Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Извинете ме предварително за може би тъпия въпрос но, как отново да си активирам редактора за правописа във форума че малкия си игра на компа и сега го няма!
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

      Да си призная нямам идея, ако искаш питай във форума за компютри.
      Не е свързано със софтуера на форума.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
        Извинете ме предварително за може би тъпия въпрос но, как отново да си активирам редактора за правописа във форума че малкия си игра на компа и сега го няма!
        Кой браузър използваш? Добавката за контрол на правописа е функция на самия браузър.
        www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
        0898777327

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
          Кой браузър използваш? Добавката за контрол на правописа е функция на самия браузър.
          А хаа,ще се ровя там значи БЛАГОДАРЯ.
          Не е важно какво караш, а как го караш !

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            Хаправих настройките на браузъра но пак не ми се получава тук във форума редактора нещо?
            Не е важно какво караш, а как го караш !

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Този адон вече не работи с тази версия на Firefox.. В единия от коментарите по-долу е описано как да се поправи..

              Works great, until the Mozilla version rapid increase.

              This is how I fixed it ...

              Downloaded the file bulgarian_dictionary-4.3-fx+tb+sm.xpi and opened it with an archiver.
              Then chose and edited the file install.rdf
              There is something like <em:maxVersion>X.Y</em:maxVersion> at few places and since I don't know the id of the TB or FF I changed the value X.Y to 9.0 at all places.
              Then just installed manually the file from TB.
              Works fine.

              https://addons.mozilla.org/en-US/fir...ionary/?src=ss

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                С линка вече всичко работи ..... Благодаря отново.
                Не е важно какво караш, а как го караш !

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Хм, интересна работа. Вчера минах 20 и кусур мнения и това бе отразено в профила ми, т.е. в броя на публикациите пишеше някъде последно 22, а сега гледам са 16 на брой. Изчистих кеша, рефрешнах с Ф5 и пак си ми показва доста реплики надолу, след като вече видимо се показваше, че имам повече.
                  Не, че това ми е проблем, тъй като съм с пълен достъп още след 20-тото мнение, но се чудя защо е така Даже и в момента след настоящото мнение пак не мръднаха, въпреки, че веднага е публикувана. Стоят си на 16.
                  SUV

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от king_bg Преглед на мнение
                    Даже и в момента след настоящото мнение пак не мръднаха, въпреки, че веднага е публикувана. Стоят си на 16.
                    В някои теми мненията не се отчитат.
                    Тази е една от тях.
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Да, колега, това си е написано в правилата. Въпроса е, че като влезна в профила си, в "за мен", вчера си пишеше, че общите публикации са 20 и няколко. Днес - в "за мен", пише 16. От друга страна, там където са ми мненията в определената тема, вдясно (т.е. не при аватара, а най-дясната част на екрана, където са изброени: регистрация, място, публикации, точки при гласуване) също пишеше 20 и няколко публикации. Сега са 16.
                      SUV

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от king_bg Преглед на мнение
                        Да, колега, това си е написано в правилата. Въпроса е, че като влезна в профила си, в "за мен", вчера си пишеше, че общите публикации са 20 и няколко. Днес - в "за мен", пише 16. От друга страна, там където са ми мненията в определената тема, вдясно (т.е. не при аватара, а най-дясната част на екрана, където са изброени: регистрация, място, публикации, точки при гласуване) също пишеше 20 и няколко публикации. Сега са 16.
                        Може би са ти изтрили някои мнения.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Има (имам) някакъв проблем с прикачането на пикчъри. След вмъкване на изображението, то не се появява в полето за писане и е невъзможно да му се задава размер, цвят и вкус. След публикуване се появява като прикачен файл, а не като вмъкнато изображение.

                          Тест:
                          Прикачени файлове
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Desert.jpg
Прегледи:3
Размер:826.1 КБ
ID:5417187 При мен е нормално. Възможно е да е от новата Мозила 16 там нещо си.
                            Изчисти и кеша и дай един рефреш - ако си с нея де.

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                              Има (имам) някакъв проблем с прикачането на пикчъри. След вмъкване на изображението, то не се появява в полето за писане и е невъзможно да му се задава размер, цвят и вкус. След публикуване се появява като прикачен файл, а не като вмъкнато изображение.

                              Тест:
                              отиваш на "управление на прикачени файлове" от там "вмъкни" в текста, преглед на публикацията и вече ще може да го уголемиш
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                При мен е нормално. Възможно е да е от новата Мозила 16 там нещо си.
                                Изчисти и кеша и дай един рефреш - ако си с нея де.
                                Mozila 15.01. Кешът е забранен - 0MB.

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                отиваш на "управление на прикачени файлове" от там "вмъкни" в текста, преглед на публикацията и вече ще може да го уголемиш
                                Явно е някаква новост.
                                Имах предвид вмъкване на изображения с оградения в червено бутон, а не с тоя за "управление на прикачени файлове".

                                Редакция:
                                Ма%&^%#&(* и мозилски боклучави нови версии!

                                Даниеле, сега разбра ли защо дълго време не сменях 3.6.х.х. с по-нова версия? Защото с нея всичко бачкаше...
                                Прикачени файлове
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X