Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

    Колега, прекратили са ти делото, тъй като цената на веците , са под 175лв по закон е така.
    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

    Коментар


    • #17
      От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

      Искам да ви кажа, че видеонаблюдението не струва пукната пара!

      1. В нашия вход откраяднаха колело. Имаме видеонаблюдение и крадецът въобще не се беше притеснил от това и даже погледна фронтално в камерата. Дадохме на полицията записа и познайте дали го намериха.

      2. Даже и да го открият, записа от тези камери не може да служи като доказателство в съда, тъй като не е събран по надлежния ред.

      Абсурдно е, но в България крадците се чувстват като у дома си!
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • #18
        От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

        Жената много обича да пазари във въпросния магазин.Аз влизам,взимам си кафе и изчаквам на стълбичките отвънка,и чакам ли чакам с лице към паркинга жената,поне час...
        И всеки път,това лято почва около мен да се върти един мургав господин,сега зацепвам,че той си мисли,че съм му конкуренция(крадец).И наистина,през лятото спират адски много коли с ценни вещи в тях,редовно дори гпс-ите и антирадарите стоят на предното стъкло.
        Ако се организираме няколко колеги от форума,бързо ще го пребие...хванеме исках да кажа
        Въпрос на организация във форума,предлагам моята кола с лаптоп на задната седалка,и гпс на предното стъкло за примамка.
        Айде сега,да видим има ли съфорумци от Бургас!

        Коментар


        • #19
          От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Иначе, полицията би могла да ги излови, ако малко се понапъне. Колко му е да се направи една подстава като се заложи на паркинга една кола с примамливи предмети вътре ...
          Защо не го правят?? Все пак това им е работата! Утре може и техните автомобили да разбият!
          Да не говорим, че магазина се намира по основният път към морето и е 90 процента сигурно, че в колата има нещо ценно!
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • #20
            От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

            Първоначално публикуван от mdn Преглед на мнение
            Жената много обича да пазари във въпросния магазин.Аз влизам,взимам си кафе и изчаквам на стълбичките отвънка,и чакам ли чакам с лице към паркинга жената,поне час...
            И всеки път,това лято почва около мен да се върти един мургав господин,сега зацепвам,че той си мисли,че съм му конкуренция(крадец).И наистина,през лятото спират адски много коли с ценни вещи в тях,редовно дори гпс-ите и антирадарите стоят на предното стъкло.
            Ако се организираме няколко колеги от форума,бързо ще го пребие...хванеме исках да кажа
            Въпрос на организация във форума,предлагам моята кола с лаптоп на задната седалка,и гпс на предното стъкло за примамка.
            Айде сега,да видим има ли съфорумци от Бургас!
            За съфорумци от други градове важи ли?
            Ако нямам други важни ангажименти, и ако знам няколко дни предварително, с радост ще отскоча до Бургас - имам и лаптоп даже, много подходящ за жертва.
            Hristo Draganov
            http://htftp.domainbg.com/HD/

            И аз искам България чиста ! ! !

            Коментар


            • #21
              От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

              Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
              За съфорумци от други градове важи ли?
              Ако нямам други важни ангажименти, и ако знам няколко дни предварително, с радост ще отскоча до Бургас - имам и лаптоп даже, много подходящ за жертва.
              Виждам,че си от Стара Загора. Ако мислиш да ходиш... Забери ме и мен. (Ще дойда до Стара Загора и тръгваме)
              Бърз съм като заек, тъй, че няма къде да се изплъзнат. Аз съм готов да помагам!

              Коментар


              • #22
                От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                Правете уговорките на лични че убавците могат да четат и тука!

                Коментар


                • #23
                  От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                  На мен преди 2г. ми свиха на Кауфалнд лаптопа от колата. Само ме размотаваха в полицията,да снимам фактури,карти,та чак и от сами кашон отдолу номера. Само след някой и др.месец получих от прокуратурата,че прекратяват търсенето.
                  Има една програмка принципно за проследяване на лаптопи... в момента не помня,как се казваше но вършеше работа.Уеб базирана е,само се скрива приложението някъде в компютъра. После от разстояние активираш и ти праща всякакви данни,като къде се намира и пр. та дори и снимка на този,който седи пред компютъра посредством камерата
                  - Иначе, като идея за проследяване... поне до някъде... ако имаш оставени някъде автоматични логове? Примерно в замундата,арената ии др.популярни и често посещавани сайтове. С един имейл до админа,ще ти пуснат списък с последните посещения от кои IP-та са. Предполагам,че от там нататък все има вариант да се изнамери на кой е адреса.
                  Ако някой организира за София,нещо подобно съм готов и аз да се вкл. И с чакане, и с кола и с лаптоп. Само един такъв искам да го хвана...

                  Коментар


                  • #24
                    От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                    МАС адрес на рутера ТП-ЛИНК:

                    f8:d1:11:73:60:6f
                    Hristo Draganov
                    http://htftp.domainbg.com/HD/

                    И аз искам България чиста ! ! !

                    Коментар


                    • #25
                      От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                      Отбихме се в Джъмбо Бургас в понеделник следобед, на прибиране от Събора и на паркинга направо си имаше патрулен автомобил, а един полицай директно питаше хората от спиращите автомобили - дали имат нещо ценно в тях, за да го махнат, поради зачестилите кражби.
                      Мен ме попита - скъп ли е алтиметъра/ инклинометъра, който се намира на таблото на Нисан-а и мога ли да го прибера.
                      Едва когато отговорих на колегата, че това всъщност не е DVD или GPS, а е част от оборудването на Терано-то и няма как да се премести, защото е директно свързан с кабели, се съгласи да не ме кара да го "прибирам".
                      Отделно, ми направи впечатление, че всички от персонала, които по някаква причина почиваха и не бяха вътре, стояха по пейките около магазина - кой пие кафе, кой пуши, но бяха около паркираните автомобили. Може и някакво вътрешно указание да са им дали.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #26
                        От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                        Отбихме се в Джъмбо Бургас в понеделник следобед, на прибиране от Събора и на паркинга направо си имаше патрулен автомобил, а един полицай директно питаше хората от спиращите автомобили - дали имат нещо ценно в тях, за да го махнат, поради зачестилите кражби.
                        Мен ме попита - скъп ли е алтиметъра/ инклинометъра, който се намира на таблото на Нисан-а и мога ли да го прибера.
                        Едва когато отговорих на колегата, че това всъщност не е DVD или GPS, а е част от оборудването на Терано-то и няма как да се премести, защото е директно свързан с кабели, се съгласи да не ме кара да го "прибирам".
                        Отделно, ми направи впечатление, че всички от персонала, които по някаква причина почиваха и не бяха вътре, стояха по пейките около магазина - кой пие кафе, кой пуши, но бяха около паркираните автомобили. Може и някакво вътрешно указание да са им дали.
                        Нали и аз това питам - защо в петък не беше така?
                        Нито имаше полицейска кола (може да са отишли да папат на обед), нито някой от персонала е видял нещо.
                        Случайна жена паркирала до мене, видяла че ми е разбито стъклото и съобщила на информация.
                        Или пък моята жалба в книгата им за оплаквания е свършила някаква работа? Не ми се вярва, тия от Джъмбо са също особено нагли ...
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • #27
                          От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                          Щом са се усетили да пазят , значи операцията по метода "примамка-бой" трябва да се отложи във времето...сега няма да пипат известно време или ще се дислоцират към други големи паркинги! А междувременно и туристическия сезон свършва, а именно от там идват жертвите, а и все имам чувството, че това са гастрольори, на "сезонна" работа, които са паплач кой знае от къде...
                          0899 шест5313нула
                          За всекиго по нещо

                          Коментар


                          • #28
                            От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                            То и да са ги хванали, за под 600 лева не могат да ги осъдят, защото самото дело струва повече.
                            И, ако оценят примерно лаптопа на 498, а прозореца на 101 лева, ще остане като статистика.
                            (знам от опит)

                            Коментар


                            • #29
                              От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                              Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
                              Съжалявам за неприятностите ви,но според мене ви следят от Китен.Там сте направили впечатление,на съгледвачи.Те предоставят информацията и тръгват след вас други хора.Чакат да спрете някаде и действат.
                              Съгледвачите-обслужващ персонал,сервитьори,охрана и др. наблюдават кой с каква техника разполага/лаптопи,таблети../,и другото е ясно.
                              "Съгледвачи" от Китен е нямало. Те не се занимават точно с този вид кражби. Кражбите от места за паркиране в Бургас на са рядкост. Пред МолГалерия си има и табели обозначаващи , че не носят отговорност. Специално "Джъмбо" непрекъснато има обяви в джобс бг за "инспектор вътрешен контрол" ,но изрично отказват охрана и наблюдение на паркинга..Защо ли....
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • #30
                                От: ВАЖНО!!! СИСТЕМНИ КРАЖБИ ОТ АВТОМОБИЛИ НА ПАРКИНГА НА ДЖЪМБО БУРГАС !!!

                                А не е ли възможно темата да остане постоянно отворена( или по-точно,друга подобна тема с насочващо заглавие-по преценка на мод'а?!),като в нея се подава информация за подобни кражби и в районите на други търговски обекти/обществени паркнинги? Идеята ми е,освен да се обменя информация във форума,да се въздейства и върху МВР-очевидно има резултат от вдигането на шум! Търговските вериги (също!)вероятно не биха рискували отлив на клиенти,заради такива кражби и е нормално да вземат мерки,дори и като осигуряват "кафе-пауза" за служителите си,но на подходящите места.Отделно от това,подобна информация би била от полза на МВР,Прокуратура,Общински служби... .
                                Ако се приеме идеята ми,мисля,че трябва да се посочва поне следното:1.Кога(дата,час); 2. Къде(населено място,търг.обект/паркинг) ; 3.Какво е станало(кратко описание на случилото се); 4. Какво е откраднато; 5. Кога е подаден сигнал до МВР/тел.112/до представител на търг. обект; 6. Кога е реагирано на сигнала(пристигане на служители от МВР/ СОТ/Общински служби/Търг.обект); 7.Какво съдействие е оказано ; 8.Резултат от подадения сигнал.
                                Няколко съвета: 1.Паркирайте винаги,по възможност, на места които са в обхвата на охранителните камери(ако има такива).Ако не искате да ви "виждат",риска е за ваша сметка. 2.Ако няма камери/не знаете дали има,избирайте места до които има пряка видимост от самия търг.обект или от място на което има постоянно присъствие на хора. 3.Не оставяйте в купето,особено на видими места ценни предмети(чанти,gps,gsm.....). 4. При паркиране и отдалечаване от автомобила се оглеждайте за "безцелно" движещи се хора,или такива с по-особенно поведение-стоящи/оглеждащи се/често "завързващи обувки" и т.н. 5. Ако все пак пострадате и държите да реагирате адекватно-винаги подавайте сигнал до МВР/тел.112. 6. При контакти със служители на МВР,задължително изисквайте да Ви информират за номера под който е заведен вашия сигнал/случай.Решили ли сте да подавате сигнал,не ги жалете-винаги изисквайте информация за завеждането! 7. Ако получите постановление за отказ да се образува наказателно производство/прекратяване на нак. производство и считате,че не е правилно,обжалвайте го.Не се дължат такси за подаване на сигнал/жалба, но резултата от разследването/проверката в голяма степен зависи и от Вашето поведение-своевременно подаване на сигнал,максимално подробно описание на случилото се ... .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X