Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

    На всички са ни изцапани с нещо ръцете
    Ама затова е форума, всички да научим нещо - кой на майсторлък, кой на компютърна или друга грамотност. Никой не се е родил научен - лошото е ако не иска да се учи - дори и на правопис!!

    Искаме да е подредено около нас, да няма дребни и досадни неща, дето ни дразнят. Е, май всичко почва от правописа - това е най-лесното и просто начало на реда, хармонията и чистотата.

    А за модераторите - от известно време ровя по старите теми да възстановявам загубени линкове, преместени снимки по FTP-тата.
    И това е грамотност - ако иска човек да му остане снимката или текста, нека я копира или публикува тук (на сървъра на форума), а не линкове от други сайтове.... След няколко месеца нищо не остава ...
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #32
      До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

      Няма начин всички във форума да имат перфектен правопис и граматика. Това го няма никъде и колкото и да го желаем , няма да стане. А и трудно виждам как хора на по 30-40 години ще ги научим да пишат правилно след като по една или друга причина не са го направили досега. В края на краищата мисля , че по-важно е какво казват , а не как го казват. Всички допускаме грешки - някои повече , други по-малко. Това обаче не бива да бъде нещо ,което да ни разделя , нито пък да бъде повод да се засяга някой вследствие на непрекъснато натякване, и това от своя страна да води до напускането му на форума. Всеки един от нас е ценен с нещо си по своему и така трябва да бъде. Не вярвам да има безгрешен, дори и Стефан греши.
      А за тези , които грешат по-често - Моля , преди да пуснете всеки пост, проверете го, сложете препинателни знаци, главни букви и си оправете доколкото можете грешките. И чак след това го пуснете. Ако в любимото ви ядене плува една муха ще я извадите , но ако са повече - ще го за***те. И както Веско каза по-горе - не спирайте да се учите, всеки се учи докато е жив и тъй трябва да бъде!

      Коментар


      • #33
        До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

        -Eй,този Тихомир направо ме разби с тези мухи!
        Да ви кажа чесно когато се регистрирах ,и започнах да пиша в форума , пишех много неграмотно,обаче малко се позасрамих от забележките ,и се постарах да се пооправя.Просто всички сме учили граматика, и сме я позабравили, Малко старание и всичко си отива на мястото.Все пак има грешка има и прошка ,но не забравяйте че в нашия случай ,правописа е огледалото на човека зад клавишите

        Коментар


        • #34
          До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

          Ейй ,изядохте го човека
          То като гледам съотношението модератори и участници сме станали 1/1
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #35
            До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

            Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
            -Eй,този Тихомир направо ме разби с тези мухи!
            Да ви кажа чесно когато се регистрирах ,и започнах да пиша в форума , пишех много неграмотно,обаче малко се позасрамих от забележките ,и се постарах да се пооправя.Просто всички сме учили граматика, и сме я позабравили, Малко старание и всичко си отива на мястото.Все пак има грешка има и прошка ,но не забравяйте че в нашия случай ,правописа е огледалото на човека зад клавишите

            Въпреки, че аз лично се дразня на правописните/пунктуационни/ граматически неиздържани теми ще си позволя да не се съглася за това с "огледалото". Аз лично 95% от моите добри приятели не знам как пишат, а съм сигурен, че са на 100% точни като хора - това означава ли, че ако се окаже, че не са толкова грамотни, колкото очаквам ще са по-кофти хора!?

            Апелът ми към всички е да си четат постовете преди да ги пуснат - ако не са сигурни как се пише нещо - копирайте и го проверете в word, или вижте в нета.
            Ако пък не ви дреме - и на мен не ми дреме вие се излагате - аз ще ви уважавам не по-малко!

            Аз не съм идеален - ако има идеални наоколо нека се обадят, защото искам да се запозная с идеален човек.(много мислих преди да се включа в тази дискусия с мнение и се извинявам ако засягам някого!)



            П.С. Давате ли си сметка, че подобни теми са най-активните напоследък!?!?

            Коментар


            • #36
              До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

              Първоначално публикуван от Stuntman_Mike Преглед на мнение
              Въпреки, че аз лично се дразня на правописните/пунктуационни/ граматически неиздържани теми ще си позволя да не се съглася за това с "огледалото". Аз лично 95% от моите добри приятели не знам как пишат, а съм сигурен, че са на 100% точни като хора - това означава ли, че ако се окаже, че не са толкова грамотни, колкото очаквам ще са по-кофти хора!?

              Апелът ми към всички е да си четат постовете преди да ги пуснат - ако не са сигурни как се пише нещо - копирайте и го проверете в word, или вижте в нета.
              Ако пък не ви дреме - и на мен не ми дреме вие се излагате - аз ще ви уважавам не по-малко!

              Аз не съм идеален - ако има идеални наоколо нека се обадят, защото искам да се запозная с идеален човек.(много мислих преди да се включа в тази дискусия с мнение и се извинявам ако засягам някого!)



              П.С. Давате ли си сметка, че подобни теми са най-активните напоследък!?!?
              Вярно на 100%

              Коментар


              • #37
                До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                ,правописа е огледалото на човека зад клавишите

                моля раководството на саита да изкаже мнение за подобно изказване ,


                не приемам подобни общи квалификации , Колега аз лично несъм убиден защото съм си прос, и знам че непиша правилно , но недеи да квалифицираш останалите


                благодаря за уважението
                sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                Коментар


                • #38
                  До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

                  Ами то и аз не мога да пиша много добре, използвам спел чекър, речници, често бъркам "о" и "у" и куп други. Докато хората са зубрили аз съм карал колело и съм правил бели из махалата. Ако се върне времето пак това ще правя, така че не съжалявам за нищо, а и затова са спел чекърите в крайна сметка Другият момент са приятелите и форума. От тях научавам толкова много интересни неща, че се радвам че съм толкова непросветен в някой теми, защото ми е ужастно интерестно


                  Мисля че прекалено много се обсъжда нещо което на практика не е такъв проблем. Това правило е за хора които пишат ужастно зле без каквото и да е желание за използването на граматични(или граматически май беше) правила.

                  Коментар


                  • #39
                    До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

                    Пичове, я дайте да спрем до тук, щото взе да испростява дискусията.
                    А си мисля че и тия момчета, дето по горе се изказаха малко неподготвено, сигурно не са искали тенденциозно да обидят някого. Просто няколко необмислени изказвания.
                    Простено им е. Каквото било, било.
                    Последно редактирано от Аndro 160; 29-05-08, 23:31.

                    Коментар


                    • #40
                      До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

                      Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                      Пичове, я дайте да спрем до тук, щото взе да изпростява дискусията.
                      А си мисля че и тия момчета, дето по горе се изказаха малко неподготвено, сигорно не са искали тенденциозно да обидят някого. Просто няколко нобмислени изказвания.
                      Простено им е. Каквото било, било.
                      така казано , ми се струва че е от опит то живота, а не от четене на книги

                      Каде са тъмничарите , биите катинара на тази тема
                      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                      Коментар


                      • #41
                        До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

                        И аз предлагам тази тема да се заключи. Не мисля , че има какво повече да се каже.

                        П.П. Юли, пич, може да не пишеш кой знае колко грамотно, но си ми приятел и това е най-важното. Всичко друго е вятър и мъгла, човече!

                        Коментар


                        • #42
                          До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

                          А аз предлагам не само тази, а изобщо от тук нататък. Просто когато някой пише неразбираемо и тотално неграмотно, да се предупреди, или да се санкционира. Всички приказки надълго и нашироко са излишни.

                          Всъщност форума не е учебник по граматика и правопис. Стига даден пост да е разбираем, аз не виждам проблем. Нали това е важното - да се разбираме.

                          Правописа е обсъждан толкова пъти, че вече просто се обезсмисля всякакво споменаване на темата. Промяна не виждам, пък и не смятам че е нужна.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #43
                            До: МОДЕРАТОРИТЕ ТРИЯТ ПОСТОВЕ, ЗАЩО ЛИ?

                            Малее, срам, току що редактирах 3 (три) грешки в предишния ми пост.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X