Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

    Дето се казва: Не дразнете лъва - за целта си има лъвица!
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

      По един от дискавъри каналите върви поредица за машини и съоръжения за мъчения и унищожения От най-стари времена та до днес. Вече мина набиването на кол, гилотината, бесилки, разпъване на кръст/няколко модела/ и някоя и друга екзотика от арсенала на Светата Инквизиция. НЕма начинс ние тук да не сме по-изобретателни, хеле пък и че иде реч за Ясен
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #18
        От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

        ...Мерят Ни акъла и ни вдигат мерника! ...Не се ли усетихте?
        ...Живи и Здрави да са Ни модераторите.....без тях сме за никъде!
        Строги са....спор няма(такава им е ролята) ....но и те си пият ракията с някого,такаче им намерете слабите места някак и да живее щастието!
        ...Конкретно за Ясен .....Впредвид това,че Ясен кара УАЗ ....не бих скочил срещу такъв упорит човек(респект)!
        Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

        Коментар


        • #19
          От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

          Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
          ..................
          ...Конкретно за Ясен .....Впредвид това,че Ясен кара УАЗ ....не бих скочил срещу такъв упорит човек(респект)!
          Айдееее, тУри наколенките.

          Коментар


          • #20
            От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            Айдееее, тУри наколенките.
            Па и четал с памук да не убива.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #21
              От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

              Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
              Айдееее, тУри наколенките.
              ....Не съм ги свалял!
              Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

              Коментар


              • #22
                От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                Враговете са се поизчерпали от към идеи нещо. Дали да не се изметна та да си стане по нашенски - чета с предател?
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #23
                  От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                  Първоначално публикуван от Жоро Нешев Преглед на мнение
                  Враговете са се поизчерпали от към идеи нещо. Дали да не се изметна та да си стане по нашенски - чета с предател?
                  Що буташ жаравата? Ако махх не беше толкова отворен и принципен и не беше прехвърлил глупостите в "МНОГО ВАЖНА ОТДЕЛНА ТЕМА", нямаше да има продължително-напоителни издевателства. Просто чук и чао.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                    Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                    Що буташ жаравата? Ако махх не беше толкова отворен и принципен и не беше прехвърлил глупостите в "МНОГО ВАЖНА ОТДЕЛНА ТЕМА", нямаше да има продължително-напоителни издевателства. Просто чук и чао.
                    Maxxx не е прехвърлял нищо, в т.ч. и глупости в никаква отделна важна тема, Ако и да е принципен и отворен.
                    Кой я е отделил не знам, но не вменявай дейности, без да си сигурен за твореца им.
                    В този ред на мисли, дори и в спама, глупости струят от твоя пост и то обилно.

                    Лек ден!
                    Последно редактирано от maxxx; 02-12-11, 14:41.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                      Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                      Що буташ жаравата?
                      Е как що? Дето се вика официално ни е разрешена гавра със супермодератор. Аз може и да съм се обявил за защитник на Ясен, ама от това изобщо не произтича извода, че не ми е кеф да наблюдавам екзекуцията от първи ред.
                      0888932647

                      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                        Жоро, то... може да се спори кой заслужава повече бесене - модераторите или митничарите
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Re: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Жоро, то... може да се спори кой заслужава повече бесене - модераторите или митничарите
                          Никакъв спор няма по тоя въпрос.
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                            За да видят, че сме хора с богата обща култура, ще ги подредим като в класическият филм: модератор, митничар...
                            There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                            No wahalla.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                              Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
                              За да видят, че сме хора с богата обща култура, ще ги подредим като в класическият филм: модератотор, митничар...
                              Звучи като секс върху овча кожа, с плодова ракия от 2,90, под съпровода на сръбска музика.
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Дискусия за издевателство над супер-модератор с коне

                                Ех, ракия "три без десет", ех времена. К'во ти трябваше да ми напомняш за отминалите години.
                                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                                No wahalla.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.

                                Зареждам...
                                X