няма да те спаси. Аз гривната не я махам, но най-добрият приятел ми е хлофадонът - нося си и в колата даже.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Магнитни гривни

                        Първоначално публикуван от Тихомир
                        Машалла, големи мъже, а се държат като дечурлига.
                        Плацебото е с научно доказан ефект. Гривните - не. Иначе щяха да се продават с рецепта.
                        п.с. и в повечето описания, на подобни продукти се набляга, че нормализират някакво състояние. Ако си с ниско - го качват, ако си с високо - свалят го.
                        Защо ли?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Магнитни гривни

                          Разчита се на това че в кръвта има желязо и концентрира кръвни тела около гривната. Но дефакто желязото в хемоглобина е слаб диамагнетик.
                          За по подробно обяснение- Ясен например.
                          Огромен пазар. Има го и винаги ще го има. Хора минали през десетки лечения и оправия няма- колко му е да си купят и една гривна, наколенка, космодиск и т.н.
                          Извод: Ако те кефи как изглежда - купувай. Ако си се видял в чудо от лекари- също. Не е доказано че вредят.
                          Sent from my Nokia s fenerche

                          Коментар


                          • #14
                            От: Магнитни гривни

                            Самата надежда, че гривната помага може да е причина за плацебо ефект. Тя в никакъв случай не може да измести лекаря. Това е и целта, да се каже истината, такава каквато е, а не да си пишем лиготийки и да се надяваме, че още някой ще се захили над тях.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Магнитни гривни

                              Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                              Самата надежда, че гривната помага може да е причина за плацебо ефект. Тя в никакъв случай не може да измести лекаря. Това е и целта, да се каже истината, такава каквато е, а не да си пишем лиготийки и да се надяваме, че още някой ще се захили над тях.
                              Доста сериозен изцерител е самовнушението. В него наистина вярвам.
                              Е, за някои неща без изобщо да се заблуждаваме си трябва медицина.
                              Аз пък не съм съвсем резервиран към сребро и мед. Също не е доказано че действат на организма но...
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X