Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

    Имам проблем с ФТП-то
    Response: 550 Could not delete det_2017_08_17_18_07_58.gif: Read-only file system
    Дава ми тази грешка при всички действия с файлове, които пробвам, не мога да качвам, нито да трия.
    Преди 5 дена беше ок.

    Коментар


    • Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

      Ok. писах им да го погледнат.

      Коментар


      • Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

        Пробвай пак и ми пиши.

        Коментар


        • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

          Забравил съм си паролата за достъп. Како може да се направи?
          LZ1AIV

          Коментар


          • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

            Името на потребителя ще бъде същото и в FTP сервера.


            แตกใน xxx

            Коментар


            • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

              Здравейте, аз също имам проблем с ФТП-то...Първо не мога въобще да се свържа с него и второ...темите ми които са със снимки от това ФТП...просто нямат и един кадър в тях!!!
              Какво се случва?
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                +1
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                  Така, тук явно няма кой да отговори, ама аз си намерих и сам отговорите...Всъщност ФТП-то се оказва, че го има, но е преименувано.Адреса е друг и съответно на стария адрес не можеш да го намериш.Не съм пробвал да се логна през ФТП - клиент/примерно аз ползвам Файл Зила/, със старите си потребителско име и парола, но след смяна на адреса в линка на даден кадър...и той се появява в дадената тема.
                  Принципно обаче това си е голям проблем.Аз лично имам поне 7-8 осакатени теми, които могат да се поправят, но това трябва да става кадър по кадър като се сменя в линка му стария с новия адрес.Това обаче няма кой да го прави и всичко отива по-дяволите...
                  Само така и не разбрах, какво наложи да се преименува името на домейна ...Така не само моите а кой знае още колко стотици теми в форума са осакатени и са без снимки.
                  Дано да е по принуда, защото иначе е някак много странно и супер неправилно хрумване...
                  И дано някой да вземе да пише тук нещо...ама не потребител да обяснява какво се случва, че това не му е работата.За целта нали си има администратори и модератори...Пък всички мълчат...
                  Какво става бре хора...????
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                    Интересно...3-4 дни и ни вопъл ни стон...Имам чувството, че се намирам на безлюден остров...Тук аджаба има ли администратори и хора поддържащи форума или вече не...???
                    Хора разберете бре...форума е осакатен...За тези три дни разцъках доста теми...Стотици теми от историята и пътя на форума са без снимков материал.Теми, които са трупани като книги в една необятна библиотека с години наред...сега са мъртви теми!
                    Какво правим с любимото ни място...Кажете най-после...Някой ще коментира ли поне ситуацията???
                    Разберете, проблема си стои и той няма да се оправи, ако като щраус си крием главите под земята и си мислим...че никой не ни вижда!!!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                      Интересно...3-4 дни и ни вопъл ни стон...
                      Ами нямаш отговор, защото имаш претенции да ти пише някой, дето му е работа да поддържа форума. Пък на мене не ми е известно тук да има такъв, откак Дани вече не се занимава като администратор. Това е положението. Това, за което говориш, го има обсъждано още миналата година, 10-15 поста над твоя.
                      Да, има проблем с това, че е сменено името на ФТП сървъра, което е направило невалидни връзките към снимки в десетки или стотици теми.
                      Да, проблемът има решение, но за него трябва достъп до базата данни. Въпросът е повдиган повече от веднъж и в един момент уж беше направено, но не е било направено като хората. Един невалиден адрес е бил заменен с друг невалиден. Защо не е направено досега, след като проблемът е поставян повече от веднъж - нямам идея.
                      Да, има и друго решение, но то е китайска работа - ръчно отваряне на всяка засегната публикация и редактиране на адресите. Обаче, дори и с използване на известна автоматизация, това е пипкава "китайска" работа, с която няма кой да се занимава.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Ами нямаш отговор, защото имаш претенции да ти пише някой, дето му е работа да поддържа форума. Пък на мене не ми е известно тук да има такъв, откак Дани вече не се занимава като администратор. Това е положението. Това, за което говориш, го има обсъждано още миналата година, 10-15 поста над твоя.
                        Да, има проблем с това, че е сменено името на ФТП сървъра, което е направило невалидни връзките към снимки в десетки или стотици теми.
                        Да, проблемът има решение, но за него трябва достъп до базата данни. Въпросът е повдиган повече от веднъж и в един момент уж беше направено, но не е било направено като хората. Един невалиден адрес е бил заменен с друг невалиден. Защо не е направено досега, след като проблемът е поставян повече от веднъж - нямам идея.
                        Да, има и друго решение, но то е китайска работа - ръчно отваряне на всяка засегната публикация и редактиране на адресите. Обаче, дори и с използване на известна автоматизация, това е пипкава "китайска" работа, с която няма кой да се занимава.
                        Благодаря ти Чавдаре! Знам, че не е твоя работа и поста ми всъщност е отправен единствено и само към хората, от които зависи това!Знам, че проблема е от преди..и вече е дискутиран, обаче...какъв е резултата???
                        Ти сам си написал...никакъв...Форума продължава да е осакатен и се създава усещането, че никой не прави нищо по въпроса и всичко си остава така във времето...А това е жалко...Затова и писах толкова!
                        Поздрави!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                          Пратил съм на админа инфо още с първата публикация, чакам и когато е готов ще пиша за проверка дали е ОК...
                          VPetrov.photography

                          Коментар


                          • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                            Благодаря Венци...благодаря ти!!!
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                              Колеги, имате ли достъп до фтп-то? Постоянно ми дава:

                              Status: Resolving address of files.offroad-bulgaria.com
                              Status: Connecting to 185.53.179.7:21...
                              Error: Connection timed out after 20 seconds of inactivity
                              Error: Could not connect to server
                              LR Discovery 300Tdi 1996
                              Subaru Outback 2.5 1998
                              Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

                              Коментар


                              • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                                Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
                                Колеги, имате ли достъп до фтп-то? Постоянно ми дава:

                                Status: Resolving address of files.offroad-bulgaria.com ...
                                Добре де! Колко пъти трябва да се напише в настоящата тема, че този адрес е невалиден, за да вземете да го прочетете и да смените адреса на files.offroad-bulgaria.com ?!?
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X