Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

    Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
    "Съгледвачи" от Китен е нямало. Те не се занимават точно с този вид кражби...

    Естествено че е нямало. Вие как мислите? Голям магазин точно на пътя за южното черноморие. Всяка спряла кола с неБургаска регистрация означава турист. А в малко по-скъпите, със сигурност има я лаптоп, я фотоапарат, я нещо друго за крадене. Щото нали така на почивка, всеки си взима лафтопът за да може да рови във фейсбука. Не е нужно да е на видимо място. Но в багажника винаги е най-отгоре. Никой няма да си да си затрупа техниката с тежки багажи.

    Хората тамън са минали магистралата или тамън ще се качват на нея. И си казват "Я, чакай една междинна почивка, хем хлапето да позяпа малко в Джъмбо, та да се кротне ..."

    Влизаш вътре. Дебнат те само да минеш входа и ти разбиват колата. Това става в първите 5 минути, щото знаят, че ти ще се забавиш поне половин час вътре. Камери естествено няма. Полицаите не са постоянно там ... По един удар да правят на ден - все по 100-200 лева ще изкарат от един лаптоп.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • #32
      От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

      Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
      Естествено че е нямало. Вие как мислите? Голям магазин точно на пътя за южното черноморие. Всяка спряла кола с неБургаска регистрация означава турист. А в малко по-скъпите, със сигурност има я лаптоп, я фотоапарат, я нещо друго за крадене. Щото нали така на почивка, всеки си взима лафтопът за да може да рови във фейсбука. Не е нужно да е на видимо място. Но в багажника винаги е най-отгоре. Никой няма да си да си затрупа техниката с тежки багажи.

      Хората тамън са минали магистралата или тамън ще се качват на нея. И си казват "Я, чакай една междинна почивка, хем хлапето да позяпа малко в Джъмбо, та да се кротне ..."

      Влизаш вътре. Дебнат те само да минеш входа и ти разбиват колата. Това става в първите 5 минути, щото знаят, че ти ще се забавиш поне половин час вътре. Камери естествено няма. Полицаите не са постоянно там ... По един удар да правят на ден - все по 100-200 лева ще изкарат от един лаптоп.
      Общо взето си прав, като при мене разликата е, че не носим лаптопа заради гейбук (там не съм много активен), не ми е скъпа колата, и детето ми не се кротва в тоя магазин, даже точно обратното, като луд с картечница е - дъщеря ни е на година и 9 месеца, спряхме за да й купим малко по-различни и нови играчки, естествено не скъпи, само че се превърнаха в най-скъпите играчки ...
      И аз мисля, че е нямало съгледвачи, латпопа не е виждал бял свят в Китен, т.е. от колата в хотела и цяла седмица не е напускал хотела, и после обратно пак в колата.
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #33
        От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

        " Не са те набелязали..не са те окрали..." Това важи за всички. Това което се опитвам да правя е автомобила ми да е абсолютно празен в купето..Понеже съм с комби ,стремя се багажа да е под щората винаги ,дори и закачалките с дрехите са там. Иначе има лошият навик да мъкна "половин къща" с мен.
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #34
          От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
          " Не са те набелязали..не са те окрали..." Това важи за всички. Това което се опитвам да правя е автомобила ми да е абсолютно празен в купето..Понеже съм с комби ,стремя се багажа да е под щората винаги ,дори и закачалките с дрехите са там. Иначе има лошият навик да мъкна "половин къща" с мен.
          И аз се стремя всичко да е в багажника, но багажника ми първо не е толкова голям, второ сме с малко дете, то само за него има един сак с дрехи, защото цапа по 2 чифта на ден, поне ...
          Каквото и да коментираме, станалото станало, не мога да върна времето назад, единствено се надявам да извадим късмет оттук нататък ... Вече заринах дознателя с една камара документи (фактури, гаранционни карти, серийни номера, описания, всичко) ...
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • #35
            От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

            Ако имате познат в Бургас да обиколи заложните къщи. В подобен случай компютъра беше открит в такава къща. Полицията не свърши работа въпреки всичките доказателства за собственост. Моя човек направо отиде при дежурния офицер и каза къде е откраднатата техника. Работата бе свършена от екип на охранителна фирма.
            ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
            Е250 1998-продаден
            Субару Пустош

            Коментар


            • #36
              От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

              Първоначално публикуван от krismarg Преглед на мнение
              Ако имате познат в Бургас да обиколи заложните къщи. В подобен случай компютъра беше открит в такава къща. Полицията не свърши работа въпреки всичките доказателства за собственост. Моя човек направо отиде при дежурния офицер и каза къде е откраднатата техника. Работата бе свършена от екип на охранителна фирма.
              Откога охранителна фирма има право да изземва каквото и да било ?
              О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

              Коментар


              • #37
                От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Откога охранителна фирма има право да изземва каквото и да било ?
                Те са му дали варианти - лесен и труден... и имайки предвид какви хора работят и какви хора стопанисват "финансовите" къщи, проблемът е бил решен за по-малко от минута ;-)
                ;-)
                Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                Коментар


                • #38
                  От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                  Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                  Откога охранителна фирма има право да изземва каквото и да било ?
                  От 10.11.89г.
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • #39
                    От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                    Децата ми не искат и да чуят за Джъмбо и ние пострадахме така.
                    Юли точно от западната страна на магазина, точно заради сянката, поне няма счупено стъкло. За 30-тина мин. бяхме в магазина илизаме качваме се в колата и жената казва "бъркали са ми в чантата", "да бе, навигацията стои на стъклото, те в твойта чанта ще бъркат" и я отрязах понеже липсващите според нея пари можело и да са в нас. От там на Метро и като отварям багажника, лошо ми стана виждайки дупката в тетриса който бях наредил, точно чантата с лаптопа, поне не са видели еос-а по-навътре (това в комби, под щората). От там 2 часа в кое районно да ми регистрират кражбата. После поне още толкова разпити. Тръгнах си с ясното съзнание, че си отидоха хубави спомени от последните две години в момента в който ми форматнат харда.
                    Не щеш ли след нялколко дни се случи невъзможното, включиха лаптопа все още не пипан в нета. И се оказах с ай-пи адрес в събота след обед. Но "високо квалифицирания" за мен прост идиот-дежурния ми обясни "ха, кви адреси бе, те нещата не стават така, ще се обадиш след два дни - в понеделник", настоях да се обади на служителя който ми заведе кражбата, но и той не пое (то разлика дали работиш или просто си клатиш стола в мвр за заплатата ти няма).
                    Много тъпо ми стана ... след няколко часа имах вече адрес, име и кръщелно на собственика на рутера на който ми е закачен лаптопа. Полицията нищо, човека го нема, питах жена му дали знае нещо за лаптопа ми - тя отрече. Прибирайки се след ден от Китен минавайки покрай Меден Рудник ме гложди за лаптопа, като знам, че вчера е бил там, и си викам да се чуя с момъка. Обясних му че ми трябва информацията не толкова лаптопа. Отрече да знае нещо, но ми записа телефона.
                    Вечерта пича ми звъни и ми вика "като не ти е важен лаптопа, мога да ти копирам нещата само, ще ти се обада сряда". Викам си тоя не е наред. В понеделника шах с пешката допитах се до служители на МВР до адвокати, всеки ми каза да отивам да разкажа всичко в районното. Така и направих.

                    И така разбрах какво е да стигнеш до Рим и да не видиш Папата.
                    Biagini Passo Powered By VW Syncro

                    Коментар


                    • #40
                      От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                      Направете им капан,уловка,постановка или каквото го наречете и ....1 ....2......3.....4 месеца в болницатаааааа !!!!!!!
                      0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

                      Коментар


                      • #41
                        От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                        Първоначално публикуван от boby1105 Преглед на мнение
                        Направете им капан,уловка,постановка или каквото го наречете и ....1 ....2......3.....4 месеца в болницатаааааа !!!!!!!
                        Дай идея...Вълчи капан може би.....
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • #42
                          От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                          Навсякъде има такива мургави наблюдатели и такива които те проследяват ако случайно им направи впечатление нещо.
                          Пролетта чакам децата на Алати, да ми предадат лаптопа, минават спират подават ми куфарчето, взимаме си довиждане и те тръгват.
                          Слагам чантата на задната седалка под едно одеало....и тръгвам, след минути забелязвам Мазда 323, тъмно цикламена да кара след мен, забелязах я заради цвета беше хубава(сравнена с мойта) спирам на закрития паркинг на Кауфланд видях че Маздата и тя влезе там....нямах много работа и след няколко минути излизам, алармата ми явно е била задействана но аз първоначално не обърнах внимание, чантата с лаптопа си беше там. Продължих към ветиринаря ни, спирайки пред кабинета видях същата Мазда да подминава....трябваше след половин час да се върна, и бях решила да напазаря зеленчуци на пазара....потегляйки забелязах същата кола...тогава вече бях напълно уверена че ме следят, започнах да правя кръгчета из уличките около пазара, намалях, избързвах, а те отново след мен....дадох газ и се скрих в една уличка паркирах между колите пуснах моята седалка и легнах. след минути ме откриха...и ето ги двама тръгват към колата...но аз вътре.....ами като нямаше на кого да звънна.....полицията надали щеше да тръгне без извършено престъпление.....когато се прибрах установих че са ми счупили дясната ключалка на предната врата....След няколко дена със съпругът ми отидохме отново на пазар в кауфланд и същата кола стоеше горе преди сервизите, казах му че това е колата която ме следеше....бяхме с Нивата- мъжът ми засили и щеше да ги огъне яко но те се усетиха и изчезнаха. (щеше да си навлече беля заради тях) Оттогава никога не оставяме нищо в колата ако няма човек в нея.
                          Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                          Коментар


                          • #43
                            От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                            Бат Ванко, в крайна сметка получи ли си данните обратно?
                            Аз също съм навит на такава "сделка", но засега няма изгледи това да стане ...

                            Миналия ден най-накрая успях да се свържа с дознателя по делото ми (2 седмици се опитвам да се свържа и все го няма) - викам така и така, някакво равитие по случая - той, ми засега нищо, като има нещо ще ви звъннем (заучена фраза) - ама викам правите ли нещо по въпроса, защото ми се струва, че нищо не правите? А как бе, колегите постоянно правят засади, ама засега нищо - не издържах и в прав текст му казах, какви засади правите бе? Имам информация, че цяло лято постоянно има такива кражби и на Джъмбо, и в Слънчев бряг, и къде ли още не, и засега май никой не сте хванали, явно НЕ ИСКАТЕ да ги хванете, след като правите засади по грешния начин - с брандиран автомобил и униформени вътре ...
                            Общо взето ми отговори пак с някакви заучени неща ...
                            Имам чувството, че само чакат да мине време за да прекратят случая, поради изтекла давност ...
                            Вече почти на 100% съм изгубил надежда ... Освен ако нещо сам не успея да си го откиря, явно на полицията не може да се надявам ...

                            В колко жалка държава живеем ...
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • #44
                              От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                              Не се ли разкрие едно престъпление до 3 дена, малко по малко се затлачват нещата. Разбира се, че има надежда да се намерят нещата и по късно. Доколкото разбрах колега е успял да засече човека който му ползва техниката ..така ли...И е докладвал на полицията, а те не са взели мерки...
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • #45
                                От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                                А взеха мерки, след 5 дена се помъчиха да го привикат. Никакво развитие, съжалявам че постъпих "правилно" и оставих на органите да "работят" по случая.
                                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X