Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

    Първоначално публикуван от just_m Преглед на мнение
    На снимката на трасето по-горе се вижда пропаст с две напречно разположени дървета над нея. Това малко ме притеснява, съобразено ли е със всякаква широчина да джиповете и дали е възможно да има нагоре с краката?
    Джипа преминава по гредите. Едната е подвижна и се наглася според ширината на джипа. За положението с краката нагоре ще е виновен навигатора
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • #62
      От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

      ВАЖНО !!!

      ПОСЛЕДНИ ПРОМЕНИ!

      1. В последната редакция на програмата за събора се променя времето на старта в Неделя (05.09.2010) както следва:

      - Технически преглед:
      09,30 – 10,30
      - Запознаване с трасето и подреждане на участниците за старт:
      10,30 – 11,00
      - Старт (стартира се в ред – Джипове, АТВ, Мотори):
      11,00

      2. Награждаване на победителите в Любителски траял ARENA OFFROAD:
      16,30 часа, Неделя (05.09.2010)

      3. За валиден старт в даден клас на необходими минимум 5 (пет) участника.

      Настоящите промени следва да се считат като редакция и допълнение на обявения правилник!

      По т.1 и 2. мислим че е по добре за участници и зрители старта, и награждаването да са по рано
      По т. 3, тя едва ли ще се наложи да влиза в сила, тъй като към момента във всички класове са заявили желание за участие поне по петима състезатели, но за да се даде старт в даден клас са необходими поне 5 участника в стартовия списък.
      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

      Коментар


      • #63
        От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

        Споделям мнението на колегите, които казват че наградният фонд няма значение. Аз няма да мога да се включа в траяла, защото имам много неща за поправяне по джипката, но ако можех да спечеля, бих дарил всичко за Андрей.
        Кеф цена няма!
        Здравето-също!
        Поздрави!
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • #64
          От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

          Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
          значи аз не триябва да идвам
          Ела ела.И ние да се запишем за участие.Сашо и Евгени.Със Сузуки Витара.За да бъде шоуто пълно ще участваме и в гонките с АТВ и в моторите.
          Последно редактирано от Евгени turboto; 30-08-10, 21:45.
          sigpic

          Коментар


          • #65
            От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

            Как я скрихте тая тема само! Съвсем случайно я намерих тази вечер.Иначе щях да пропусна.Така де,аз проверявам в "национални и традиционни състезания",а тя скрита в "клубове и организации".И Кольо ме кани в Шумен тия дни,ама за тука нищо не казва-пази първото място за себе си.Споко,аз съм с бавноходен трактор и нямам шанс да се класирам за втория ден,а и нямам никакъв опит.Така или иначе изпратих заявка по пощата.Ще гледате шоу с мен под название"треперят ми мартинките".Иначе като гледам снимките и клиповете съм направо удивен!БРАВО НА ЕНТУСИАСТИТЕ ОТ ПЛОВДИВСКАТА ГРУПА!ЧЕСТ И ПОЧИТАНИЯ!
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • #66
              От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

              Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
              значи аз не триябва да идвам
              Аз ще ти нося гуми,джак и пистолет пожелание.Но този път с VW че няма джипка(роди)
              Понеже не можах с нищо да помогна на групата в сряда ще докарам уредбата(един малък реванш)
              Със себе си съм имал повече проблеми,
              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

              Коментар


              • #67
                От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                Ела ела.И ние да се запишем за участие.Сашо и Евгени.Със Сузуки Витара.За да бъде шоуто пълно ще участваме и в гонките с АТВ и в моторите.
                ше дойда,ше дойда,ниама как да докарам и атв и мотор иначе ше се пусна и в трите класа

                Коментар


                • #68
                  От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                  Прати ги по Еконт.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #69
                    От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                    Първоначално публикуван от djcrazy78 Преглед на мнение
                    Аз ще ти нося гуми,джак и пистолет пожелание.Но този път с VW че няма джипка(роди)
                    Понеже не можах с нищо да помогна на групата в сряда ще докарам уредбата(един малък реванш)
                    да не забравиш гръцката музика..........

                    Коментар


                    • #70
                      От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                      Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
                      да не забравиш гръцката музика..........
                      Мен сигурно няма да ме има(ще дойда само през деня за малко че на 3ти дъщеря ми има рожден ден,на 4ти аз и съм поканил гости а и 3-4-5хижата ми е има доста хора и съчетавам полезното с приятното)
                      Кажи на Венци и Наско да вземат гръцкото(уредбата в сряда е там-даже мисля дали да не остана вечерта там да почерпя)ако си там гръцко много че ми е любимо както и на Георги и други от групата
                      Поздрави!
                      Със себе си съм имал повече проблеми,
                      отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                      Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                      Коментар


                      • #71
                        От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                        Първоначално публикуван от Евгени turboto Преглед на мнение
                        Прати ги по Еконт.
                        кво е тва Еконт бе Евгенй,тук на село няма такива работи

                        Коментар


                        • #72
                          От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                          До момента колко са, ако не е тайна?

                          Аз ли не видях, не намерих информация за наградния фонд? Дайте поне някоя подсказка де..... да знам да троша ли ферозата или не? Нямам нещо състезателен дух, но ако кажете наградата и тя си заслужава, знам ли ....

                          П.П. Поздравления за регламента и за организационният дух!!!

                          Поздрави,
                          М.
                          Някой миналата година в Приморско се заканваше,че ще къса шорти само да има гуми..ама за кви гуми и кви шорти не разбрах..
                          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                          Коментар


                          • #73
                            От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                            Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                            Стартовите номера за траяла са готови.
                            Огромни благодарности на всички спонсори.
                            А този номер ще го дадем на този, който ..........



                            Можете да побързате със записването, по e-mail, или на телефона в подписа.
                            Очакваме Ви.
                            Венци,много неуверено продаваш стоката..))
                            Някой ша вземе да си помисли,че НЕ сме сиилно корумпирани и няма да си изтегли от пощата 700Е за първото място....повтарям 700Е..)
                            P.S.Връзка с висшите съдии само чрез мен-ПЕШО деБЕЛИЯ........700Е )
                            [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                            Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                            Коментар


                            • #74
                              От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                              Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                              До момента колко са, ако не е тайна?

                              Аз ли не видях, не намерих информация за наградния фонд? Дайте поне някоя подсказка де..... да знам да троша ли ферозата или не? Нямам нещо състезателен дух, но ако кажете наградата и тя си заслужава, знам ли ....

                              П.П. Поздравления за регламента и за организационният дух!!!

                              Поздрави,
                              М.
                              "Най-яката" агитка е твоята! Най-бързо ще те хвърлим зад финала, записвай се, ако е възможна асистенция.
                              VARADERO SD2

                              Коментар


                              • #75
                                От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                                Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
                                "Най-яката" агитка е твоята! Най-бързо ще те хвърлим зад финала, записвай се, ако е възможна асистенция.
                                Хаха, ей големи сте хиени значи
                                А за наградата - надявам се не сте ме разбрали погрешно, разбира се че не е важно да е голяма и финансова и т.н. все пак е любителски траял и самата емоция да си участник си е достатъчна.
                                Много ми се иска да се включа в траяла, а дали това ще стане и аз не знам още. Също така ми се иска един специален човек да ми е навигатор, но знам че тази ми мечта няма да стане, но не пречи да опитам Нищо не губя ако опитам и го поканя

                                Още нещо - кой ми беше обещал от Приморско да покарам трактор???


                                П.П.2 Въпрос: аз нали съм руса и да питам, тези номера теглят ли се? Мога ли да си харесам 7 или 13???

                                Поздрави.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X