Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Напротив. Тегли си се на общо основание. Говоря за windows explorer. Всеки ден архивирам разни неща върху FTP.
    Въобще не знаех, че Windows Explorer може да бърка в FTP. Винаги сътм мислел, че той е само за браузване в PC-то. Човек се учи цял живот.
    Сега някой да ме светне как да вляза при картите. С юзернейм "karti" и паролата от Pacific не става.
    Или може би адреса на FTP-то не е като за FileZilla-та ftp.offroad-bulgaria.com.
    Ако не е за пост моля на ЛС.
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

      Пробвай ftp://ftp.offroad-bulgaria.com/

      Но би трябвало експлоръра ти да е достатъчно умен да го намери и с горното изписване.

      Имай предвид че ако просто кликнеш на линка вместо да го копи/пейстнеш - ще го отвори в интернет експлорър (или какъвто ти е там броузъра по подразбиране) вместо в уиндоус експлорър.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

        Откога между WindowsExplorer и InternetExplorer има разлика?

        Коментар


        • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Откога между WindowsExplorer и InternetExplorer има разлика?
          Отдавна. Едното ти го отваря като фолдер, другото като web страница с линкове. Пробвай ако искаш.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

            Не става. Отваря ми се прозорче, в което иска username и парола. За първото пиша "karti", за второто - каквото Pacific ми е пратил. Не ме пуска.
            За кликването е ясно, че ще ми го отвори в Inernet Explorer, трябва с copy и paste. Ама как да вляза? Моля за действащи username и парола на ЛС.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

              Защо като създам или копирам файл в директория и после реша да и променя името, не става? Сега ако трябва само една буква да сменя..., трия цялата директория и започвам отначало...
              Което ме кара да задам втория въпрос, защо когато започна да трия група файлове или цяла директория, процеса е мнооооого бавен?
              Другото което ми направи впечатление, е че за да може впоследтвие да покажа снимка от дадена директория то тази директория не трява да има " ":
              Towa e test --> Towa_e_test
              Колкото повече толкова повече sigpic

              Коментар


              • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                Първоначално публикуван от Aloud Преглед на мнение
                Защо като създам или копирам файл в директория и после реша да и променя името, не става? Сега ако трябва само една буква да сменя..., трия цялата директория и започвам отначало...
                Нали идеятъа на FTP-то е да качиш нещо на него и после да го визуализираш в даден пост. Ако промениш името на директория или файл, снимките в поста ще изчезнат, защото реално си пороменил пътят до тях, затова и е забранена тази функция!
                Първоначално публикуван от Aloud Преглед на мнение
                Което ме кара да задам втория въпрос, защо когато започна да трия група файлове или цяла директория, процеса е мнооооого бавен?
                При мен не е така, явно е въпрос на програма /аз ползвам Filezilla/
                Първоначално публикуван от Aloud Преглед на мнение
                Другото което ми направи впечатление, е че за да може впоследтвие да покажа снимка от дадена директория то тази директория не трява да има " ":
                Towa e test --> Towa_e_test
                Да, интервали не трябва да има, то все едно да пишеш в адресбара на браузера с интервали, нали това е и адреса на конкретния файл.

                пример: http://www.offroad-bulgaria.com/show...26#post1974726 това е адреса на този пост, в него интервали няма, ако има дава грешка и не можеш да го визуализираш.
                Последно редактирано от Peppy; 21-10-12, 12:41.
                LZ1PER

                Коментар


                • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                  При мен пък не мога да кача директория със снимки, директорията си се качва а за снимките дава грешка /те са смалени 1024х768/ преди не съм имал такива проблеми.

                  Някаква идея за решение?
                  Прикачени файлове
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                    NIk, при теб си го пише, че диска е пълен, но аз в момента защо не мога да кача нищо - не знам.

                    553-Can't open that file: Read-only file system
                    Т.е.?!
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                      Работи се по въпроса.
                      Последно редактирано от Daniel; 23-11-12, 07:14.

                      Коментар


                      • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                        Здравейте,

                        Използвам Total Commander.
                        Правя си всичко както трябва и когато тръгна да се логвам към проксито се оказва, че моята <вашето потребителско име>:<парола>@ftp.offroad-bulgaria.com не я приема.
                        Моля, ако е възможно да ми помогнете ?

                        Коментар


                        • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                          Първоначално публикуван от mmdimitrov Преглед на мнение
                          Здравейте,

                          Използвам Total Commander.
                          Правя си всичко както трябва и когато тръгна да се логвам към проксито се оказва, че моята <вашето потребителско име>:<парола>@ftp.offroad-bulgaria.com не я приема.
                          Моля, ако е възможно да ми помогнете ?
                          Паролата за Форума и за FTP са различни. Името също може да е различно. Акаунт за FTP се взема отделно от администраторите на Форума.

                          Коментар


                          • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                            Привет и от мен, от доста време не бях използвал фтп-то, днес инсталирах файлзилата и се получи следната ситуация, ще може ли някой да погледне, благодаря

                            Състояние: Запитване за адреса на files.offroad-bulgaria.com
                            Състояние: Свързване към 217.18.244.21:21...
                            Състояние: Връзка установена, очаква се приветствие...
                            Отговор: 220---------- Welcome to Pure-FTPd [privsep] ----------
                            Отговор: 220-You are user number 2 of 50 allowed.
                            Отговор: 220-Local time is now 20:23. Server port: 21.
                            Отговор: 220-Login incorrect.
                            Отговор: 220 You will be disconnected after 15 minutes of inactivity.
                            Команда: USER PACH
                            Отговор: 331 User PACH OK. Password required
                            Команда: PASS **********
                            Отговор: 530 Login authentication failed
                            Грешка: Критична грешка
                            Грешка: Неуспешно свързване със сървър
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • Re: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                              Паролата не е тази, прати ми ЛС моля те, в понеделник ще ти я кажа - няма как да я погледна в момента.

                              Коментар


                              • От: Правила за използване на FTP достъп и дисково пространство

                                Да ви зарадвам:
                                открита е в обръщение троянизирана версия на ФайлЗила, която краде пароли. Не се различава от оригиналната по нищо, освен че инсталирането на нова версия не минава.

                                За който знае езици и компютри - дългото обяснение: http://blog.avast.com/2014/01/27/mal...NJBae8.twitter

                                Вярната Файлзила се взема от тук: http://sourceforge.net/projects/filezilla/
                                Всички други места са по определение съмнителни.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X