Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

    Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
    А взеха мерки, след 5 дена се помъчиха да го привикат. Никакво развитие, съжалявам че постъпих "правилно" и оставих на органите да "работят" по случая.
    Е тук коментара е излишен.... Каква ли трябва да е причината едно ченге да не реагира и да отчете разкрито престъпление / по това те отчитат дейност.../ ...Много интересно...
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #47
      От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

      Какви 3 дни - след може би повече от седмица след случката при поредния разговор с дознателя пак го питам какво става, има ли развитие, той ми заявава, че още било рано, дори още не се бил запознал с документите, които му пратих !!!

      Регистрирах си фотоапарата в един сайт за открадната фототехника (има го по-напред тук в темата), изпратих им данните за фотоапарата по имейла, хората на другия ден ми се обадиха по телефона да ми кажат, че ще ми регистрират фотоапарата, обясниха ми за случай, в който човек сам си е открил фотоапарата някак, фотоапарата е бил в Пловдив, собственика в София, отива в полицията за да им каже къде му се намира фотоапарата, а те му казали, ами нищо не можем да направим, ние сме тук в София, а фотоапарата ви е в Плодвид ...
      WTF!!! биха казали повечето на чист български ...
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #48
        От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

        Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
        Какви 3 дни - след може би повече от седмица след случката при поредния разговор с дознателя пак го питам какво става, има ли развитие, той ми заявава, че още било рано, дори още не се бил запознал с документите, които му пратих !!!

        Регистрирах си фотоапарата в един сайт за открадната фототехника (има го по-напред тук в темата), изпратих им данните за фотоапарата по имейла, хората на другия ден ми се обадиха по телефона да ми кажат, че ще ми регистрират фотоапарата, обясниха ми за случай, в който човек сам си е открил фотоапарата някак, фотоапарата е бил в Пловдив, собственика в София, отива в полицията за да им каже къде му се намира фотоапарата, а те му казали, ами нищо не можем да направим, ние сме тук в София, а фотоапарата ви е в Плодвид ...
        WTF!!! биха казали повечето на чист български ...
        Преписката е там където е бил откраднат. Ако е бил откраднат в Пловдив там трябва да ходи да натиска полицията.Сложно става ако новият собственик е "добросъвестен купувач"..Това сме го "бистрили" в една друга тема ...за крадените автомобили.
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #49
          От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
          Е тук коментара е излишен.... Каква ли трябва да е причината едно ченге да не реагира и да отчете разкрито престъпление / по това те отчитат дейност.../ ...Много интересно...
          И вие ли си мислите за същото, за което и аз?
          Щеше да е смешно, ако не беше трагично ...
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #50
            От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

            Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
            И вие ли си мислите за същото, за което и аз?
            Щеше да е смешно, ако не беше трагично ...
            Не не го мисля ..Знам го....Трагедията е пълна! Съжалявам , че така ти се е случило! Може да е всеки. Жалко е, че трябва да взимаме правосъдието във собствените си ръце...Едно време на мен ми откраднаха автомобил в този град..и понеже ставаше въпрос за секунди да се озова срещо моята си кола и крадеца ..още се питам какво щеше да се случи...защото по това време ходех често въоръжен /законно/...Някой щеше да е в гроба друг в затвора...вероятно и двете. Смесени чувства имам още
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #51
              От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
              Какви 3 дни - след може би повече от седмица след случката при поредния разговор с дознателя пак го питам какво става, има ли развитие, той ми заявава, че още било рано, дори още не се бил запознал с документите, които му пратих !!!

              Регистрирах си фотоапарата в един сайт за открадната фототехника (има го по-напред тук в темата), изпратих им данните за фотоапарата по имейла, хората на другия ден ми се обадиха по телефона да ми кажат, че ще ми регистрират фотоапарата, обясниха ми за случай, в който човек сам си е открил фотоапарата някак, фотоапарата е бил в Пловдив, собственика в София, отива в полицията за да им каже къде му се намира фотоапарата, а те му казали, ами нищо не можем да направим, ние сме тук в София, а фотоапарата ви е в Плодвид ...
              WTF!!! биха казали повечето на чист български ...
              Не губи надежда ! Регистрирай с откраднатата техника навсякъде, къде можеш.

              На мой колега (от Варна) му откраднаха айфона (по много глупав начин), пусна жалба в полицията, но освен това беше си инсталирал/активирал някаква програмка за проследяване. След известно време (няколко месеца) айфона се оказа включен на някакъв паркинг в Германия (кражбата беше в България). Подаде и тази информация към полицията, и след още няколко месеца го извикаха в полицията в Бургас да си прибере апарата.

              За криенето на лаптопите в багажника - и това не е решение. Преди около година, в рамките на два месеца 4-5 колеги изгърмяха по подобен начин със служебните си лаптопи (всичките случки са в рамките на София, поне два от случаите бяха в центъра, по сред бял ден). Интересно че ключалките на багажниците не бяха разбивани, а съвсем културно отключвани.
              Последно редактирано от windwarrior; 28-09-13, 15:50.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #52
                От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                ..... Интересно че ключалките на багажниците не бяха разбивани, а съвсем културно отключвани.
                Ти да видиш!? И това казваш с няколко служебни лаптопа?
                А стига бе, аз на "медицината" не вЕрвам!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #53
                  От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                  При мен не знам дали са се опитвали да отключват по културния начин, по-скоро не, служителя от Джъмбо ми сподели, че най-често чупят стъклото за по-бързо и лесно явно ...
                  Иначе, правели тапа на алармата, като я активираш, те са някъде наоколо и я "заглушават", т.е. алармата изобщо не ти се активира, за да могат да си работят необезпокоявани ...
                  При мен обаче има една подробност - имам проблем с машинката на централното на шофьорската врата - като заключа се заключва всички врати освен шофьорската и нея си я заключвам ръчно с ключа, после при отключването понякога не се отключва нито една врата, трябва да врътна ключа на шофьорската за да се отключат, ако са се опитали културно да го направят, ама не ми е сработила машинката ... Но това не е толкова важно така или иначе.
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • #54
                    От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    Ти да видиш!? И това казваш с няколко служебни лаптопа?
                    А стига бе, аз на "медицината" не вЕрвам!
                    Света е шарен и случайностите - много... На познат в продължение на 2 години му откраднаха три нови джипа от софийски паркинги (последния - с видеокамери и т.н.).
                    Полицията?? Ами въпроси от рода 'тези, дето ги виждаме на видеото познаваш ли ги?'....
                    Накрая се принуди да смени марката, и за щастие вече няколко години си кара спокойно...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #55
                      От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                      Каква марка кара та да си вземем и ние такива?

                      Коментар


                      • #56
                        От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                        Ти да видиш!? И това казваш с няколко служебни лаптопа?
                        А стига бе, аз на "медицината" не вЕрвам!
                        Ми да, спомням си поне 3 случая на откраднати служебни лаптопи от багажници на служебни коли, и още един случай на обран служебен автомобил, но поради липсата на лаптоп в багажника - бяха взели на колегата 2 торби дрехи и обувки (привършил шопинга, приятел му звъннал да пият кафе и той заключил торбите в багажника за да не се мотае с тях, колата е паркирана пред Телефонната палата в София). Във всичките случаи - колите НЕ бяха разбивани, а отключвани.

                        По повод съмненията ти в "медицината" - говорим за хора на позиции (и със заплати, екстри и т.н.) които едва ли биха си подритнали трудовата книжка за един пиклив лаптоп. Още повече че служебните лаптопи се подменят на всеки 3 години, и стария лаптоп имаш право да си го закупиш за лично ползване на символична цена.
                        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                        Коментар


                        • #57
                          От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                          Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                          Каква марка кара та да си вземем и ние такива?
                          Американския вариант на хондата
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X