Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

    Ееее, както казах-нека най-добрият победи. Което включва не само шофьорски умения, ами и подготовка на машината, а и избор на машина.
    Аз с тази астматична витара не се надявам на добро класиране, ще съм доволен ако се класирам за втория ден.

    Дано да стане интересно състезание и наистина ад победи най-добрият.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #47
      От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

      Нека най-добрият да победи!
      А за нас останалите , една голяма тръпка ,емоций и незабравим уикенд.

      Коментар


      • #48
        От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

        Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
        1. Броят на участниците се лимитира както следва:
        Джипове – 40 участника
        До момента колко са, ако не е тайна?

        Аз ли не видях, не намерих информация за наградния фонд? Дайте поне някоя подсказка де..... да знам да троша ли ферозата или не? Нямам нещо състезателен дух, но ако кажете наградата и тя си заслужава, знам ли ....

        П.П. Поздравления за регламента и за организационният дух!!!

        Поздрави,
        М.

        Коментар


        • #49
          От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

          Трасето може да се каже, че вече е готово
          При джиповете са заявили участие около 20 екипажа, така че всеки е добре дошъл. Иначе, едва ли ще има строшени коли по трасето. Днес съм чистил, да не би някои да си одраска боята Относно наградният фонд, още пълним бюджета. Определено, най добрите няма да си тръгнат с празни ръце. В момента се стараем да направим наградите, повече от примамливи Голяма част от наградният фонд ще бъде осигурена от екипа на Гладиатор
          Прикачени файлове
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • #50
            От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

            Стартовите номера за траяла са готови.
            Огромни благодарности на всички спонсори.
            А този номер ще го дадем на този, който ..........



            Можете да побързате със записването, по e-mail, или на телефона в подписа.
            Очакваме Ви.
            TOYOTA LJ70 3D Common Rail
            TOYOTA BJ40 3.5D
            Венци 0887551059

            Коментар


            • #51
              От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

              Венци, аз мисля, че истинското записване ще стане на живо-в петък или събота преди състезанието. Онлайн записването може да послужи например да се реши казуса кой да бъде допуснат до старт, ако има спор между два екипажа за оследното-40-то място. И записалият се по интернет да има предимство пред незаписалият се... В случая-50% заявки не е необходимо да се правят предварителни записвания, си мисля... Какво ще стане, ако например не мога да дойда(пази Боже...), а вече съм се записал?
              Или дойда да се запиша, а не съм пуснал заявка тук, а има свободни номера?


              За въпросният номер-може ли за мен а?
              Последно редактирано от Кольо; 29-08-10, 22:09.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #52
                От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                Същинското записване става на място, до 13,00 часа на 04.09 (Събота), след попълване на необходимите документи и заплащане, стартова такса......
                Подаването на заявка за участие ви гарантира че ще бъдете сред участниците ако се изпълни лимита. Освен това, малко улеснява организаторите. Това състезание е част от програмата на събора и трябва да се вместим във времето, което ни е отделено
                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                Коментар


                • #53
                  От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                  Първоначално публикуван от GOLF-SM Преглед на мнение
                  А за нас останалите, една голяма тръпка, емоции и незабравим уикенд.
                  Вие останалите, ако не се запишете за траяла, ще станете на 69
                  TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                  TOYOTA BJ40 3.5D
                  Венци 0887551059

                  Коментар


                  • #54
                    От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                    Мнението си е изцяло мое: Мисля че награден фонд може да бъде и една ГРАМОТА.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #55
                      От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                      И аз мисля, че по една грамота на всеки класирал се ще е задоволително ... някой ден като я погледне да го обсипят топли чувства за емоциите от състезанието а парите ще ги похарчи и няма да си спомня дори за какво
                      п.п. ТОВА е ЛИЧНО мое мнение
                      0893 51 06 60 Димо Георгиев :cool:

                      Коментар


                      • #56
                        От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                        И аз съм на мнение, че не е необходимо материално измерение на наградата за победителя.
                        Никой не го прави за пари, а за кеф и слава.
                        Не, че материалната нагхрада е лоша, даже обратното, но не мисля, че тя е водещата за състезателите.

                        Изникна ми още един въпрос-възможно ли е да се постави ограничение на горна граница на тунинга на джиповете, така, че да става въпрос за наистина любители. Защото в Трявна имаше записани машини сред любителите, а си бяха съвсем професионално подготвени... Не вярвам професионални състезатели да се пуснат в траяла с бегачките, но трябва да има някаква граница.

                        Знам, че е късно, и не очаквам да има подобни огреаничения, разсъждавах на глас. И все пак може и да има полза-за в бъдеще може да се сложи някаква граница между любители и професионалисти.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #57
                          От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Не вярвам професионални състезатели да се пуснат в траяла с бегачките, но трябва да има някаква граница.
                          Не искам да се меся в правилника и замисъла на организаторите на траяла, защото не съм специалист в тази дисциплина.

                          Ще ви кажа само, че участниците в Балкан Офроуд Маратон 2010 ще гледат с интерес зрелището, но няма да рискуват да се "наиграят" при условие, че ги очакват едни доста интригуващи 1800 км. до финала в Янина.

                          По-добре е да бъдат направени по-голяма част от заявките предварително по мейл. Казусът ако някой се е записал, а не дойде е лесен за решаване.
                          Това е правилният начин. Той носи улеснение, ефективност и не на последно място респект към усилията на организатора, инвестирани в направата на качествено състезание.

                          Аз самият изпитвам голямо уважение към труда и идеите на Пловдивската Офроуд Група и им благодаря за коректното партньорство.

                          Със спортен поздрав
                          Александър Ковачев
                          www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                          тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                          Коментар


                          • #58
                            От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                            Съгласен съм с мнението на някои съфорумци, че материалното относно наградите не е задължително да е на първо място, нали има едно общоприето правило - Кеф цена няма! Аз мисля (дано да съм прав) че повечето от нас мислят по този начин!!!
                            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                            0899 00 2221 Николай Динков
                            skype: kokonp

                            Коментар


                            • #59
                              От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                              Колеги, относно въпросите за наградният фонд, които предизвика интерес, мога да кажа следното:

                              1. Хората, които искат да карат, ще дойдат да карат заради самото състезание и заради нас като организатори.
                              2. Който е ходил на състезания, знае, че само първото място (и само понякога) избива разходите на екипажа и машината. На последното състезание в което участвахме, за призовите места се раздадоха само купи, а таксата за участие беше няколко пъти по висока от настоящата, но ние отидохме да караме и да си изкараме добре.
                              3. На последно място, наградният фонд е определен, но не е обявен, защото все още се молим на спонсори, с цел да добавим още нещо. Както писах някъде по горе, победителите определено няма да си тръгнат с празни ръце, а и за всички участници ще има по нещо ....

                              P.S. Тук, пред всички, искам да благодаря на цялата Пловдивска група, на хората, които жертваха няколко уикенда, пържиха се на слънце, но изградиха едно интертесно и технично трасе!
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • #60
                                От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                                На снимката на трасето по-горе се вижда пропаст с две напречно разположени дървета над нея. Това малко ме притеснява, съобразено ли е със всякаква широчина да джиповете и дали е възможно да има нагоре с краката?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X