Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднат Щаер Пинцгауер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Откраднат Щаер Пинцгауер

    Първоначално публикуван от Pinz-Puch Преглед на мнение
    Ц, не е мойто возило. Моя е фургон - изцяло ламаринен.Този май е на един човек от Бели Искър. Иначе хората продължават да се возят на моя /без мое разрешение/, ама правоохранителите явно имат друга работа...
    Да не казваш, че знаеш къде е , но не можеш да си го прибереш !?
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #47
      От: Откраднат Щаер Пинцгауер

      И аз това се зачудих ....

      Коментар


      • #48
        От: Откраднат Щаер Пинцгауер

        В Бели Искър няма Пинц,има в Говедарци.До лятото беше счупен,и ми е чудно как го поправиха.Нали,се оглеждам непрекъснато.Даже,ми казаха че уж един се движел из Плана,но го видяли отдалече,и аз не съм сигурен да ли не е Партенка.

        Коментар


        • #49
          От: Откраднат Щаер Пинцгауер

          Да, говедарския е на познат и скоро няма да тръгне - сменя мотор, а човека няма време. А този в Плана е моя... Двама души, независимо един от друг са го виждали. Ама къде е - не знам!

          Коментар


          • #50
            От: Откраднат Щаер Пинцгауер

            Е не мога днес /става една година откакто ми свиха автомобила/ да не изразя "възхищението" си от експедитивността, с която се решават проблемите на гражданина!.. Поне 15-тина души /без извършителите на кражбата/ знаят къде се намира Пинца, но полицията не знае... К'во да си говорим!

            Коментар


            • #51
              От: Откраднат Щаер Пинцгауер

              Ако чакаш на полицията да ти свърши работа , ще има много да чакаш. Това нещо няма как да мръдне далече от района на кражбата без да се разглоби на части. А след като е видян , то намирането му е лесно. Но като го видят пак , не тичай в полицията , а си свърши работата с помоща на приятели. Подробности няма да пиша как може да стане , защото и тия дето го карат, четат форума.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #52
                От: Откраднат Щаер Пинцгауер

                Първоначално публикуван от Pinz-Puch Преглед на мнение
                Е не мога днес /става една година откакто ми свиха автомобила/ да не изразя "възхищението" си от експедитивността, с която се решават проблемите на гражданина!.. Поне 15-тина души /без извършителите на кражбата/ знаят къде се намира Пинца, но полицията не знае... К'во да си говорим!
                Еееех...!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X