Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Басове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Басове

    Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
    ...нефта и храната те не ги плащат отдавна...
    За всичко останало - в какъвто ред избереш - бюджетни заплати, бюджетна издръжка, държавни поръчки, облигации, лихви, и т.н., членски внос в ЕС, субсидии, пари по проекти, и тинтири минтири, каквото още се сетиш...
    Уффф , без да съм на ти с цифрите на бюджета
    предлагам бас: залагам кашон черен Пешеходец или еквивалента му в бира ако:

    до края на мандата има фалит на правителството ( мораториум , невнасяне членски внос в ЕС,или сценарий Гърция с банковата паника)

    Влизаш ли в баса, хем и ще си поклюкаме докато го изпием
    Последно редактирано от DBRS; 31-05-11, 09:35.
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

  • #2
    От: Гурбетчиите внесли у нас €740 млн. за година

    Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
    Влизаш ли в баса, хем и ще си поклюкаме докато го изпием
    Аз смятам че ББ ще отиде на предсрочни избори преди да стигне до фалита. Няма мъде тоз човек да вади горещи картофи...
    За това съм готов да отида на бас, ама айде да не е цял кашон пешеходци, а една бутилка - първо - криза е , и после ти как виждаш да си клюкаме след втората или третата бутилка...аз лично тогава ще искам да поспя...

    Коментар


    • #3
      От: Гурбетчиите внесли у нас €740 млн. за година

      Първоначално публикуван от vlageo Преглед на мнение
      Аз смятам че ББ ще отиде на предсрочни избори преди да стигне до фалита...
      За това съм готов да отида на бас, ама айде да не е цял кашон пешеходци, а една бутилка - първо - криза е , и после ти как виждаш да си клюкаме след втората или третата бутилка...аз лично тогава ще искам да поспя...
      Ок имаме баса на бутилка черен пешеходец, бадемите от спечелилия, пък раздумката с разпивката , какви са тия пиянски разговори след бутилка

      P.S
      отдел във Форума Басове има ли ?
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #4
        От: Гурбетчиите внесли у нас €740 млн. за година

        Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
        ....
        P.S
        отдел във Форума Басове има ли ?
        Хм, може и да ви направя едно ъгълче за басовете, но само ако обещаете % от тях в ползу роду(тоест мен). Като за начало част от пешеходеца и бадемките ме устройва...

        Коментар


        • #5
          От: Гурбетчиите внесли у нас €740 млн. за година

          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
          Хм, може и да ви направя едно ъгълче за басовете, но само ако обещаете % от тях в ползу роду(тоест мен). Като за начало част от пешеходеца и бадемките ме устройва...
          Трябва да минавам тая седмица през Горна, та направо се почувствай Корумпиран
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • #6
            От: Гурбетчиите внесли у нас €740 млн. за година

            Първоначално публикуван от Dobril Dossev Преглед на мнение
            Трябва да минавам тая седмица през Горна, та направо се почувствай Корумпиран
            Ммм, твоите думи са песен за ушите ми!

            Коментар


            • #7
              От: Гурбетчиите внесли у нас €740 млн. за година

              Разбрахме се!
              Дето се вика - и да паднем и да бием, па че се напием...

              Коментар


              • #8
                От: Басове

                Така, значи поредният бас произтича оттук:
                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                Преди да са затворили темата, предлагам поредния БАС: Украйна до две години = България при Жан Виденофф = хиперинфлация, гладни бунтове, срината промишленост, "Голодомор-2" и т.н. Желаещи да се обзаложат ?
                Коалиция на желаещите да се обзаложат:
                "За" - аз и Търтея (ако е сериозен, де) :
                Първоначално публикуван от turtey
                Аз. Ама мисля че ще е по-скоро от две години
                "Против" - в смисъл, че тия работи няма да се случат и Украйна ще цъфти и просперира в Евразийската общност:
                Първоначално публикуван от windwarrior
                Приемам баса, какво залагаме ?
                Първоначално публикуван от paksss
                По какво да се обзалагаме Боголюбе? До края на 2015г демек. По две нови зимни гуми 15-16" става ли?

                И само да обсъдим под хиперинфлация какво имаш предвид, за да е валиден баса?
                Първоначално публикуван от cheto
                Уахаахаххахаххххахахахаххааха (няма емотиконка за бурен смях). Аз съм готов с две ръце и глава да се обзаложа на каквото кажеш! Това приятелю хората са го играли, взели са си поука и дет се вика мъжко магаре един път се е*е та затова сега теглиха една майна на ЕС! Факт е, че Украйна е разделена. Дефакто Днепър я разделя на проруска и прогейска. Половината ми рода е оттам, когато бях на гости на баба ми миналата година възрастната жена казваше, че ще има гражданска война. Звучеше ми абсурдно, но в Киев отказват да говорят на руски. Естествено в Донецк им дреме на оная работа, а в Украйна става това което кажат в Донецк Парите са от източната страна на Днепър, а те едва ли ще свършат за две години, ДОРИ И ПРИ ГРАЖДАНСКА ВОЙНА. Проверено.
                П.С: И между другото Сибирски е прав. В Москва отдавна няма комунизъм, там се вихри възможно най-дивия капитализъм.
                Следва да се уточнят някои условия, като например:
                1. Какво да разбираме (за целите на баса) като хиперинфлация ? Понеже в баса са замесени Русия и Украйна, може би отправна точка трябва да бъде това ама и там критериите са много размити ? Да не забравяме, че при комунизЪма у нас имаше едно явление... общо взето свеждащо се до:
                - официален курс $ / лв. - 1,00 / ~ 0,90
                - курс на черно: първо 1 / 2, после 1 / 3, през 80-те години вече си беше твърдо 1 / 4 ;
                - по същото това време сарафите в Бейрут се отърваваха от незнайно как попаднали им левове при курс 1 $ / 10-20 лв. а на чейндж-бюро на гарата в Щутгарт през, вярно вече беше 1990 г. съм виждал 1 DM / 40 BGL (не ВGN, нали).
                2. Какво разбираме под Украйна ? Как ще се отрази на баса някакво разделяне на страната, признато или не от международната общност ?
                Нека да избистрим условията, вкл. и залозите.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: Басове

                  Предлагам печелившия да спечели това: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:port-ellen-queen-s-visit-to-distillery-12-year-old-single-malt-scotch-whisky-islay-scotland-1048.jpg
Прегледи:1
Размер:24.4 КБ
ID:5542439

                  Коментар


                  • #10
                    От: Басове

                    Да припомня и този бас, че се губи из темата, където се е зародил.
                    Иначе горе за уЙскито - става.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Басове

                      Айде тук съм с още един рискован, залог са бутилка 50град. грозданка и избори до края на август +/- месец :
                      Първоначално публикуван от Чичо
                      Ако смениш сливовата с гроздова /плодовата нещо не ми понася / съм насреща.
                      ...
                      А и лятото никой няма да прави избори.
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • #12
                        От: Басове

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
                        За да има някаква полза от темата, традиционно (вече стана) предлагам обзалог - само изтрита ли ще бъде или ще има бан за автора й ?
                        Моля залаганията да се правят в съответната тема за басове - има я в спама
                        Залагам на безследно изчезване на темата. Не знам какво обаче - нека някой да се хване и ще уточним залога.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • #13
                          От: Басове

                          Използвач!
                          Направи си собствен сеир и тогава залагай, щото тук е доста комплицирано и не се наемам да гадая.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • #14
                            От: Басове

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Залагам на безследно изчезване на темата. Не знам какво обаче - нека някой да се хване и ще уточним залога.
                            Само искам да знам, дали се чувстваш тъпо..?!!!

                            Аз залагам 10 ст. (не поради липса на пари или стиснатост - просто не си заслужава повече..), че нямаш никакви проблеми със съвестта и т.н... Защо си мисля така, нека всеки да си отговори сам...

                            Залози..?!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Басове

                              Понеже РИОКОЗ, както знаем, затвори кафаната на Ана, да припомня на Бузина този бас.
                              Ладна вода за хлађење ракије. Та ракија коју ће платити, а ми ћемо пити
                              Вилямовка нема нигде тъдява Пирот. Само дуньевача (все още). Дано развръзката с Бокова настъпи скоро, че тревожни промени се наблюдават из Пирота-града: някакви лъскави возила (чистак нови GL-и, ML-и, "Кайени" и хибриди с "PI"-регистрации ) се движат по изкърпените улици, разбишкания хотел на центъра са го лъснали и облицовали в нещо евроГейско, около тврђавата "Момчилград" изчистено, старият басейн заровен, постригани тревички, еко-пътеката на баЙра Сарлах възстановена, магистралата готова , даже някакви коли се движеха по нея, ама не видях откъде се качват, изобщо еврогейовина долази са страшном силом...
                              Бузина, нe скривај се! Прикупи новац и буди спреман!
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X