Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откраднат Щаер Пинцгауер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откраднат Щаер Пинцгауер

    Колеги, на 4 срещу 5 март 2014 г. от в.з. Ярема /между Железница и Ковачевци/ е изчезнал моят Пинц Номерата са черни - дипломатически от Македония - 07СС004 . Утре /6.03.2014 г./ се прибирам в България и щях да ходя да го регистрирам. Не мога да си представя, че ей така някой е решил да се повози... Моля за помощ!!!!
    Прилагам снимки /номерата не отговарят, но това е машината/ А, отгоре има и голям багажник.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06373.jpg
Прегледи:1
Размер:205.9 КБ
ID:6047536Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06376.jpg
Прегледи:1
Размер:194.6 КБ
ID:6047537Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06375.jpg
Прегледи:1
Размер:167.9 КБ
ID:6047538

  • #2
    От: Откраднат Щаер Пинцгауер

    Я...комшия...
    Това чудо къде беше спряно,че са го свили...не съм го виждал...
    Незнам дали знаеш,но преди около 20дни се развилняха из всички къщи без сот,и ни направиха сума зулуми. Явно и ти си олекнал покрай нас. Дано го намериш,предполагам,че колегите покрай Самоков ще им направи впечатление,ако го види някой. Поздрави и дано си. го намериш!

    Коментар


    • #3
      От: Откраднат Щаер Пинцгауер

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
      Я...комшия...
      Това чудо къде беше спряно,че са го свили...не съм го виждал...
      Незнам дали знаеш,но преди около 20дни се развилняха из всички къщи без сот,и ни направиха сума зулуми. Явно и ти си олекнал покрай нас. Дано го намериш,предполагам,че колегите покрай Самоков ще им направи впечатление,ако го види някой. Поздрави и дано си. го намериш!
      А дано! Иначе беше под параклиса, при кръчмата на бай Илия. Преди около 10 дни го оставих...

      Коментар


      • #4
        От: Откраднат Щаер Пинцгауер

        Има една много удобна опция в гугъл акаунта. Казва се Google Alerts.

        Ако имаш такъв и разбираш как работи, настрой я, за да получаваш нотификации. Вероятността да излезне някъде не е малка. Ако нямаш такъв и не можеш да го настроиш ми пиши, за да го направя аз и да те уведомя, ако излезе нещо.
        ;-)
        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

        Коментар


        • #5
          От: Откраднат Щаер Пинцгауер

          Първоначално публикуван от ikristiqn Преглед на мнение
          Има една много удобна опция в гугъл акаунта. Казва се Google Alerts.

          Ако имаш такъв и разбираш как работи, настрой я, за да получаваш нотификации. Вероятността да излезне някъде не е малка. Ако нямаш такъв и не можеш да го настроиш ми пиши, за да го направя аз и да те уведомя, ако излезе нещо.
          Може ли малко повече подробности за тези екстра, за какво служи, как се ползва и настройва и с какво може да помогне в случая. Благодаря!


          п.п. извинявам се за спама, но това може да е полезно.
          LZ1PER

          Коментар


          • #6
            От: Откраднат Щаер Пинцгауер

            Да, разбира се.

            Логиката ми е следната: Това нещо е строго специфично, никому нужно(от масата) и според новите правила не може да бъде върнато на скрап. т.е. целта на кражбата (принудителното му отнемане) е продажбата на скъпи и рядко срещащи се, специфични само за него части. Тези части не могат да бъдат продадени на приятели или да се пусне обява във вестник, а ще се наложи онлайн листинг. Само че тъй като това не е Голф, Мерцедес или бмв, при търсене в Google ще излизат много малко "нови"/пресни резултати.

            Google Alerts е услуга на google, която според определени критерии ти изпраща съобщение. Това съобщение в случая трябва да бъде настроено така: виж картинка 01
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Offroad-Shtaer-Kartinka01.jpg
Прегледи:1
Размер:42.1 КБ
ID:5568677

            Колкото повече сигнали се настроят със синоними, други езици и пример номер на двигател(не сериен номер а модел), толкова по-голяма е вероятността да получите сигнал.
            Може да се използва и примерно ако търсите скоростна кутия AX77744112zzFF, то тогава, ако някой пусне обява че продава или търси, вие пак ще получите сигнал.

            Вход от тук: http://www.google.com/alerts с Google профил.

            Ако не разбирате логиката, пишете тук или директно на мен, за да помагам.
            ;-)
            Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
            нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

            Коментар


            • #7
              От: Откраднат Щаер Пинцгауер

              Ясно, благодаря!
              LZ1PER

              Коментар


              • #8
                От: Откраднат Щаер Пинцгауер

                Уффф, абе колко души у нас знаят какво е Пинцгауер? А да подозирам тези, които знаят - просто не мога да си представя!Май имаше един в Говедарци, 1-около Кюстендил, 1-2 в Бистриица, 4-5 при Гео Дундаров в ловното му стопанство и може би още 2 до 5 в такива индивидуални офроудъри като мен... Но въпреки, че прилича на УАЗ автомобилът е строго специфичен - не е възможно някой да го сбърка или да не го забележи ако му мине пред очите. Моля ви, отваряйте ги! Представяте ли си такова нещо да го даде някой ....... за скрап?

                Коментар


                • #9
                  От: Откраднат Щаер Пинцгауер

                  Първоначално публикуван от Pinz-Puch Преглед на мнение
                  Уффф, абе колко души у нас знаят какво е Пинцгауер?
                  Много повече отколкото подозираш
                  Първоначално публикуван от Pinz-Puch Преглед на мнение
                  - не е възможно някой да го сбърка или да не го забележи ако му мине пред очите.
                  И да не ги отварят широко, ще го забележат и......нищо няма да докладват на никого.
                  Първоначално публикуван от Pinz-Puch Преглед на мнение
                  Представяте ли си такова нещо да го даде някой .......
                  Да - Бг деб'мааму, може би не знаеш, но си търся легален "Газ69" известен и като "текезесарка". Вчера с помоща на приятел въртях 200км напразно с репатрак, парчето скрап имаше перфектни документи, номера, дори попнита "МВР"за номера беше в плика, а табелките по колата ги нямаше......
                  Там където един нещо може да узакони и кара, друг със същото и на същото място ще влезе в следствения арест.....
                  Извинявай за спама, питаш и ти отговарям.
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Откраднат Щаер Пинцгауер

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Много повече отколкото подозираш
                    И да не ги отварят широко, ще го забележат и......нищо няма да докладват на никого.
                    Да - Бг деб'мааму, може би не знаеш, но си търся легален "Газ69" известен и като "текезесарка". Вчера с помоща на приятел въртях 200км напразно с репатрак, парчето скрап имаше перфектни документи, номера, дори попнита "МВР"за номера беше в плика, а табелките по колата ги нямаше......
                    Там където един нещо може да узакони и кара, друг със същото и на същото място ще влезе в следствения арест.....
                    Извинявай за спама, питаш и ти отговарям.
                    Дааа, явно индивидуализма ми е бил в повече! Представях си, че тази кола ще предизвика само възхищение. Въпреки, че до вчера не бях член на форума, може да се каже, че съм много ангажиран с проблематиката. Но кой би се интересувал от Пинц до толкова, че да го открадне? Офроудър - не вярвам! Някой за скрап - да му изсъхнат ръчичките! Някой дървар? Защо, бе хора?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Откраднат Щаер Пинцгауер

                      Първоначално публикуван от Pinz-Puch Преглед на мнение
                      Но кой би се интересувал от Пинц до толкова, че да го открадне?
                      В онзи район съм срещал хора със съмнителна техническа грамотност и още по-съмнителен морал, обичащи да правят извращения с джипките, ако някой не го е подкарал за да види "колко аджеба мо'е префаления", най-вероятно е за "проект" в района.......
                      Последно редактирано от дядо владо; 06-03-14, 11:58.
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Откраднат Щаер Пинцгауер

                        Идеална машина за прекарване контрабанда цигари през зелена граница! Няколко успешни курса и после ще изгние в двора на някой участък! И по редки и интересни сме хващали по Беласица примерно!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Откраднат Щаер Пинцгауер

                          Пусни обяви със повечко добри снимки в двата най-големи портала за автомобили с награда за откриването му.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Откраднат Щаер Пинцгауер

                            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                            Пусни обяви със повечко добри снимки в двата най-големи портала за автомобили с награда за откриването му.
                            Добра идея, но възможно ли е? Все пак сайтовете са за продажби. Дали модераторите ще допуснат?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Откраднат Щаер Пинцгауер

                              циганите от ковачевци са опасни аидуци,нее лошо да се ослушаш там.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X