Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова парола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
    .. Я кажи имаш ли някъде онлайн акаунт със задължителна смяна на паролата на 6 месеца?
    Има на всички места, на които консултанти клатят собственици за ненужни неща.
    Тук се получи чудесен пример - първо ги излъгаха да карат юзерите да си дават точните рождени дати, па после - събрали сте лични данни тряя ги пазите с пароли, ама и пазите и старите пароли 360 деня
    в същото време - нула действия по минимална анонимизация правеща безсмислена атаката на редовите акаунти, Е - съответно ще обезсмисли и политиките по паролите.

    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • #32
      И баба знае как да анонимизира профили, но баба не знае как да монетизира анонимизирани профили.

      Коментар


      • garnet
        garnet коментира
        Редактиране на коментар
        Ми при 90%+ с адблокъри кво значение има?

      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        ...

    • #33
      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      И баба знае как да анонимизира профили, но баба не знае как да монетизира анонимизирани профили.
      ...Ми при 90%+ с адблокъри кво значение има?...

      Това на теория са около 100 000 аудитория, всяка партия иска да успее да промени и моделира избирателните нагласи на колкото се може повече от тия хора, представи си една маала и торба кебапчета, виждаш как се монетаризира и виждаш кой е реципиента на не кебапчетата, а на услугата моделиране на нагласите.... форума се уби да ми рекламира БСП и т.н....
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #34
        Не мисля, че говорим за едно и също нещо. Адблокъра си е адблокър, профилирането и самите профили са съвсем друго нещо.

        p.s.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.JPG
Прегледи:526
Размер:13.5 КБ
ID:6793630

        Коментар


        • #35
          Ами логично е. Затова е хубаво да се види и списъка със скриптове които се изпълняват.

          Натиснете снимката за да я уголемите  Име:scripts.png Прегледи:0 Размер:18.6 КБ ID:6793692
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #36
            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Аз ползвам оная формула с "20 червени рози"...
            Bogoljub Gagic коментира
            15-11-21, 18:29
            Каква е тази формула ?





            Такава... само, че с двайсет:

            "Sorry, your password has been in use for 90 days and has expired - you must register a new one."

            roses

            "Sorry, too few characters."

            prettyroses

            "Sorry, you must use at least one numerical character."

            1 pretty rose

            "Sorry, you cannot use blank spaces."

            1prettyrose

            "Sorry, you must use at least 10 different characters."

            1fuckingprettyrose

            "Sorry, you must use at least one upper case character."

            1FUCKINGprettyrose

            "Sorry, you cannot use more than one upper case character consecutively."

            1FuckingPrettyRose

            "Sorry, you must use no fewer than 20 total characters."

            1FuckingPrettyRoseShovedUpYourAssIfYouDon'tGiveMeAccessRightFuckingNow!

            "Sorry, you cannot use punctuation."

            1FuckingPrettyRoseShovedUpYourAssIfYouDontGiveMeAccessRightFuckingNow

            "Sorry, that password is already in use."


            Историята с форумните пароли е досадна, но разбираема. БТВ миналия месец някакъв идиот ми задигна акаунта в сайт за обяви покупко-продажба и пусна да продава детско колело Още се чеша по главата що за маневра беше това и дали съм пропуснал целта на заниманието
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • #37
              Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
              ...БТВ миналия месец някакъв идиот...:
              Писах до БТВ за допълнителна информация. Отговориха ми, че миналия месец не са излъчвали материал за такъв идиот. За друг идиот е бил.
              Добавиха, че материал за такъв идиот никога не е постъпвал при тях. Да не бъркаш нещо?
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • Стоян Боюков-Sariones
                Стоян Боюков-Sariones коментира
                Редактиране на коментар
                БТВ=By The Way

                Предполагам е това.

              • icos
                icos коментира
                Редактиране на коментар
                Това е то. Англизация на Кирилица му е майката. Зер Кирил с неговия кьопав английски щом е завършил Харвар...упс. Щях да отплесна в политика...

            • #38
              Айде пак, току що пак за кой ли път, ми излезе известие за смяна на парола, абе хора, спрете се, това не е банка, това е форум, вече ми се изчерпаха идеите за паролите и почвам да се обърквам и да се чудя каква беше паролата, моля Ви, престанете с тази лудост, това не е нормално, не е БАНКА бе хора, а форум бре

              Коментар


              • #39
                Дали увряхме вече за срока на паролите?
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • kartechar
                  kartechar коментира
                  Редактиране на коментар
                  Навярно не, защото вчера пак ми се наложи да променям. Пред себе си се заклех да ми е за последно!

              • #40
                Преди доста време Венцислав Петров беше писал "да потърпим още малко", че това (за паролите) щяло да бъде премахнато и да бъде обяснено какви са причините да бъде въведено.
                Ние бяхме търпеливи. Назря ли момента за някое от гореизброени дейтвия, или съм прекалено припрян?
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #41
                  Ми припрян си! Дне разбрах, че ми изтекла паролата. Разбира се забравил съм старата. Цъкнах "забравена парола", изпратиха ми мейл, и като го последвах пак ми търси старата парола. Ми тъпо! В мейла нямаше временна парола. Успях някак, ама не е ОК. Що па в банка или на друго място не ми търсят подобни глупости идея нямам!?
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • Jivko
                    Jivko коментира
                    Редактиране на коментар
                    Проблема е че продължаваш да си лог-нат. Даваш горе в дясно излизане и чак тогава отваряш линка от Майл-а. Това разбира е тъпо и би било добре да е описано някъде … ама

                • #42
                  Аз поне'е съм дърт, си записвам.. И'ам си един тефтер само за пароли (щот вече са повече от 100) и не'ам проблеми. Пък и не съм припрян - на 6 месеца един път се ядва
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #43
                    Да ти е сладко, Коко

                    Коментар


                    • #44
                      Първоначално публикуван от piron47 Преглед на мнение
                      Ама то си е за ядосване. С тая парола и аз се насадих. Не сколасах да я сменя като хората и трябваше да отварям съобщение в пощата. Да ама не, пощата дето съм използвал някога за регистрация не съм я отварял кой знае колко време и админите я закрили. Правя друга поща, за да пиша на админите за ми върнат старата. Получавам писмо че ми пращат СМС с нова парола за пощата, ще я получа на телефон дето съм го сменил и него преди години. Демек никога. Сега преговаряме нови условия за евентуално връщане на старата поща. Между временно си направих нов профил и тук за да мога да чета и пиша, бахти и каръщината за една тъпа парола.
                      Същата история , затова се бях отказал да го чета тоя форум . Обаче днес го цъкнах от bookmarka и взе че се отвори. Никакви пароли не съм сменял , няма и да сменям.

                      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                      Коментар


                      • #45
                        Е то, ако не ще с добро на сила ще изгонят малкото тъпаци останали тук!
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X