Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"...предвиждаме задължителна смяна на паролите... на всеки шест месеца. Новата парола трябва да съдържа главна буква, цифра и специален символ(!@№$%€§*()_+=-_) и да е поне 8 символа."

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Аз ли нещо не разбирам или на луди ни правите?
    Как хем ни пазите личните данни, хем ни задължавате да ги излагаме на показ!?
    ПРАВИЛА НА ФОРУМ "ПРОДАВАМ"
    5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
    - телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
    - населеното място, в което се намира предметът.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • #92
      Точно така е и така ще остане. Продаването тук не е задължително за никого. И въобще уважаеми колега, виждам, че нещо много ви дразни, не е задължително и участието тук... под никаква форма... ;-)
      VPetrov.photography

      Коментар


      • kameno karp
        kameno karp коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря за отговора.

    • #93
      Представлява ли IP адресът лични данни?

      СТАНОВИЩЕ НА КОМИСИЯТА ЗА ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
      https://www.cpdp.bg/index.php?p=element_view&aid=1034

      На основание на гореизложеното следва извода, че относно идентифициране на лицето, достъпило мрежата към определен момент, IP адресът сам по себе си не може да разграничи/идентифицира това физическо лице, но в комбинация с друга допълнителна информация то това би било възможно. IP адресът следва да се разглежда като лични данни единствено и само в случаите, в които посредством нея или с нейна помощ може да бъде идентифицирано конкретно, подлежащо на идентификация физическо лице съобразно особеностите на съответните възможни хипотези.
      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

      Коментар


      • #94
        Философския въпрос: има потребители защото има форум или има форум защото има потребители...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #95
          [QUOTE=ittso;n6746207]Философския въпрос: има потребители защото има форум или има форум защото има потребители... [/QUOTE

          Чак пък философски... Дъската за обяви може и да е моя, аз да съм я заковал на стената и да съм поставил условия какво може да се лепи върху нея, ма ако няма кой да залепи листче с написано си е само дъска, не е за обяви

          Коментар


          • #96
            Двама философи философстват по философски теми.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X