Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Браво на подържащите форума за черната лента на главният панел.

    Коментар


    • От: Проблеми в работата на портала. V3

      Каквото и да си говорим, в някои случаи, нещо не е в ред с форума. Например сега - 22.45.
      Бавно отваря сайта, бавно отваря подфорумите, бавно отваря темите...Абе, мотае се по 30-40 секунди при всяка операция. Едновременно правя проба при други форуми - никакъв проблем! Все едно съм на компа на ЦРУ.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Каквото и да си говорим, в някои случаи, нещо не е в ред с форума. Например сега - 22.45.
        Бавно отваря сайта, бавно отваря подфорумите, бавно отваря темите...Абе, мотае се по 30-40 секунди при всяка операция. Едновременно правя проба при други форуми - никакъв проблем! Все едно съм на компа на ЦРУ.
        И на мен го прави тоз' номер.... Ама си виках, че ми е от Мозилата нещо... Сигурно 1-2 часа... Даже по едно време, нямаше връзка с сайта...
        Та в нас ли е проблема или ?
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
          Та в нас ли е проблема или ?
          Не, не е във вас. И аз нямах връзка с Форума, дори през Tapatalk.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • От: Проблеми в работата на портала. V3

            През тапаталка работеше малко по добре от колкото на пц-то ... загубите бяха на секи 10 пинг 2-3 загубени. При полжение че го бъхтя с 2000 пакета и времената бяха чудесно 10-20 мс. Проблема бяха загубите и за това не зареждаше според мен. Погледнах и колко хора са онлайн по това време форума показваше 1000 ... Сега като сме около 700+ работи чудно и няма загуби.
            Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
            A POS
            0885600200
            За момента пасажер

            Коментар


            • От: Проблеми в работата на портала. V3

              Да, бе! В 21 часа са били 2400!
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                На няколко пъти ме търсят във връзка с изтекла/заключена/архивирана обява. Като ги питам къде са я видяли, повечето пъти отговарят - "Ми в един форум"

                Мисля че това се получава защото обявите от архива се индексират от Гугъл и търсачката му показва стари обяви.

                Мисля че robots.txt трябва да се преправи така че да забранява достъп на кроул-робота към архивните теми.

                Поздрави!!!

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  Много от хора бъркат датата на обява и тази на регистрация .

                  Коментар


                  • От: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                    Бавно отваря сайта, бавно отваря подфорумите, бавно отваря темите...А.
                    Блокира, като цъкнеш на определени теми
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                      Блокира, като цъкнеш на определени теми
                      Дайте някой линк де

                      На няколко пъти ме търсят във връзка с изтекла/заключена/архивирана обява. Като ги питам къде са я видяли, повечето пъти отговарят - "Ми в един форум"

                      Мисля че това се получава защото обявите от архива се индексират от Гугъл и търсачката му показва стари обяви.

                      Мисля че robots.txt трябва да се преправи така че да забранява достъп на кроул-робота към архивните теми.

                      Поздрави!!!
                      Архивните не се индексират, но гугъл си има кеш, него няма как да го спра.

                      Коментар


                      • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        Дайте някой линк де
                        .
                        При мен се случва като опитам да видя последното мнение в темата "Наглец на пътя" в раздел Икономика и т.н. Това от снощи още.

                        Коментар


                        • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                          Благодаря за линка сега ще го погледна.
                          Темата е дефектирала - дано е само тя !!!
                          Тоест само последния пост - оправено е.
                          Последно редактирано от Daniel; 05-11-12, 14:22.

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Вчера по това време наистина форума се бавеше много. Даже си помислих, че някой е разбрал паролата на безжичния модем и си точи филмчета.
                            Да, ама не, след час-час и половина всичко се оправи, и сега си работи супер.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Някой знае ли, защо не мога да качвам снимки??
                              Както и да цъкам от "insert image", нищо не става...
                              От компютъра, като цъкам, намирам файла, цъкам "изпрати файла", прозореца изчезва, но картинката не се показва в текста, понякога излиза като прикачен файл, но много рядко... Трябва да цъкам по 20202020 пъти за да излезе...
                              Когато цъкам от линк, пък забива тотално, прозореца и трябва да го затворя...
                              Има ли оправия??? Че полудях..... ?
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                                Някой знае ли, защо не мога да качвам снимки??
                                Както и да цъкам от "insert image", нищо не става...
                                От компютъра, като цъкам, намирам файла, цъкам "изпрати файла", прозореца изчезва, но картинката не се показва в текста, понякога излиза като прикачен файл, но много рядко... Трябва да цъкам по 20202020 пъти за да излезе...
                                Когато цъкам от линк, пък забива тотално, прозореца и трябва да го затворя...
                                Има ли оправия??? Че полудях..... ?
                                Аз си мисля, че знам - в старата версия на YUI имаше проблем (експлоит векто) за това от яхоо пачнаха флеша и го смениха.
                                1. Чистиш всичката кеш, кукита и каквото там се сетиш - рестартираш браузъра.
                                2. Това че не излиза като прикачен може да е от същото а между другото забелязах, че 16 та мозила ми прави този номер от време на време.
                                3. За всеки случай пробвай с някой друг браузър.


                                Някой има ли проблем с темата "Наглец на пътя" в раздел Икономика и политика ???

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X