Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цензура в портала!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Севи, що се смееш бре?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #32
      Венци ме радва!!!!!!!!!!

      Коментар


      • #33
        Не забравяйте, че братя Петрови, Алекс и Яро си бодат очите в мониторите единствено заради едната идея, аз на тяхно място щях да изключа сървъра и да отида на стриптийз бар!

        Коментар


        • #34
          Това е наистина така! Да не говорим, че тази идея струва и пари. Сериозно предлагам да направим някакъв членски внос. Осъзнавам, че това е капка в морето, но нека който може да подкрепи финансово подръжката на форума независимо, че Венци най-вероятно категорично ще откаже!

          Коментар


          • #35
            Аз, по-скоро имам друго предложение :

            Нека повече хора се стремим да правим портала полезен, в това число и технически и всякак. Струва ми се, че напоследък много зачестиха сухите дискусии и поне на мен ми липсват малко стойностните материали. Не казвам, че ги няма, напротив - чудовището на Йори, Вранглера на go go go, Сашо и неговите изтезания над Патриота..

            Наистина, както предложи и Венци, нека повече хора да седнат и да напишат нешо за машините си. С него (Венци) съвсем скоро ще предложим една интересна статия/ сравнение между стандартно и тунинг окачване за Нисан Патрол и т.н...

            Коментар


            • #36
              Ами само почакай малко да намерим редукторни мостове и току виж станете свидетели на раждането на още един анаболен изрод. Това полуна шега, полусериозно. А иначе мисля че просто е такъв момента, явно се наблюдава известна цикличност в тези неща.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #37
                Споко бе Яро, догодина ще почвам виетнамка с V12 мотор само нямам компресор за него. Веселото предстои, идва лято, замислил съм страшни идиотии
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар


                • #38
                  Смешно е, но донякъде този портал ни учи на възпитание и уважение към другия, простотията е най-лесното решение..

                  Коментар


                  • #39
                    Първоначално публикуван от disem
                    Това е наистина така! Да не говорим, че тази идея струва и пари. Сериозно предлагам да направим някакъв членски внос. Осъзнавам, че това е капка в морето, но нека който може да подкрепи финансово подръжката на форума независимо, че Венци най-вероятно категорично ще откаже!
                    Много благодаря за идеята но всъщност ако искахме с Брат ми да изкараме пари от портала щяхме просто да го спрем

                    Портала винаги е бил и ще бъде безплатен за лично използване и с нетърговски цели. Това с което всички можете да ни помогнете е да се стремите към уважение на събеседника и всеки който знае нещо да го сподели с другите. Това е смисъла на нашето присъствие тук. Функционирането на едно малко общество от ХОРА и ИДЕИ. Защото в съвременното ни общество и двете са дефицит напоследък и макар и да не съм черноглед дефицита ще става по-голям...

                    Моля всички да се опитваме да направим портала място с което да можем да се гордеем!
                    VPetrov.photography

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X