Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това са шофьори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Това са шофьори

    Диферинциала на мойта е от Европа влекач.Бавна в байра но на равното бяга.
    0887284106-Митко
    http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
    http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

    Коментар


    • От: Това са шофьори

      Пак съм изпуснал нишката . Чудно ми е по каква причина тази тема е отишла в спама ?!

      Ако е заради колегата Метин , то можеше постовете му да се дръпнат на някъде ( модераторите си знаят подробностите) .
      Но иначе темата е една от сериозните във Форума и според мен доста закъсняла .

      Не заради друго , а да четем за златни талони на любители шофьори с 10 годишен стаж и 20 хил . километра може в сериозна тема , а хора с един милион и (отгоре) километра зад гърба си - дори да си направят гъдел със залог по 2 бири за неща , за които "златните талони " не са и сънували : в спама ! ......... нещо не се връзва аршина ?
      Последно редактирано от Vlado_Ts; 22-01-11, 22:13.
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Това са шофьори

        Айде и от мен едни карачи! http://www.youtube.com/watch?v=QRLEodhcIS8

        Коментар


        • От: Това са шофьори

          Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
          Айде и от мен едни карачи! http://www.youtube.com/watch?v=QRLEodhcIS8
          Хубаво клипче колега.Е това са(ще цитирам за пореден път колегата мишоци) точно "барманите чули за далавера" в професията.
          0887284106-Митко
          http://www.youtube.com/watch?v=6Fdg05yHhKk&NR=1
          http://www.youtube.com/watch?v=wnMy5yek-ks&feature=more_related

          Коментар


          • От: Това са шофьори

            Първоначално публикуван от dino412 Преглед на мнение
            Хубаво клипче колега.Е това са(ще цитирам за пореден път колегата мишоци) точно "барманите чули за далавера" в професията.
            Ами да, но този с жълтия камион, май излезна най-досетлив, те умите хора са направили, отделно платно, за да можеш да се върнеш, а другите нарпаво в насрещното...Луда работа.
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • От: Това са шофьори

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              В оригинално състояние самосвала може да вдигне толкова само по инерция на подходящ наклон.Предавките не му позволяват.
              Бордова Европа ги вдига с лекота и съм го виждал не един път.(верно не по тахограф,ама пак са там някъде).Ама там главното предаване е друго.А Европа самосвал, оригинално вдига точно 80км/ч, не вярвам Мадарата да вдига повече.(все пак имат няколко различни предавателни числа на главното предаване,та модели има всякакви).
              Спомням си, че на едни Шкоди оригиналния километраж беше до 90км/ч.
              Спомням си че Дападжийските мадарки бягаха различноЧат пат правехме ралита нощно време по магистрала Тракиякато тръгнеме няколко мадарки да товариме за Булгарплод от Хасковско.Интересна гледка е било три камиона в трите ленти газ до дупка и никой не може да дръпне на другите
              В целия гараж само една Мадара вдигаше къмто 100 ама сигурно беше със сменен диференциал.
              За автовлаковете слагаха от най бавните дифове най бързите мисля че беха за рейсовете.Преди мадарковите мостове имаше един междинен модел MS-24 и при тях бяха с RT мостове пак три вида дифове в зависимост от броя на зъбите на пиньоните и короните.

              С риск да досадя на четящите колко съм дигал с Мадарката
              Натоварен с 7-8 еднотонни електромотори от Коларов за Бургас(бех направил две три години стаж и се имах за майстор)след тунела на Ихтиман по нанадолното изключих от скорост да видя колко ше дигне
              Към 90 утихнаха всички вибрации а на120 каза прас и скъса жилото на километражасега като си помисля какво е щело да стане ако гръмне некой галоша бях качил и двама другари от махалата да ги водя на морето
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • От: Това са шофьори

                Като се обичат младите, нека се вземат.

                Добър водач с опит на машината ще маневрира с каквато и машина да е, с каквото и ремарке да е. Трябва опит, знания и разбиране за общите положения. С по-новата ще стане по-бързо и с по-малко усилия.
                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                Коментар


                • От: Това са шофьори

                  друг път ще маневрира ,за това всички сменят остарелия автомобилен парк с нови технологии.защо не си продължават с каруците от едно време -пример къде остана мадарата ,чавдара щом са толкова добри сега пък ще кажете ами други са ни виновни!
                  Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                  Като се обичат младите, нека се вземат.

                  Добър водач с опит на машината ще маневрира с каквато и машина да е, с каквото и ремарке да е. Трябва опит, знания и разбиране за общите положения. С по-новата ще стане по-бързо и с по-малко усилия.

                  Коментар


                  • От: Това са шофьори

                    Колега,защо не можеш да разбереш,че заглавието на темата не е; Това са камиони , а е ТОВА СА ШОФЬОРИ.
                    0887632135-Краси

                    Коментар


                    • От: Това са шофьори

                      ее хубаво де какво е шофьора без машината ,писал съм и по на долу и най добрия майстор е нищо без инструменти!
                      Първоначално публикуван от krasi0573 Преглед на мнение
                      Колега,защо не можеш да разбереш,че заглавието на темата не е; Това са камиони , а е ТОВА СА ШОФЬОРИ.

                      Коментар


                      • От: Това са шофьори

                        Преди 40 години как маневрираха? Неее, те тогава караха само направо и пътищата бяха по десет метра широки за лента. Аре бЕгай..... Качвал ли си се камион изобщо?
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • От: Това са шофьори

                          е пак не четете точно за какво иде реч,къде преди 40години си карал с такива големите ремаркета с познатите ни соц машини изобщо,а що се отнася до въпроса дали съм се качвал на камион имам опит с почти всички по популярните у нас соц машини и с толкова от западния свят от 89 година съм в финландия и скандинавия и съм обиколил на няколко пъти европа и близкия изток с камион!
                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          Преди 40 години как маневрираха? Неее, те тогава караха само направо и пътищата бяха по десет метра широки за лента. Аре бЕгай..... Качвал ли си се камион изобщо?

                          Коментар


                          • От: Това са шофьори

                            Първоначално публикуван от METIN Преглед на мнение
                            ее хубаво де какво е шофьора без машината ,писал съм и по на долу и най добрия майстор е нищо без инструменти!
                            Добре тогава, дай на най-смотания майстор всичкия инстромент на света и да видим на какво е способен. Ако искаш можем да направим следния експеримент.Вземаш камион по твой избор,но соло.Идваш ,отиваме там кадето аз работя ,товарим ги ,и ги разменяме.Моят камион е това от аватара.Тогава ще се види как е по добре ;от КОН на МАГАРЕ или обратно ,щом не си съгласен с колегата Джамбазов.П.П. Имах един приятел който казваше ;Който го може си го може ,който го не може помогни му боже. П.П.2 И с две думи , на добрия шофьор му е все едно с какъв камион ще е , било то СОЦ ,или "модерен".
                            0887632135-Краси

                            Коментар


                            • От: Това са шофьори

                              Колеги дълго мислих дали да пиша,но не издържах.
                              Това човече метинчо явно след като го баннаха се ползва с протекции и му се позволява всичко,
                              заради него ми изтриха постовете навсякъде където се беше н....ал,както се вижда той е тук с една единствена цел, да се заяжда и дразни.
                              Това е дребна миша душица с комплекси,търсеща форум за изява като нашия.
                              пс.Моля ,ако е останал съвестен модератор да вземе отношение.
                              ПАВКО
                              0888802068

                              Коментар


                              • От: Това са шофьори

                                Аве вие защо така разсъждавате не четете ли или се правите на не знам си какво ,няма за какво да ме убеждаваш да отида там където си влизал с Ифата това не мога да оспоря и не съм казал мога да направя с друг по голям камион ,но бъди сигурен че с тази ифа няма да можеш и мръднеш това голямото ремарке та камо ли с Джогана и да правиш маневрите от видеата които виждаме точно за това ми е спора.А който има понятия за какво става дума знае а не да си хвали колата или камиона .И много можещи се навъдиха последно време но когато им възложиш работата започват да се оплакват че това нямало онова нямало ако е имала по друга техника щял да се справя! QUOTE=krasi0573;1419831]Добре тогава, дай на най-смотания майстор всичкия инстромент на света и да видим на какво е способен. Ако искаш можем да направим следния експеримент.Вземаш камион по твой избор,но соло.Идваш ,отиваме там кадето аз работя ,товарим ги ,и ги разменяме.Моят камион е това от аватара.Тогава ще се види как е по добре ;от КОН на МАГАРЕ или обратно ,щом не си съгласен с колегата Джамбазов.П.П. Имах един приятел който казваше ;Който го може си го може ,който го не може помогни му боже. П.П.2 И с две думи , на добрия шофьор му е все едно с какъв камион ще е , било то СОЦ ,или "модерен".[/QUOTE]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X