Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    " Наглеца " се отваря нормално.
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Защо иначе толкова удобния нов бутон "Покажи първата непрочетена публикация" работи само за съответната страница от темата?
      По други форуми разботи независимо коя страница е отворена в момента и на коя е наистина първото непрочетено мнение.
      Например:
      Отварям тази тема използвайки линка за стр. 73. Обаче последно съм чел до да кажем 23-а. При натискане ан бутона очаквам да ми зареди стр. 23, а не първото мнение на стр. 73.
      Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
      Seat Leon 2007 1.9 TDI

      Коментар


      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

        Работи както се очаква, не схванах много въпроса но ако правилно съм разбрал, след като отвориш темата на страница 73, темата вече е маркирана като прочетена до страница 73 и първото непрочетено съответно е на тази страница. Ако отвориш първата страница на темата и ползваш бутона отива където трябва.
        Бутно в ляво до иконата преди да отвориш темата също води до първото непрочетено, не знам но за мен логиката си е правилна.

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Ясно. Не знаех, че отваряйки последната автоамтично смята предните за прочетени.
          Значи правилния подход ако не помним до коя страница сме следили темата е директно да се ползва бутона.
          А всъщност той не се ли появи малкопо-късно от този в самите теми и от там да се е получил проблема който описах?
          Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
          Seat Leon 2007 1.9 TDI

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            НЕ има си го от години, но по едно време имаше проблем и не работеше както трябва.
            Ползваш бутона който е до иконата на темата и директно си отиваш на първото непрочетено мнение.

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Забелязах нещо странно.
              В една част от деня, нямам достъп до компютър и следя Форума през Tapatalk.
              Когато го спра и погледна през на един приятел регистрацията, продължавам да съм онлайн.
              Когато цъкна на профила си, не излиза текущата активност, но зелената лампичка продължава да свети.
              Не ми пречи, че е така, но е странно. Едва ли някой си играе да ми рови в профила. Или поне така си мисля.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              08седем9010З60
              MAKE RALLY NOT WAR
              Confidence in Motion

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Тези неща не се опресняват веднага заради оптимизация. Мисля, че беше на 5 минути или нещо подобно.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Сега видях една малка неточност в съобщенията, които дава формата за препълване на кутията с лични съобщения.

                  При опит да изпратя съобщение ми върна грешка, че ми е препълнена кутията.
                  Гледам изходяща - пише Имате 66 от 250 позволени. Маркера долу седи на червено в ляво, оранжево в дясно.
                  Гледам входащя - Имате 184 от 250 позволени. Маркера пак - червено и оранжево.

                  Гледам го полузаспал и му се чудя защо ме плюе като и двете са под 250 и маркерите не са плътно в червено.
                  А то сумата от входящи и изходящи вярно 250 и съм стигнал границата.

                  Има ли как съобщението да дава указание, че позволените съобщения са 250 общо и препълването се отнася за двете кутии сумарно?
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Изпратени съдържа 40 съобщения. Вие имате 48 съобщения записани, от общо 400 позволени.
                    Не знам аз сега го гледам и си е ясно за какво става въпрос, ако говорим за надписа над зелената лента.
                    Ако е някъде другаде този надпис моля за малко по точно обяснение, че не го намирам.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Точно това имах предвид.
                      "Вие имате 48 съобщения записани" реално е сумата от входящи и изходящи.
                      Не съм гледал внимателно, извинявам се.
                      Аз не вярвам в чудеса!
                      Разчитам на тях!

                      Коментар


                      • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        от общо 400 позволени
                        не е ли ясно, ако имаш идея давай да го оправим.

                        Не съм гледал внимателно, извинявам се.
                        То толкова много страници е превода, че със сигурност има доста недоразумения.
                        Ако видите нещо нередно пишете да го оправяме.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          На бързо, качени снимки прсавени с вертикално снимащ апарат излизат след ъплоуда легнали. Как се завъртат след като са ъплоуднати?
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                            На бързо, качени снимки прсавени с вертикално снимащ апарат излизат след ъплоуда легнали. Как се завъртат след като са ъплоуднати?
                            НЕ може, трябва да си ги завъртял предварително на компютъра ти, и да си запазил промените!!!

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Мерси!
                              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Този мейл може ли да бъде и на български език?


                                "DO NOT REPLY TO THIS EMAIL!********************************

                                Hello ,
                                Welcome to Tube.OFFRoad-Bulgaria.com!

                                We hope you enjoy this experience and contribute to expading this community as much as you can!

                                Again, please do not reply to this email. You can now access the site and start sharing your files!
                                http://tube.offroad-bulgaria.com

                                -The Tube.OFFRoad-Bulgaria.com Team!-"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X