Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Палите ли, палите ли сутрин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Палите ли, палите ли сутрин?

    От три дни акумулатора ми е на смъртно легло. Български, Монбат, 3-4 годишен. Разпъвам жици, слагам зарядно, закъснявам за работа. Големи нерви. Нещата отиват към нов. Един майстор ми препоръча акумулатори MUTLU. Мисля да вземам утре /ако запаля и стигна до магазина/. Имате ли впечатления от това турско изделие?

  • #2
    От: Палите ли, палите ли сутрин?

    3-4 годишен Монбат... Какво се оплакваш? Нов, брат.... Тоя пак е изкарал...
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #3
      От: Палите ли, палите ли сутрин?

      Нов братче, нов!
      Моя умря преди 3 дни на почтенната възраст 6 години!!
      Та си купих Бош Силвър и сутрин пали от раз!
      За Мутлу съм чувал хубави работи, уточни колко амперчаса и колко пари ти го предлагат?
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #4
        От: Палите ли, палите ли сутрин?

        60 Аh, 540 нещо си стартов ток, 145 лева в кварталния магазин, 135 от онлайн магазини с доставката, 2 год гаранция. Как стоят впрочем нещата с гаранцията при онлайн покупки?

        Коментар


        • #5
          От: Палите ли, палите ли сутрин?

          Как стоят впрочем нещата с гаранцията при онлайн покупки?
          Както са описани в гаранционната карта...
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #6
            От: Палите ли, палите ли сутрин?

            Докторе, аз втора година ползвам китайски Crepower 100Ah и досега не показва признаци на умора. Купих го за 170 лв. от един магазин в Горубляне. 60 амперовите едва ли надскачат 100 лева. Мисля, че са с 2 год. гаранция, както всички останали.... Иначе за тия пари бих си взел пазарджишки. Не, щото са "върхът", ама поне не са по-лоши от всичко останало и дето се казва, ще нахраня едно българче ...
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #7
              От: Палите ли, палите ли сутрин?

              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              . Мисля, че са с 2 год. гаранция, както всички останали.... ...
              Боша е с 3 години гаранция! Ама моя е 95 амперчаса, така, че не мога да сравнявам цената!
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #8
                От: Палите ли, палите ли сутрин?

                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                ........., ще нахраня едно българче ...
                Информация на ухо - никополските батерии ги вкарваха от Китай с контейнери и етикетираха тук. Та българчета ли храниме?

                Коментар


                • #9
                  От: Палите ли, палите ли сутрин?

                  Палиме, палиме... Да си се похваля!
                  Baner 69 Ампера, нови четки на стартера, супер зареждане... и сега само паля!
                  Много ми е гот.
                  Тука 2-3 месеца, все треперех... "дали ще запали или пак ще закъснея??!".

                  Baner, за сега това е "нещото" преди Optima-та. Връщаш стария акк. и "пускат" 12% отстъпка.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Палите ли, палите ли сутрин?

                    Витарата ми пристигна преди 6 години от Австрия с акумулатор Варта. Един такъв малък, смешен, 44 ампера. Живя още 2-3 години. Мислих за такъв, майстора казва, че не се купуват много, застояват по магазините и е неразумно да се купуват.
                    Мнения?
                    PS Тази Варта ме грабна току що - http://www.abt2001.bg/products/start..._bat/varta63s/
                    Висок стартов ток, 3 год гаранция.
                    Последно редактирано от Savov; 17-12-10, 23:14.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Палите ли, палите ли сутрин?

                      Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
                      Информация на ухо - никополските батерии ги вкарваха от Китай с контейнери и етикетираха тук. Та българчета ли храниме?
                      За никополските батерии от волт и половина не знам, аз говоря за пазарджишките акумулатори. Те си се правят там. Както и да е, ти си човекът с парите, избор голям ....
                      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                      Неизвестен мъдрец

                      Коментар


                      • #12
                        От: Палите ли, палите ли сутрин?

                        С Варта съм, 44Ah, вече втори път успявам да запаля на газ при ... замръзнал "антифриз" на -15. Ми пали си
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Палите ли, палите ли сутрин?

                          Имах Varta 100 Ah, служи вярно 3-4 години, но беше за смяна още миналата зима. Сега сложих Ennexy, полски, обслужваем, исках да е такъв. На първо четене много добре.
                          Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Палите ли, палите ли сутрин?

                            Днес обиколих магазините. Ще да е криза, защото навсякъде ми предлагаха по още 10% отстъпка от обявените цени. Не успях да намеря наличен Варта силвър с 3 год гаранция, варианта с доставка не ме устройства и в крайна сметка се сдобих с турската сила MUTLU. В сайта им пише, че новите Тойота са оборудвани с MUTLU. Е, и моята Витара така. Очаквайте отзиви.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Палите ли, палите ли сутрин?

                              Имах акум Монбат, който изкара 15 години на една кола. Този на джипа ми (някакъв китайски) е на 3 и не се различава от нов във въртенето. Общото между двата е, че са/бяха на мои коли Какви е тази почетна възраст 3-4 години, за която говорите, не знам

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X