Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цензура в портала!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Смешно))
    Пламен Исаев е карал освен строшени коли и разни железа които ние никога няма да караме ... Съдба такава. Професионална

    Коментар


    • #17
      че кое ти се видя просташко или нещо ти се иска да кажеш но неможеш?

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Kaishin
        че кое ти се видя просташко или нещо ти се иска да кажеш но неможеш?
        На теб специално не виждам какво мога да ти кажа.........

        Коментар


        • #19
          Както виждате си замълчах.А форума си БЕШЕ хубав.

          Коментар


          • #20
            прочети си поста откъдето тръгна работата и пак си помисли мълчал ли си или глупости си говорил

            Коментар


            • #21
              Уважаеми Kaishin,
              Не виждам нищо с което Пламен Исаев да ви е обидил и ви Умолявам да се въздържате от квалификаций към хората тук. Нашият стремеж е да потдържаме добър тон. И да подкрепяме изказванията си с аргументи - което и Пламен е направил.

              Коментар


              • #22
                да забравих че той е сменял двигателя и не успях да предположа че е взел за донор лека кола мерцедес където въртящият момент е изместен нагоре в оборотите, моя грешка. за бана сте прави мога да спра да пиша в форума и да ви оставя да си говорите на кой в каквото настроение е

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от Kaishin
                  да забравих че той е сменял двигателя и не успях да предположа че е взел за донор лека кола мерцедес където въртящият момент е изместен нагоре в оборотите, моя грешка. за бана сте прави мога да спра да пиша в форума и да ви оставя да си говорите на кой в каквото настроение е
                  никой не иска да спираш да пишеш, просто да уважаваш мнението на другите

                  Коментар


                  • #24
                    Уважаеми "Kaishin",

                    Вие сте си позволили език към г-н. Пламен Исаев който е крайно неуважителен и напълно неприемлив тук.

                    Моля считайте това са последно предупреждение преди да ви отнема достъпа до портала!

                    VPetrov.photography

                    Коментар


                    • #25
                      не виждам как съм го обидил като съм го нарекал приятел дори понеже си стискахме рацете в пловдив, ако темата уаз-Г ви е неприятна и основателите на портала харесват уаз немога да ви помогна, а това колко неща е карал някой няма значение , пак не пречи да е последния .......

                      Коментар


                      • #26
                        Много лошо е, ако не виждате какъв е проблемът. Това не променя предупреждението към вас!

                        И предупреждението към вас няма нищо общо с УАЗ колкото и да ви се иска да представите така въпроса.

                        Само три дни ме нямаше онлайн и веднага портала тръгна надолу. Силно съм разочарован и уведомявам всички че напоследък търпението ми е на изчерпване. Всеки, повтарям всеки, който си позволи какъв и да е неучтив израз към друг участник дори и намек ще бъде моментално санкциониран.
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от Пламен Исаев
                          Миналата седмица ми звънна човека,който купи Уазката ми и ме попита може ли да се движи само на преден мост,защото с задния "нещо е станало".Обясних му,че първо се навиват муфите,с ключа,който се намира в предната дясна врата и след това с лоста.След това се видяхме и разбрах,че ходили да теглят някакъв джип,после си правили разходки и се учудиха как са се движили само на заден мост/без да знаят/,т.е. включвали предния мост само от лоста,без да навият муфите .Както някои знаят карам G и УАЗ.По горе беше казано,че G-то е немски УАЗ.Според мен нямат нищо общо.Където съм минавал с УАЗката само на заден мост с G-то не може/проблема му е в тежестта/.Обаче возията е съвсем друга /в УАЗката се вържех с коланите,защото иначе /и блокажите са си предимство.G-то ми беше с дизел 2,4/слаб/.Сложих 2,8 бензин ,но усещам,че за да върви иска обороти-макс.въртящ момент е при над 4000 об.,докато УАЗката"отлепяше" от нулата.
                          Това е пост по тема "ЦЕНЗУРА В ПОРТАЛА!" После страстите малко се поразгорещиха
                          Пламен Исаев, разбира се е изряден отвсякъде
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • #28
                            Венци, дръж нивото на портала!!
                            Аз лично съм ти благодарен, че си ми отнемал достъпа и си ми ми трил мненията, когато съм прекалявал!

                            Коментар


                            • #29
                              Всъщност Volk аз трябва да благодаря на теб, както и на още няколко десетки хора тук... И макар ти и другите като теб да сте малко, присъствието ви тук прави всякакви усилия смислени...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #30

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X