Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Модератори се търсят...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Модератори се търсят...

    Както забелязахте предполагам новият софтуер позволява да има суб-форуми. Идеята е собствениците и интересуващите се да могат да дискутират неща свързани с конкретна марка. За всичко останало си се пише както и досега в основния форум.

    И сега се търсят модератори за конкретните марки. Само един е ясен и той е V93. Ще не ще той е, друг няма... Давайте предложения за себе си или за другите които бихте искали да видите като модератори...
    VPetrov.photography

  • #2
    Да присъединя и своето скромно желание.
    Няма само от чужди Форуми да ме канят!
    LZ1VMH

    Коментар


    • #3
      Преди да излъча моите номинации , бих искал да дам предложение за под-форумите в 4х4, а именно (поредността е без значение):
      Toyota и Daihatsu
      Nissan
      Suzuki
      Jeep/ Chrysler
      Mercedes
      Mitsubishi
      Land Rover
      УАЗ и ГАЗ
      Лада Нива
      Opel и Isuzu
      Други 4х4 и общи дискусии
      Автомобили (има не малко запитвания, които нямат място в 4х4, според мен)

      Тунинг. гуми и т.н. да се раздели на:
      Гуми
      Тунинг
      Технически въпроси (FAQ)

      Пътешествията да се разделят на:
      Разходки
      Пътеписи (където има малко повече текст)
      Експедиции (те могат да бъдат в едно с Пътеписите), но да са подчертано разходки над стотин км., или най-добре overland trips, както им казват навън.

      И така, ето и моите предложения:

      Митко (Фулда) - Тойота и други
      Веско - твърдо УАЗ
      Quadra - Jeep, Chrysler, други US
      Vokel - G
      Fanatic - Opel
      Паджеровод - ясно е
      Злати - Клубни мероприятия, т.н.
      Влади - човекът - разходка (с може би най-голямата тема в портала ) - разходки
      Алекс Марков - пътеписи
      Иван Алексиев - еспедиции


      Извън 4х4:
      Събин и Туоно (къде се изгуби този човек?) - GPS-и
      Вальо (Volk) - лов
      Двигателист - ... двитагели (едва ли ще има специализиран такъв форум), но според мен този човек няма празни приказки.

      Освен горепосочените, моите номинации са също и за Тедо и Митко (Канада), но не мога да конкретизирам.

      Какво мислите?
      Последно редактирано от Yaro; 19-01-07, 22:17.

      Коментар


      • #4
        става и без това вися нон стоп поне да помагам нещо, макар че малко ме надценяваш
        а за разделянето на темите е много добро предложението ти.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          Абе аз съм за, само дето вече само вечер влизам, пък и ще трябва Венци или Яро да ми направят един сериозен инструктаж как се работи с това тук, че лека полека почнах да му свиквам, ама още ми е терсене...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
            Освен горепосочените, моите номинации са също и за Тедо и Митко (Канада), но не мога да конкретизирам.

            Какво мислите?
            много благодаря за оказаното ми доверие, но си правя самоотвод . много бих искал да помагам на любимия ми форум, винаги когато мога го правя (и ще продължа), но с тази часова разлика смятам че е безпредметно. все пак благодаря.
            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

            Коментар


            • #7
              Благодаря за предложението на Яро, както винаги обмислено и подредено. И така:

              fanatic - вече е модератор на форум Opel, а quadra ако мисли че сме забравили какво кара значи е сбъркал. Та той ще да е модератор и на JEEP където е супер наясно и на FORD - нали се сещате защо...
              Веско е повече от ясно че вече е добавен към модераторите, Влади също и тук стигаме до Митко от Канада.

              Митко без значение кога и колко време можеш да отделяш за нас ще е чест да си в списъка с модераторите. Ние сме достатъчно хора тъй че проблем с текущата модерация няма и няма от какво да се притесняваш в смисъл на време и часови зони. Но се присъединявам към Яро и се надявам да не откажеш номинацията!

              В тази връзка много бих желал да чуя дали останалите предложени са съгласни и съответно да ги добавя в списъка с модераторите. Всички те са доказани отдавна и нямат нужда от представяне.

              На новите модератори честито - ето и линка с кодекса на модератора:
              http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=2054

              Много ми се иска във всеки от новите форуми да направим по една "залепена" тема в която да се добави всичко за техническите характеристики и данни на съответния автомобил и неговите модификации. Ако модераторите сметнат че само тема не е достатъчна можем да добавим и още суб форуми стига да решат...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                много благодаря за доверието ще се старая да не разочаровам никого.
                no signature no problems

                Коментар


                • #9
                  Аз бих предложил Пламен Kinex. Сигурно няма човек който да е толкава често във форума. Това му позволява да следи ВСИЧКИ теми и съответно да е "в час" с всичко което става.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                    Аз бих предложил Пламен Kinex. Сигурно няма човек който да е толкава често във форума. Това му позволява да следи ВСИЧКИ теми и съответно да е "в час" с всичко което става.
                    + 1
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • #11
                      За мен е чест. Приемам.
                      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                      Коментар


                      • #12
                        Газ и Уаз

                        Благодаря за доверието!

                        Ама си мисля - едва се оправям с организацията по клуба УАЗ (не че не ми се иска ама никой не помага :-( ) та сега и модератор....

                        То човек като мене няма време УАЗка да стяга, експедиция идва, а нещо и време за гаджета не стига :-)

                        Ако има други желаещи, нека си разделим ангажиментите!
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                          Аз бих предложил Пламен Kinex...
                          и от мен един глас за Kinex
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #14
                            Кинекса се скатава нещо А както гледам ще трябва да ме черпи, май?

                            Коментар


                            • #15
                              РЕ:

                              +1 За Кинекс
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X