Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Магнитни гривни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Магнитни гривни

    Придържайте се към темата.
    Комуто не е интересна да не я посещава, нежели само да спами в нея.

    Коментар


    • #17
      От: Магнитни гривни

      Вероятно има ефект, при това доста положителен, но положителен за този, който ги продава.
      Баща ми , лека му пръст цял живот имаше високо кръвно- пробва два вида от тези гривни /щото на едикогоси били помогнали/
      Ефекта беше нулев- не си ли вземеше необходимите лекарства не падаше, пусто му и кръвно.
      Иначе въпросната гривна много хубаво се набиваше със стружки при работа с ъглошлайф.
      Горе-долу същия е ефекта от онези спрейове против полицейски камери за задния номер
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #18
        От: Магнитни гривни

        Не пренебрегвайте медните гривни. Много хора по света живеят в недостиг на медни йони в организма си и един източник на сини петна може наистина да "нормализира" някой параметър (ниското да повиши, високото да намали). Това се случва просто защото заработва някакъв регулативен механизъм, който не е работил до този момент.

        За магнитите пък съм склонен да призная повече декоративната им стойност - много бижута се правят от намагнитен хематит, за да позволяват вариации в поставянето и да седят така, както ги сложи човек - днес гердан, утре - гривна.

        Желязото в кръвта не е толкова магнитно, даже по-скоро въобще не е. Не е и толкова много в кръвта, че да влияе на движението и, поне не повече от диамагнитността на водата и не при разумни по сила магнитни полета.

        Коментар


        • #19
          От: Магнитни гривни

          Когато бях 5-6 годишен на съседната улица имаше "майстор бакърджия" (мисля че така му се викаше тогава). Изработваше джезвета, декоративни менци за вода, медни сервизчета за кафе и подобни дрънкулки. Сещам се как беше събрал дъртаците пред ателието един ден и им обясняваше че отишъл да си смени диоптъра с по- голям при очния лекар, а дефакто излязъл без очила от поликлиниката. По спомен беше набор на баба ми (към 70г.).
          Може самото взиране в детайлите които изработваше да е коригирало диоптъра - но знае ли човек!?
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #20
            От: Магнитни гривни

            Не се шегувайте със здравето си. Доказано е научно, че гривните действат. Особено добре действат финансово на тези, които ги продават. Не забравяйте обаче, че магнитният им ефект се изчерпва след няколко месеца. Може да ми ги изпращате за презареждане. Не вземам скъпо!
            Поздрави.

            Коментар


            • #21
              От: Магнитни гривни

              От миналата пролет нося такава ( от евтините 10 лв. ). Въпреки, че доста бях слушал как "сваля" кръвното на много хора при мен не забелязах нищо такова - и с нея, и без нея няма голяма разлика, да не кажа никаква. По-скоро мисля, че сработва "плацебо" ефекта. Дано съм бил полезен!
              Казано е:
              -"Обичай ближния",
              щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

              Коментар


              • #22
                От: Магнитни гривни

                Първоначално публикуван от CAESAR Преглед на мнение
                Питането ми е - що за чудо са т.нар. магнитни гривни, които се ползвали и за регулиране на кръвното налягане според описания и реклами и дали някой ползва такова чудо на техниката. Предпочитам мнения от хора, които лично са се сблъсквали с тематиката. Не публикувам линкова заради правилата за реклама, ама с гугъла лесно се разбира за какво става въпрос.
                Не действат и не се потдавай на рекламата за да не си объркаш режима и да не влезеш в критично състояние.
                Освен това ако някой ден я забравиш можеш да се притесниш, че я няма наблизо и да пукнеш от стреса...на паническата атака...
                Т5
                Crossrunner

                Коментар


                • #23
                  От: Магнитни гривни

                  Аз съм хипертоник от 13 години. Цели 8 години гълтах хапчета, изпълнявах прилежно препоръките на лекарите, мъчех се да правя спорт поне 150 минути седмично и никаква полза. От 5 години нося магнитна гривна на фирма Меркатор, през първите 4-5 месеца нямах абсолютно никакво подобрение, направих скандал по телефона, но служителя спокойно ме помоли да нося гривната поне още 2-3 месеца. Въпреки, че се чувствах изигран, послушах го. След 7-8 месеца започнах да се чувствам значително по-добре, постепенно нямалих лекарствата и от около 4 години забравих за тях. Подобри се съня ми, дори проблемите с простата изчезнаха. Гривната на Меркатор е постоянно на ръката ми. Мои познати са си купили титанови магнитни гривни от друга фирма, носили ги повече от година, но нямали никаква полза, да не говорим за това, че сегментите започнали да се разпадат. Чух, че имало и някакви други сайтове, които предлагали фалшификати на някои от моделите на оригиналните гривни на Меркатор. Казвам го, за да предпазя хората, които са решили да си помогнат с магнитна гривна. Надявам се да съм бил полезен и да ме извините, ако съм допуснал грешки в правописа! ... Мисля, че не бива просто ей така да се отрича новото.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Магнитни гривни

                    Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
                    Мисля, че не бива просто ей така да се отрича новото.
                    Нищо ново няма в плацебо-ефекта и в измамите

                    Коментар


                    • #25
                      От: Магнитни гривни

                      Чудя се, защо вместо да се купуват излишни медицински бълбукатори, не си намотаете по една медна жица от магазина (1.50 лв/метър) и пей сърце. Който не може да си я запои (за да се постигне максимално концентриране на енергията от вакуума) - да се обажда.
                      ЗАПОЯВАМ МЕДНИ ЖИЦИ БЕЗПЛАТНО.
                      За идеята.
                      Разполагам с необходимият потенциал, технологични възможности и квалифициран персонал за извършване на услугата.
                      Е, ако в крайна сметка започнат да се трупат опашки от желаещи, ще трябва да комерсиализирам услугата - кой каквото даде - кило картофи, половинка сливова, дузина домашния яица, фаша сланина, кофа орехи и т.н.
                      Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                      LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                      Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Магнитни гривни

                        Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
                        Аз съм хипертоник от 13 години. Цели 8 години гълтах хапчета, изпълнявах прилежно препоръките на лекарите, мъчех се да правя спорт поне 150 минути седмично и никаква полза. От 5 години нося магнитна гривна на фирма Меркатор, през първите 4-5 месеца нямах абсолютно никакво подобрение, направих скандал по телефона, но служителя спокойно ме помоли да нося гривната поне още 2-3 месеца. Въпреки, че се чувствах изигран, послушах го. След 7-8 месеца започнах да се чувствам значително по-добре, постепенно нямалих лекарствата и от около 4 години забравих за тях. Подобри се съня ми, дори проблемите с простата изчезнаха. Гривната на Меркатор е постоянно на ръката ми. Мои познати са си купили титанови магнитни гривни от друга фирма, носили ги повече от година, но нямали никаква полза, да не говорим за това, че сегментите започнали да се разпадат. Чух, че имало и някакви други сайтове, които предлагали фалшификати на някои от моделите на оригиналните гривни на Меркатор. Казвам го, за да предпазя хората, които са решили да си помогнат с магнитна гривна. Надявам се да съм бил полезен и да ме извините, ако съм допуснал грешки в правописа! ... Мисля, че не бива просто ей така да се отрича новото.
                        Имаше един виц как можеш да познаеш вражески агент на конгрес на БКП. Ами, врагът никога не спи . Та така и некои разпространители. Ха е излязла някъде тема за продуктите им, ха са се логнали с познатия ни от телевизионния екран скеч за ползата от продукта. Та така. И да не забравите името на фирмата ей, че е посочено само три пъти в осем реда мнение .
                        ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                        LZ1YBB

                        Коментар


                        • #27
                          От: Магнитни гривни

                          Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                          Чудя се, защо вместо да се купуват излишни медицински бълбукатори, не си намотаете по една медна жица от магазина (1.50 лв/метър) и пей сърце. Който не може да си я запои (за да се постигне максимално концентриране на енергията от вакуума) - да се обажда.
                          ЗАПОЯВАМ МЕДНИ ЖИЦИ БЕЗПЛАТНО.
                          За идеята.
                          Разполагам с необходимият потенциал, технологични възможности и квалифициран персонал за извършване на услугата.
                          Е, ако в крайна сметка започнат да се трупат опашки от желаещи, ще трябва да комерсиализирам услугата - кой каквото даде - кило картофи, половинка сливова, дузина домашния яица, фаша сланина, кофа орехи и т.н.
                          Да не оттърва промоцията, предлагам две кила картофи сорт "Агата"/френски и след изпържване се топят в устата/, ракия нямам, но половинка водка на драго сърце, с орехите дефицит, освен възпроизводителните, та срамота някак да ги предлагам, зер нали още ги поизползУваме...
                          Това предлагам за две гривни, по шАрочки, че да вършат работа, едната я мятам на глезена.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Магнитни гривни

                            Първоначално публикуван от jelezov_s Преглед на мнение
                            Аз съм хипертоник от 13 години. Цели 8 години гълтах хапчета, изпълнявах прилежно препоръките на лекарите, мъчех се да правя спорт поне 150 минути седмично и никаква полза. От 5 години нося магнитна гривна на фирма Меркатор, през първите 4-5 месеца нямах абсолютно никакво подобрение, направих скандал по телефона, но служителя спокойно ме помоли да нося гривната поне още 2-3 месеца. Въпреки, че се чувствах изигран, послушах го. След 7-8 месеца започнах да се чувствам значително по-добре, постепенно нямалих лекарствата и от около 4 години забравих за тях. Подобри се съня ми, дори проблемите с простата изчезнаха. Гривната на Меркатор е постоянно на ръката ми. Мои познати са си купили титанови магнитни гривни от друга фирма, носили ги повече от година, но нямали никаква полза, да не говорим за това, че сегментите започнали да се разпадат. Чух, че имало и някакви други сайтове, които предлагали фалшификати на някои от моделите на оригиналните гривни на Меркатор. Казвам го, за да предпазя хората, които са решили да си помогнат с магнитна гривна. Надявам се да съм бил полезен и да ме извините, ако съм допуснал грешки в правописа! ... Мисля, че не бива просто ей така да се отрича новото.
                            Човек, а за кашлица дали помага, че....

                            Коментар


                            • #29
                              От: Магнитни гривни

                              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                              Да не оттърва промоцията, предлагам две кила картофи сорт "Агата"/френски и след изпържване се топят в устата/, ракия нямам, но половинка водка на драго сърце, с орехите дефицит, освен възпроизводителните, та срамота някак да ги предлагам, зер нали още ги поизползУваме...
                              Това предлагам за две гривни, по шАрочки, че да вършат работа, едната я мятам на глезена.
                              Ти си ми първия пациент (нали вече работим с медицински понятия) и за да тръгне промоцията - материала от мен. Отивам да я поя, после ще я водя на водосвет (нали си първи все пак) и тогава вече може да ползва по предназначение.

                              Интересно ми е, дали при полови проблеми помага? Вероятно трябва да се монтира на проблемното място. Някой пробвал ли е. За такива гривни размера няма да го догаждам на място - да знаете предварително ...
                              Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                              LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                              Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Магнитни гривни

                                Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                                Интересно ми е, дали при полови проблеми помага? Вероятно трябва да се монтира на проблемното място. Някой пробвал ли е. За такива гривни размера няма да го догаждам на място - да знаете предварително ...
                                Я врътни една около кенче от редбул.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X