Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Проблеми в работата на портала. V3

    Какво не му е наред, това е разширения редактор. Сори, обясни ми по подробно от снимката не виждам нищо нередно. Пробвай с друг браузър също си погледни настройките на профила, има настройка кой редактор да се ползва в различни случаи.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      А сега вече е така . Нищо не променям . Само цък на редакция мнение . Колко пъти и за колко време мога да се саморедактирам.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled3.jpg
Прегледи:2
Размер:58.1 КБ
ID:5552548

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Редакцията е за време не за пъти, ще го разгледам по подробно но при мен за момента си работи, пробвай друг браузър и ми кажи резултата.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Дани , отмарай . Другата седмица компютъра отива при специалист та тогава ще го мъча. Аз не му разбирам ама хич и това което показвам се научих вчера . За тези настройки ли казваш.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled1.jpg
Прегледи:1
Размер:86.1 КБ
ID:5552549

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Да за тези, не знам дали имаше и други, пиша от телефона.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Аз съм с Хром . Пробвах с Експлорер там редактирането работи.

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Иво нещо от браузъра е както си мислех. Пробвай да го преинсталираш.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Добре и това ще пробваме. Браузъра е преинсталиран .
                  Последно редактирано от ivo-police; 14-01-14, 11:01. Причина: Проба

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Я да попитам. Отварям новините и чета, за да се върна във форума ми се отваря нов прозорец. После трябва да затворя раздела с новините и отново да фиксирам страницата с форума. Не може ли да е обратното? Като кликна на офнюз, да се отвори нов прозорец, като видя какво ново има, да мога да го затворя с едно кликване. Това отдавна ме дразни, че мразя да ми казват какво да правя и какво да гледам. Като ония рекламни прозорци в клиповете.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Така ще стане след ъпдейта на форума.

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        В даден момент днес форума и офнюз спряха да ми се отварят- тествано с Опера 18, Хром, ИЕ 10... Тествано и на таблета през 3Г мрежата- същият резултат. На смартфона- същото, не се отварят. Пускам пинг- "timed out"... Тествано от други хора, на друг доставчик- работят си безгрижно.
                        Общото между моя компютър, таблета ми и смартфона ми е само доставчика- и в трите случая е Виваком. Силно вероятно проблемът е при вас- единствено тези сайтове са ми проблем... Видимо е, че като ползвам прокси безгрижно си влизам и пиша...

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Репортанто е.
                          Мерси.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            От Виваком се отпуши
                            Наистина няколко часа около обяд нямаше връзка само с офроуда през Виваком
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                              Да не се е рутирала нашата мрежа само през виваком, вече всичко е наред.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5572189

                                При мен ли е проблема че да не виждам снимките или е от форума.
                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...178#post993178
                                Това е конкретната тема, макар че съм срещал и други теми от които не виждам снимките.
                                И още нещо, още не мога да качвам снимки през ИЕ, дали се работи по въпроса или да се пренасочвам към Хром поне за форума.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X