Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми в работата на портала. V3

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми в работата на портала. V3

    Проблем който видях тази сутрин. Прочетените теми остават с тъмносин цвят вместо да избледнеят .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • Re: Проблеми в работата на портала. V3

      при мен работи нормално - провери го сега, сутринта имаше профилактика и базата данни беше много натоварена.

      Коментар


      • От: Проблеми в работата на портала. V3

        Оправено; благодаря.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Проблеми в работата на портала. V3

          И още нещо - като прочетеш абонираните теми в "Настройки" те не изчезват след затваряне както си беше, а продължават да си стоят в панела?

          Коментар


          • Re: Проблеми в работата на портала. V3

            Дай едно шифт+рефреш може да се е кеширало.

            Коментар


            • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Дай едно шифт+рефреш може да се е кеширало.
              С рефреш изчезват, няма проблем, мисълта ми бе, че преди нямаше нужда да рефрешваш - затваряш страницата и прочетената тема се махаше сама. Но нека това не те притеснява, знам че имаш прекалено много работа по форума, а и може да се живее и така.

              Коментар


              • Re: Проблеми в работата на портала. V3

                Тишо махнал съм насилственото чистене на кеша на клиентските машини, защото така форума работи много по бързо.
                Интересното е, че при мен го няма този проблем. Пробвай да зачистиш целия кеш на браузъра и ми пиши дали се е оправило.

                Коментар


                • От: Проблеми в работата на портала. V3

                  То все едно, насилственото чистене работеше само през HTTPS, не знам защо.

                  Коментар


                  • От: Re: Проблеми в работата на портала. V3

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Тишо махнал съм насилственото чистене на кеша на клиентските машини, защото така форума работи много по бързо.
                    Интересното е, че при мен го няма този проблем. Пробвай да зачистиш целия кеш на браузъра и ми пиши дали се е оправило.
                    Не, пак си остават, но ако това е товарело машините не го бутай, моля. По--бързата работа на форума е за предпочитане пред някакво чистене.

                    Коментар


                    • От: Проблеми в работата на портала. V3

                      Ползвам форума през гугъл хром и непрекъснато ме изхвърля след опредлено време особено дразнещо е като си писал нещо дълго и натиснеш изпрати и ти се появи надпис "бюлетин незнам какъв си...моля да се регистрирате"

                      Коментар


                      • От: Проблеми в работата на портала. V3

                        Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
                        Ползвам форума през гугъл хром и непрекъснато ме изхвърля след опредлено време особено дразнещо е като си писал нещо дълго и натиснеш изпрати и ти се появи надпис "бюлетин незнам какъв си...моля да се регистрирате"
                        Най-вероятно проблема е в твоя телевизор. Аз ползвам хром от 3 компютъра с 3 интернет доставчика, и такъв проблем няма при мен.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Проблеми в работата на портала. V3

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Най-вероятно проблема е в твоя телевизор. Аз ползвам хром от 3 компютъра с 3 интернет доставчика, и такъв проблем няма при мен.
                          А откъде се бърка в настойките, евентуално да го отстраня, защото на интернет експлоръра го няма този проблем, но не искам да влизам от там, поради други причини

                          Коментар


                          • От: Проблеми в работата на портала. V3

                            Не може ли да разкарате този идиотизъм, че като го видя ми се иска да ударя компа в земята. Едно време можеше да се заобиколи. Сега трябва задължително да натиснеш ОК. Вече гася принудително компа. Нема да му правя кеф!

                            http://www.prikachi.com/images/681/4068681s.jpg
                            Прикачени файлове
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Проблеми в работата на портала. V3

                              Нямаш си представа някой програмист колко се е пънал да го направи с мисълта, че те улеснява
                              Гледах го как е направено. Кошмар.

                              Коментар


                              • От: Проблеми в работата на портала. V3

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Нямаш си представа някой програмист колко се е пънал да го направи с мисълта, че те улеснява
                                Гледах го как е направено. Кошмар.

                                Аз пък нищо не разбрах. Картинката е с ниска резолюция и нищо не се вижда.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X