Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Палите ли, палите ли сутрин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
    Лошото е,че качеството от преди 10 години ще е само спомен. И турските явно не са товато което са били. Та по-пресни отзиви ще отразяват картината по-реално.
    На ортака Берлингото и С 4 на сина му са с най евтините АС Батери на Автокомерс . И двете са 2.0 HDI . Освен това аз съм на всички коли ; мотокари и камиони с такива . Нямам акумолатор от техните който да ми е изкарал по малко от 5 години . Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20230612_151803_105.jpg Прегледи:0 Размер:514.3 КБ ID:6944542 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20230614_145444_753.jpg Прегледи:0 Размер:215.6 КБ ID:6944543
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Фирмата Автокомерс е благоевградска . В София имат два физически магазина и разнасят с техни коли .

    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
      ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря , аз мислех , че нещоонлайн , ама на сайта няма такава опция ,май са само за търговия на едро в сайта , ще отида проверя магазина В Русе

    • Никола
      Никола коментира
      Редактиране на коментар
      Имат магазин в русе, отбивката за товарни превози в двора на стема ли бяха парнаджиите в дъното на двора в дясно.

  • #47
    Сагата приключи. Намерих си ТАВ. Дали за хубаво,дали за лошо ...
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #48
      Днес си взех акумулатора TAB MAGIC 66/640. Съвсем пресен 23-та година 45-та седмица. Стария TAB POIAR S е бил произведен 17-та година 42 седмица. Акумулатора не е умрял,но както писах по-горе,при 1 градус завъртя маааалко мудничко,което значи,че съжителството ни е приключило. Да видим новия как ще се представи.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • BENZBOSS
        BENZBOSS коментира
        Редактиране на коментар
        Ще буташ 😜

      • kameno karp
        kameno karp коментира
        Редактиране на коментар
        Колко да бутам!? Най-много един път,после пак нов акумулатор.😉

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X