Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Ъъъ... 15 см лепенка на огледало?! Мда... ако караш ТИР може и да се събере...
    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

    Коментар


    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Колеги,то стикерите ще ги залепим - това е ясно,ама като се видим какво!Предлагам да не се дискриминираме и да не се правим на велики!Горе-долу си познаваме джипките и нека между нас има един всеобщ толеранс...Виждаме се,познаваме се и се запознаваме,като нека всеки поеме инициативата да бъде пръв в контактите ни!..Имайте в предвид,че най-честото място на което има голяма вероятност да се срещнем е нашето красиво черноморие!Здраве на всички!...

      Коментар


      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
        Колеги,то стикерите ще ги залепим - това е ясно,ама като се видим какво!Предлагам да не се дискриминираме и да не се правим на велики!Горе-долу си познаваме джипките и нека между нас има един всеобщ толеранс...Виждаме се,познаваме се и се запознаваме,като нека всеки поеме инициативата да бъде пръв в контактите ни!..Имайте в предвид,че най-честото място на което има голяма вероятност да се срещнем е нашето красиво черноморие!Здраве на всички!...
        ЗА СЪЖАЛЕНИЕ ТОВА КОЕТО ПРЕДЛАГАШ СИ Е ВЪПРОС НА ЧОВЕК,ВЪЗПИТАНИЕ И Т.Н.Светът е пълен обаче и с по-различни категорий хора.Аз тичах на морето да се запозная с хорас джипове и без да имат стикери.Целта беше да споделя мнения,проблеми и да си поговорим за света от "високо".Така че драги предложението ти е хубаво,само да не тръгнеш с "голямата кошница за прехвалените плодчета"
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Ами защо пуснах темата?Нали това беше идеята,да се отличим от останалите и да сме идентични и различни - ВСИЧКИ - уважаващи "Джиповете" и "Екстрема"???То другото,като залепени стикери и др.подобни,май,че се обезсмисля!Нали това беше замисъла да сме едно цяло!?Виждаш стикер-виждаш себеподобен!Какво лошо има в това - или стана така,че някои участници получават пари за сметка на темата!???Няма лошо но наистина темата отиде в къде,кога,и колко!Все пак има ЛС!.....Уважавам всички участници във форума!...Успех на всички!И все пак помислете-"КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ"?????

          Коментар


          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
            Ами защо пуснах темата?Нали това беше идеята,да се отличим от останалите и да сме идентични и различни - ВСИЧКИ - уважаващи "Джиповете" и "Екстрема"???То другото,като залепени стикери и др.подобни,май,че се обезсмисля!Нали това беше замисъла да сме едно цяло!?Виждаш стикер-виждаш себеподобен!Какво лошо има в това - или стана така,че някои участници получават пари за сметка на темата!???Няма лошо но наистина темата отиде в къде,кога,и колко!Все пак има ЛС!.....Уважавам всички участници във форума!...Успех на всички!И все пак помислете-"КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ"?????
            Колега не си прав, не смятам, че hilllti го прави, за да печели пари!
            Човекът е отделил от собственото си време, за да се занимава с нашите стикери, че даже и да ни ги доставя кой, където желае. Това не е лека робота и изисква лични средства!
            LZ1HKW
            Реглаж на преден и заден мост
            My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

            Коментар


            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
              Това не е лека робота и изисква лични средства!
              ...и време
              MG RACING

              Коментар


              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Предлагам Христо да обяви в темата тези който не са се обадили за да си получат стикерите,все някой друг колега ще ги познава и ще им напомни че не е коректно спрямо Христо и всички останали които чакат втората вълна. Поздрави
                [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

                Коментар


                • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  [quote=STEF BMW;263323]Няма лошо но наистина темата отиде в къде,кога,и колко!quote]

                  Дано да бъркам, но ако се поражда съмнение за други цели освен "услуга на клубно ниво" от моя страна, може би е малко обидно защото, Ако обявя РЕАЛНО, колко струва един стикер, доста колеги ще решат, че моята инициатива е абсолютно "Тимуровска".Реално колеги плащате около 90% от стойноста. Ако някой се съмнява нека намери по добра цена от тази, на която плащате стикерите на това качество (като не включвам време за обработка на всеки файл и др.)Всеки дава по нещо от себеси. Според мен от елементарното нещо, като едни стикери до изкачването на най високия връх управляваща е мутивацията, която може май лесно да бъде убита.
                  П.П
                  Всички поръчали стикери(1-ва поръчка) се свързаха с мен, и всяко закъснение от страна на колегите беше оправдано.
                  Може би да се употреби думата бизнес или печалба....това е далеечно и грешно понятие в случая
                  Който е поръчал стикери ще ги има.
                  LZ1HRD

                  Коментар


                  • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                    Ти както я подкара на огледалото ако ги сложиш една седмица срок им давам преди шипките даги обезобразят
                    Аз това на огледалото ще го сложа на колата която не стъпва близо до шипки или на предната част на мотора ( ако скутер може да се нарече мотор ).

                    А и това си остава като питане в смисъл ако имаш от по малките лепенки да си ги сложиш там


                    Поздрави
                    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                    +359 0878 888 874
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                    Коментар


                    • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                      Няма лошо но наистина темата отиде в къде,кога,и колко!
                      Дано да бъркам, но ако се поражда съмнение за други цели освен "услуга на клубно ниво" от моя страна, може би е малко обидно защото, Ако обявя РЕАЛНО, колко струва един стикер, доста колеги ще решат, че моята инициатива е абсолютно "Тимуровска".Реално колеги плащате около 90% от стойноста. Ако някой се съмнява нека намери по добра цена от тази, на която плащате стикерите на това качество (като не включвам време за обработка на всеки файл и др.)Всеки дава по нещо от себеси. Според мен от елементарното нещо, като едни стикери до изкачването на най високия връх управляваща е мутивацията, която може май лесно да бъде убита.
                      П.П
                      Всички поръчали стикери(1-ва поръчка) се свързаха с мен, и всяко закъснение от страна на колегите беше оправдано.
                      Може би да се употреби думата бизнес или печалба....това е далеечно и грешно понятие в случая
                      Който е поръчал стикери ще ги има.
                      колега .АЗ поне даже и не съм си помислял че ти правиш бизнес на наш гръб.както и колегите .може някой да има подобни мисли но ти не се връзвай.
                      Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 16:31.

                      Коментар


                      • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Ако не е късно и ас искам 5 на 5 бр

                        Коментар


                        • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          Аз съм сигурен че Хилти не прави бизнес а се натовари с една задача от рода на,"НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО".Но какво лошо има ако някой прави бизнес .Всички ние всеки ден го правим.Аз съм облекчен от предложената услуга и съм готов някой да изкара някой лев от това.В противен случай трябваше да платя за предпечатна подготовка.Да се разкарам втори път за да видя творението и да поръчам.Да се разкарам трети път за да си получа стикерите.На последно място цената щеше да е по-висока поради минималната бройка ,която щях да поръчам и още 1-2 неудобства.Благодаря на ентусиаста и що се отнася до мен,ще бъда точен по отношение и на плащането и по отношение на времето и мястото,където ще си получа стикерите.
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                            Аз съм сигурен че Хилти не прави бизнес а се натовари с една задача от рода на,"НЯМА НЕНАКАЗАНО ДОБРО".Но какво лошо има ако някой прави бизнес .Всички ние всеки ден го правим.Аз съм облекчен от предложената услуга и съм готов някой да изкара някой лев от това.В противен случай трябваше да платя за предпечатна подготовка.Да се разкарам втори път за да видя творението и да поръчам.Да се разкарам трети път за да си получа стикерите.На последно място цената щеше да е по-висока поради минималната бройка ,която щях да поръчам и още 1-2 неудобства.Благодаря на ентусиаста и що се отнася до мен,ще бъда точен по отношение и на плащането и по отношение на времето и мястото,където ще си получа стикерите.
                            +1
                            и да добавя, че и мой приятел има офис за рекламни материали и на видно място е сложил надпис "ВСЯКА ПОРЪЧКА СЕ СТАРТИРА СЛЕД ПРЕДПЛАЩАНЕ ОТ КЛИЕНТА"
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                              Първоначално публикуван от hilllti Преглед на мнение
                              Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                              Няма лошо но наистина темата отиде в къде,кога,и колко!
                              Дано да бъркам, но ако се поражда съмнение за други цели освен "услуга на клубно ниво" от моя страна, може би е малко обидно защото, Ако обявя РЕАЛНО, колко струва един стикер, доста колеги ще решат, че моята инициатива е абсолютно "Тимуровска".Реално колеги плащате около 90% от стойноста. Ако някой се съмнява нека намери по добра цена от тази, на която плащате стикерите на това качество (като не включвам време за обработка на всеки файл и др.)Всеки дава по нещо от себеси. Според мен от елементарното нещо, като едни стикери до изкачването на най високия връх управляваща е мутивацията, която може май лесно да бъде убита.
                              П.П
                              Всички поръчали стикери(1-ва поръчка) се свързаха с мен, и всяко закъснение от страна на колегите беше оправдано.
                              Може би да се употреби думата бизнес или печалба....това е далеечно и грешно понятие в случая
                              Който е поръчал стикери ще ги има.
                              Стой далеч-ама много далеч от мисълта,че съм те упрекнал в направата на стикерите и че от това можеш да"натрупаш чували с пари".Уверявам те,че това не е така!Просто или аз не съм го написал правилно и разбираемо или мнението ми е разбрано по грешен начин.Замисъла на написаното от мен,бе насочен другаде,а именно,че темата се отклони в колко,къде и кога,а не с основното и заглавие!В това исках да насоча вниманието на всички,а то какво излезе??? Чест и почитание на труда и отнетото ти време!
                              Последно редактирано от cveti; 06-02-09, 16:31.

                              Коментар


                              • До: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Аз пък, от своя страна, тъй като дистрибуирам вносни авомобилни масла и тъй като съм убеден, че колегата hilllti работи за "полза роду" и влага безвъзмездно, време и пари за да изготви стикерите, които всички ние много желаем и ни спестява доста веме и усилия, ще му предложа да получава, винаги когато поиска, масло за неговата джипка на доставни цени. Сигурно и други колеги биха помогнали с каквото могат.
                                Ако се колебаеш дали някой е боклук, значи той си е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X